Běh Boudeckou roklíBěh Boudeckou roklí
Druhou adventní neděli jsme se znovu sešli na startu Běhu Boudeckou roklí. I když po celé dopoledne mírně poprchávalo, běžce to neodradilo. Po uzavření prezence jsme napočítali 57 závodníků. V deset hodin se na svou trasu vydali nejmenší běžci – předškoláci, mladší žactvo (600 m) a starší žactvo I (2 km).  Po doběhu posledního závodníka z předchozí kategorie se na start postavili zbývající běžci. Na starší žactvo II a ženy čekal jeden okruh (3,4 km), kde se v první částí běží do kopce, muži, mezi kterými byli i dva dorostenci a muži veteráni museli tento okruh absolvovat dvakrát.

Nejrychlejší žena, Pavla Loudová z AC Česká Lípa, zvládla tuto trasu za 15 minut a 21 vteřin, nejrychlejším mužem byl Jiří Miler z AC Mladá Boleslav za 24 minut a 3 vteřiny.

Úspěšní závodníci ze Mšena: Matěj Mach (2. místo mezi muži, věkem dorostenec), Martin Kauler (6. místo M), Lukáš Paluska (10. místo M), Luboš Švácha (6. místo MV II), Radka Janatková (3. místo Ž), Zdeňka Vyhlasová (6. místo Ž), Martin Kroupa (3. místo P), Víťa Vyhlas (1. místo MLŽ), Josef Vyhlas (2. místo MLŽ), Clara Najmanová (1. místo STŽ).
Kompletní výsledky včetně fotografií najdete na www.sokolmseno.cz

Radka Nečasová
Běh Boudeckou roklíBěh Boudeckou roklíBěh Boudeckou roklí