Úspěch žákůŽáci SK Mšeno
V letošní sezóně, stejně tak jako v loňské, mají naši žáci skvělé výsledky. A-tým žáků suverénně vede okresní přebor a neochvějně míří za postupem do krajské I.A třídy. Na výboru jsme se rozhodli, že jim tentokráte postup umožníme, protože na klucích je vidět velká snaha uspět a věříme, že na krajskou soutěž mají. Jejich výsledky nás utvrzují v tom, že by se v krajské soutěži neztratili ani v letošní sezóně, ale teprve od příštího ročníku padla povinnost mít v krajské soutěži tým mladších žáků (10 – 12 let) a to nám rozhodnutí o případném postupu velmi usnadnilo.
Kluci si letošní sezónu ještě vyšperkovali účastí v okresním poháru – ČEZ cupu žáků. Náš tým dokráčel až do finále, kde si hravě poradil s týmem PTZ Nelahozeves a zaslouženě zvítězil. Rozhodující finálový duel se odehrál 19. 5. 2010 na stadionu ve Mšeně před početnou diváckou kulisou. Věřím, že ti, co přišli, nelitovali a najdou si cestu na stadion častěji, protože pro hráče je tou nejlepší odměnou potlesk plných tribun.

Oslavy SK Mšeno
Vážení sportovní přátelé, chtěl bych vás touto cestou pozvat na oslavy 80. výročí založení našeho sportovního klubu. Oslavy budou probíhat v sobotu 26. 6. 2010 na stadionu ve Mšeně. Myslím, že vás čeká bohatý program, který bude doplněný o řadu soutěží pro děti i dospělé. Hlavní náplní oslav bude samozřejmě fotbal. Začneme už dopoledne, kdy bude probíhat výstava starých fotografií, zápisů a všech relikvií týkajících se fotbalu od prvních kroků do současnosti. Po obědě začne fotbalové odpoledne, během kterého uvidíte utkání starých pánů, žáků proti rodičům a příznivcům, zápas naší přípravky. Mimo to si každý bude moci také vyzkoušet svoji kopací techniku při různých soutěžích.
Samozřejmě po celý den bude možnost se občerstvit nebo si dát něco na zub v naší restauraci. Vrcholem oslav bude večerní taneční zábava pod širým nebem (v případě nepříznivého počasí v sokolovně). Jako zlatý hřeb večera máme slíbenou účast populární zpěvačky Petry Janů, která vám samozřejmě zazpívá své největší hity. Věřím, že si cestu na oslavy najdete a že si každý z Vás v programu najde důvod proč na stadión zavítat. Všichni jste srdečně zváni.

Jiří Guttenberg, předseda SK Mšeno

Program oslav 26. 6. 2010 – stadion Mšeno
10 – 12 h výstava dochovaných relikvií od začátků fotbalu ve Mšeně po současnost
13,30 – 18,30 h utkání starých pánů, přípravek, žáků a rodičů, ocenění zasloužilých členů SK Mšeno – přesný rozpis utkání bude včas vyvěšen na našich stránkách www.skmseno.cz a v naší vývěsní skříňce na náměstí.
20:00 – ? taneční zábava s vystoupením Petry Janů (21 h), hraje hudba Patrika Fokse, dále vystoupí trio Libor Petrů, Petra Zámečníková, Janka Podoláková v pořadu Slovakia Revival. V průběhu večera vystoupí další známí umělci, kteří jsou v jednání, což bude určité překvapení.