Zpět na dotazy

17.3.2022, 18:49 | Starosta

Otázka:

Dobrý den,do Mšena jezdíme rádi nejen o víkendu ale také v týdnu s vellou partou.Cestou od nádraží podel chodníku jsou stromy a tráva. Co nás zarazilo paní venčí psa ani to po něm neuklidí,exkramentů  je jich docela hodně. Při zjištění na náměstí, stejná paní je v ifocentru. Měla by jít příkladem .Šlo by zjednat nápravu. Děkujeme Mirek a spol.
Mirek

Odpověď:

Dobrý den,
děkuji za Váš příspěvek a zároveň upozornění na nešvar, kterého jste byli svědkem.
Pokusím se vysvětlit všem našim třem zaměstnankyním, které pracují v infocentru a zároveň vlastní pejska (a já nevím, která to byla), aby si při venčení svých miláčků vždy vzaly s sebou pytlík na uklizení exkrementů.
Celé Vaší partě přeji mnoho krásných zážitků při další návštěvě Mšena.

S pozdravem
Zdeněk Koudelka 
tajemník
17.3.2022, 18:49

Reakce:

All three of our info center staff who also own a dog (and I'm not sure which one) <a href="https://quordle2.com">quordle</a> will be reminded to bring a bag to pick up after their dogs when they go for a walk.
carpusopening
17.3.2022, 18:49

Reakce:

Get your thinking cap on for some entertaining <a href="https://waffle-game.com">Waffle Game</a> word play! Construct as many phrases as you can out of the given letters within the allotted amount of time in this difficult word game. Concoct a really lengthy term for extra credit! Have a wonderful time with your waffles!
Nathan Powers
17.3.2022, 18:49

Reakce:

The forums you share are really helpful to me, I will follow your posts regularly. For more information about me, go here: <a href="https://trapthecat.net">trap the cat</a>
gamerun00