zdeTJ Sokol Mšeno pořádá u příležitosti výročí založení Československé republiky 28. října závod v přespolním běhu

"Běh Debří"

Tento běh je určen pro všechny věkové kategorie a koná se v přírodním prostředí lesoparku Debř.

POZOR ZMĚNA !!! od roku 2019 běží dorost a všechny ženy 2 okruhy -> 5,4km

Časový program:

09:15 - 9:45 Prezence
10:00 Start - předškoláci, žactvo
10:45 Vyhlášení výsledků -  předškoláci, žactvo

10:30 – 11:00 Prezence
11:15 Start - všechny kategorie dorostu, mužů a žen
12:15 Vyhlášení výsledků
Časový program je pouze orientační, může se změnit dle počtu závodníků.

Startovné - Dospělí 50,- Kč, Děti 30,- Kč

Přihláška

Kategorie :

předškoláci, MŽ, MŽ I., MŽ II., SŽ I., SŽ II., D, Ž, M, V40, V50, V60.
Všechny kategorie se dělí dle pohlaví. Kategorie je vypsána při účasti nejméně 3 závodníků, jinak se slučuje s kategorií starší (nebo stejnou opačného pohlaví).

Trasy :

0

předškoláci (do 5 let) ke krmítku a zpět (cca 0,5 km)

1

MŽ (6-7 let)

k lesnímu divadlu a zpět (cca 1 km)

2

MŽ I. (8-9 let) a II. (10-11 let)

k Muchomůrce a zpět (cca 1,5 km)

3

SŽ I. (12-13 let) a SŽ II. (14-15 let)

Debř - rozc. u hájovny - Mičovka - 1 okruh (2,7 km)

4

D, M, MV, Ž, ŽV

Debř - rozc. u hájovny - Mičovka - 2 okruhy (5,4 km)

Rekordy tratí :

Trasa

Jméno

Čas

Rok

Kat.

1

Durdová Natálie

5:11

2010

P

1

Janele Adam

5:37

2017

P

1

Seeman Martin

4:44

2021

1

Říhová Eliška

5:09

2016

2

Vyšínská Ema

6:20

2016

MŽ I

2

Hercík Jakub

6:39

2009

MŽ I

2

Najmanová Clara

6:19

2014

MŽ II

2

Vyšínský Adam

5:14

2014

MŽ II

3

Vyšínský Adam

11:28

2016

SŽ I

3

Lotová Majda

10:16

2018

SŽ I

3

Růžičková Karolína

11:44

2009

SŽ II

3

Vladyka Vít

10:23

2015

SŽ II

3

Ryšavá Vendula

11:53

2018

4

Machová Anna

24:45

2019

3

Bureš Ondřej

10:21

2015

DM

3

Milesová Iva

10:58

2011

Ž

4

Lenčová Jana

22:26

2019

Ž

3

Loudová Pavla

11:34

2011

VŽ I

4

Poborská Helena

22:05

2019

VŽ I

3

Veselá Anita

13:52

2016

VŽ II

4

Veselá Anita

28:55

2021

VŽ II

3

Špinerová Hana

15:25

2016

VŽ III

4

Pomezný Lukáš

18:43

2013

M

4

Michálek Michal

20:10

2014

VM I

4

Louda Petr

20:55

2015

VM II

4

Aleksejev Alexander

22:03

2016

VM III

 Výsledky:

beh2004.xls     beh2005.xls     beh2006.xls     beh2007.xls     beh2008.xls

beh2009.xls     beh2010.xls     beh2011.xls     beh2012.xls     beh2013.xls

běh2014.xls     běh2015.xls     běh2016.xls     běh2017.xls     běh2018.xls

běh2019.xls     Výsledky 2021.pdf

    Výsledky 2022 žactvo.pdf     Výsledky 2022 dospělí.pdf

Fotky 2007     Fotky jsou v externí galerii

    

Termínovka běhů (ext. odkaz)