Zpět na dotazy

4.2.2004, 13:42 | Zastupitelstvo

Otázka:

Co bude dál s divadelním sdružením? Slyšel jsem, že končí. Co je na tom pravdy? Nebyla by to škoda pro město Mšeno přijít o tuto aktivitu

Odpověď:

Vážený pane,

   trochu jste mne svým příspěvkem zmátl. Pokud je poslední věta tázací, odpovídám tak, že Divadelní sdružení činnost neukončilo, došlo jen k dvěma neočekávaným odchodům představitelek nosných rolí, proto jsme museli hru pozastavit. V současné době hledáme dvě vhodné adeptky, abychom mohli role přeobsadit a ve hře pokračovat. Současně jsme se dohodli, že připravíme zkrácenou verzi představení s několika autorskými písničkami M. Jíry a J. Fanty.
   Pokud je vaše věta oznamovací, máte jistě k tomuto konstatování své důvody. V tom případě je zde klidně prezentujte, rádi si je vyslechneme.

Václav Novák
Divadelní sdružení Mšeno


zástupce Divadelního sdružení
4.2.2004, 13:42

Reakce:

This printing company helped me be efficient in directly marketing my business through postcards, newsletters, etc. A lot of time and money was spared just by availing their services. Check <a href="https://www.digitekprinting.com/">https://www.digitekprinting.com/</a> link out to see what I’m talking about.
seo