JAWA - MOTO - ČZ VETERAN CLUB MŠENO 

   Club byl založen na sklonku roku 2002 partou nadšenců a obdivovatelů motocyklů Jawa a ČZ. Zpočátku nás bylo devět zakládajících členů, neuplynulo ani půl roku a náš club má 20 členů a 30 motocyklů. 
Znak clubu
   Mšeno bývalo v dobách slávy našeho motocyklového sportu dlouho na výsluní. Ze Mšena pochází řada známých motoristických závodníků, kteří naši vlast reprezentovali doma i v zahraničí. Byli to soutěžáci, motokrosaři, plochodrážníci i automobilisté. Doby, kdy naše motocykly JAWA a ČZ porážely na zahraničních trzích jiné značky, jsou už bohužel pryč. A tak se náš club rozhodl, že nenechá usnout vzpomínky a opráší staré mašiny, a naváže tak na tradici mšenských motorkářů a slávu českých rukou a jejich výtvorů.

   Členem našeho clubu může být každý, kdo projeví zájem, podá si přihlášku s fotem a přiveze s sebou tu svoji milovanou krásku. Rozumí se tím samo sebou tu na dvou kolech - jawinu či čůzinu, čezetu nebo nějakého fešáka pařeza, pionýra, fichtla, staďáka, kozího decha, splašené trubky všeobecně.

   Club pořádá společenské akce - v letošním roce jarní rojení, vymetání výfuků, vyjížďky do okolí a do budoucna chceme pořádat burzu náhradních dílů.

   Jsme schopni zajišťovat poradenskou, zprostředkovatelskou, opravárenskou a restaurátorskou činnost. Máme k dispozici poměrně slušnou technickou dokumentaci a literaturu.

   Na našem webu najdete stránky s inzercí nabídka - poptávka, kde naši členové nabízejí přebytky náhradních dílů, příslušenství apod., nebo naopak shánějí nějaký ten náhradní díl. Stránky s fotografiemi našich strojů a našeho okolí a také seriál, jak vzniká veterán, který bude na pokračování od A - Z.