Běh Debří 2013Den státního svátku, založení samostatné Československé republiky, jsme si jako každý rok připomněli letos již IX. ročníkem závodu v přespolním běhu, který tradičně nese název Běh Debří. V pondělí dopoledne jsme se sešli na začátku lesoparku Debř, kde se nám díky krásnému podzimnímu počasí na startu sešlo 95 závodníků, z toho bylo 46 dětí.
Běh Debří 2013
Předškoláci a mladší žactvo startovali v deset hodin a běželi k lesnímu divadlu, mladší žáci I a II doběhli k Muchomůrce a starší už měli jedno kolečko přes Mičovku. Jedno kolečko také běžely ženy a muži museli tento okruh uběhnout dvakrát. Všichni běžci absolvovali své trasy s velkým nasazením, snažili se zaběhnout co nejlepší časy, k čemuž jim nahrávalo i pěkné počasí.
Běh Debří 2013
Překvapili nás mělničtí fotbalisté (starší žáci), kteří přijeli už den předem, zatrénovali si na školním hřišti, spali ve škole a ráno si přišli zazávodit. Jen jim bylo líto, že nepoměřili své síly s mšenskými fotbalisty. Doufáme, že příští rok se také sejdeme v tak hojném počtu.

Výsledky a další fotky na www.sokolmseno.cz