Kanina - První pátek v červenci patřil v Kanině letní taneční zábavě, kterou na místním hřišti pod obecní hospodou pořádala obec Kanina. K poslehu a tanci zahrála kapela Retro Full a počasí nám přálo, takže nic nebránilo tomu se hezky pobavit. Zábavu si nenechalo ujít 82 dospělých, 15 dětí a zastavilo se i 26 návštěvníků, kteří přijeli relaxovat do Kokořínska a cestou přibrzdili na dobré pivko, které se v kaninském pohostinství čepuje. Nálada zúčastněných byla dobrá, a tak i my, kteří jsme se podíleli na přípravách, jsme měli radost, že se lidé bavili a snaha zajistit tento program včetně krásné tomboly nepřišla, jak se říká, vniveč.

Ráda bych touto cestou jako starostka obce poděkovala všem za vstřícnost a kladný přístup k celé akci, a to především kulturní komisi, obsluze místního pohostinství a občanům, kteří přispěli krásnými cenami do tomboly.

Jaroslava Vraná, starostka obce