Ilustrační fotoVážení rodiče, chtěl bych vás jménem našeho klubu informovat o možnostech, které nabízíme pro vás i vaše děti. Hledáme nové talenty fotbalu ročník narození 1997 – 2006. Musím zdůraznit, že tato nabídka se týká i dívek, které v žákovských kategoriích mohou také startovat. Vím, že v dnešní době je možností vyžití vašich dětí mnoho, ale přesto vám chci nabídnout možnost zapojit se do nejmasovějšího kolektivního sportu u nás i ve světě. Snažíme se vytvářet v našem klubu ideální podmínky k tomu, aby se fotbalu zúčastňovalo co nejvíce dětí ze Mšena a okolí.

Naše nabídka je určena všem, kteří preferují individuální přístup, kvalitní a dobře organizovanou výuku fotbalových dovedností doplněnou využitím kvalitního materiálního zázemí. Pro členy našich mládežnických týmů pravidelně pořádáme zimní soustředění na horách, kde získávají základy sjezdového i běžeckého lyžování a část finančních nákladů na pobyt hradí každému členovi náš sportovní klub.

Náš klub vychovává děti již od raného fotbalového věku. Ideální čas začít s fotbalem je 5-10 let, ale ani pro starší není nikdy pozdě. Všechny děti jsou rozděleny na věkové kategorie, což umožňuje lepší zapojení do fotbalového procesu. Cílem je přivést do našeho oddílu co nejvíce chlapců a dívek k pravidelné sportovní činnosti – tréninky probíhají i v zimním období v tělocvičně ZŠ Mšeno. Důraz klademe na zdokonalování pohybových a komunikačních dovedností, zlepšení celkové kultury pohybu bez míče i s míčem. Sport musí pro děti znamenat zábavu a radost s důrazem na kolegialitu, disciplínu a jednání v duchu fair play. Uvítáme mezi námi i zájemce z řad rodičů, kteří by se chtěli zapojit a pomoci nám v této záslužné činnosti, ať na místě trenérů, vedoucích mužstev či jakékoliv jiné pozici.

Tréninky mládeže se konají pravidelně: přípravka (ročník 2001 a mladší) v úterý a ve čtvrtek od 17 h, žáci (ročník 1997 – 2000) v úterý a v pátek od 17 h, dorost (1993 – 1996) v pátek od 18 h na našem stadiónu ve Mšeně. Pokud by vám nevyhovoval čas a den, klidně nás kontaktujte, jsme ochotni se přizpůsobit vašim požadavkům.

Na závěr bych vám chtěl poděkovat za čas strávený čtením těchto řádek a věřím, že se brzy sejdeme v co největším počtu u kulatého nesmyslu na hřišti. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na tel. 724 574 056 – p. Zabilanský (přípravka), 606 220 959 – p. Šesták (žáci) nebo 602 851 240 - p. Guttenberg (dorost).

Jiří Guttenberg, předseda SK Mšeno