Rej čarodějnicRej čarodějnicRej čarodějnic
Poslední dubnový pátek se již tradičně konal v mateřské škole rej čarodějnic. Už od rána do školky přilétali malí čarodějové a malé čarodějky. Po osmé hodině všichni vyrazili na zahradu, kde si vyzkoušeli překážkový let na koštěti, probíhání mezi kouzelnými košťaty a další kouzelnické hry. Po soutěžích si čarodějové a čarodějky pochutnali na buřtících a už se pomalu připravovali na průvod, který jako každý rok začínal u základní školy, kde se k dětem ze školky připojili i čarodějové, čarodějky, kouzelníci a kouzelnice ze základní školy. Z městského rozhlasu se začala linout melodie písničky Saxána a to byl signál, že průvod může vyrazit.  Děti obešly celé náměstí, kde se bylo na malé i velké čarodějnice podívat spousta maminek, tatínku, babiček, dědečků, tetiček i strýčků. Na zpáteční cestě se děti z mateřské školy zastavily v Domově seniorů, kam přišly potěšit babičky a dědečky,kterým zazpívaly písničku Pět ježibab. Po návratu do školky si děti odložily své krásné čarodějnické masky, a protože bylo krásné počasí, strávily zbytek dopoledne hraním na zahradě.