Starší žáci SK Mšeno byli o velikonocích účastníky mezinárodního fotbalového turnaje Easter Cup, jehož 9. ročník se odehrál v Praze - Satalicích.

SK MšenoMšeno - Valdaso 3:2 – Spes Valdaso 3:2 (1:1). Hned od úvodu nás Italové překvapili svou pohyblivostí a technickou vyspělostí. Už v 1. minutě (!) jsme lovili míč z branky. Tento gól nás nakopnul, Valenta nekompromisní střelou vyrovnal – 1:1. V závěru druhého poločasu Italové zvýšili na 2:1, ale naši kluci se semkli a začali makat na 200 %. Po jednom mnoha vybojovaných rohů centroval T. Píč a Saska vyrovnal – 2:2. V tuto chvíli se projevoval jižanský temperament nejen u hráčů, ale i u obecenstva, které vytvořilo skvělou kulisu. Do konce zápasu zbývalo 5 min a kluci bušili do Italů s odhodláním zápas vyhrát. Nastřelili jsme zblízka brankáře a zdálky spojnici břevna s tyčí. Tři minuty před koncem naše střídačka doslova vybuchla nadšením, když Valenta při svém typickém úniku prostřelil brankaře Valdasa – 3:2.

SK MšMšeno - Ze Maria 0:2eno – S. C. Ze Maria 0:2 (0:1). Ve druhém zápase se projevil předešlý náročný zápas, kde kluci zanechali spoustu sil. Toto utkání jsme prohráli, ale bojovalo se, dokud síly stačily. O tom, že Mšeno nepostoupilo do semifinále, rozhodl jediný nevstřelený gól z obou zápasů.

SK Mšeno – FK Junior Kralupy 4:1 (3:0). V utkání o 5. místo nedalo Mšeno soupeři pražádnou šanci. Branky: Valenta 3, Píč.

Konečné pořadí: 1. US Folgore Pavia, 2. LA Vetta Verona, 3. S. C. Ze Maria, 4. Spes Valdaso, 5. SK Mšeno, 6. FK Junior Kralupy.