Na základě podnětu některých občanů ze Mšena vznikl nápad zahájit činnost Klubu seniorů.  Záměrem iniciátorů této myšlenky je zaktivizovat ty seniory ze Mšena i z okolních obcí, kteří se cítí osamoceni. Rádi by jim umožnili jednou týdně prožít část dne ve společenství s jim generačně blízkými lidmi.

Setkání Klubu seniorů se bude konat jednou týdně na evangelické faře ve Mšeně v Boleslavské ulici ve čtvrtek od 16 do 18 hodin. Vedle možnosti seznámení a společného rozhovoru při čaji a kávě bude pro návštěvníky Klubu připravován různorodý program jako ukázky ručních prácí (suchá vazba, paličkování atd), předčítání vybraných textů z literatury, přednášky na různá témata (historie regionu, osobnosti regionu, zdravý životní styl), čas od času koncert.

První setkání se uskuteční ve čtvrtek 3. února 2011. Zváni jsou všichni zájemci. Bližší informace poskytnou paní Jana Švecová (osobně v prodejně obuvi na náměstí nebo na tel. 315 693 005) paní Alena Oupická (732 159 134) nebo pan Michal Šimek (608 718 898).  

Michal Šimek