Týden od 28. března do 1. dubna znamenal pro žáčky z I. B a II. třídy odpočinek od školních povinností, protože je čekaly dny strávené v krásném přírodním prostředí Jizerských hor v Lučanech v chatě KITTY.

Už pondělní slunečné ráno nám slibovalo pěkné počasí, a to se nás skutečně drželo téměř celý týden. Toho jsme využili a celé dny jsme trávili na čerstvém vzduchu. Uskutečnili jsme výšlap na rozhlednu Bramberk a cestou luštili tajnou zprávu. Také jsme se povozoli na koníčkách a to se nám moc líbilo. Dokonce nám tam pan kuchař přivezl autem výborný domácí perník ke svačině.

Prošli jsme si Lučany a prozkoumali jsme okolní přírodu. A hlavně jsme hráli spoustu her na čerstvém vzduchu, spojených s vědomostními kvízy, rychlostí, ale také statečností. Tu jsme museli prokázat při večerní stezce odvahy. Ale nejdůležitější bylo, že jsme mohli celý týden strávit se svými kamarády a prožít s nimi spoustu zážitků, na které budeme rádi vzpomínat.

Poděkování od nás patří všem v penzionu KITTY, kteří se o nás starali a díky nim jsme se tu cítili jako doma. Další dík patří paní Zuzaně Pavlík – Šimonkové, která zaplatila pobyt jednomu dítěti, které by jinak nemohlo jet, a také všem rodičům, kteří přispěli drobnými dárky a sladkostmi pro děti.

Děti z I. B a II. třídy