Mšensko - Vážení rodiče a milé děti. Chceme vám představit možnosti, které jsme už tradičně připravili na léto pro děti, a dát vědět, že jsme v přípravách nepolevili ani v takto těžkém roce.

První možností jsou desetidenní pobytové tábory v krásném prostředí Krkonoš (chata Studenov). Pořádáme dva táborové běhy s dopoledním šachovým a odpoledním sportovním programem.

1. běh pro děti ve věku 6-12 let proběhne v termínu 23. 7. – 1. 8.

2. běh pro děti ve věku 10-15 let v termínu 6. 8. – 15. 8.

Více informací včetně přihlášek naleznete na táborovém webu www.sachovytabor.cz

Druhou možností jsou tábory příměstské, tedy takové, kde jsou děti jen přes den. Budou na ty krkonošské navazovat a jsou také ve dvou turnusech, ovšem vždy jen po pěti (pracovních) dnech.

První běh je zaměřen především hudebně a koná se v termínu 16. - 20. 8.

Druhý běh se uskuteční v posledním týdnu prázdnin, tedy v termínu 23. - 27. 8., a je zaměřený jako všeobecně poznávací.

Příměstské tábory jsou určeny pro děti ze základních škol a jiné omezení vlastně nemají.

Budeme se těšit na případné přihlášky, zájemce či dotazy na mailové adrese p-t-m@post.cz.

Roman Burda, Michal V. Hanzelín