Výlet za čertyVýlet za čerty
První prosincovou sobotu se 35 dětí a dospělých vypravilo na výlet do Starých Hradů u Jičína, kde se tento víkend pořádala akce Čerti a čertice ze starohradských pohádek. Po příjezdu nás hned u brány přivítali čerti a čertice, každému dítěti dali pohádkový pohled a dospělákům na zahřátí trochu výborné medoviny.
Na prohlídku jsme si vybrali okruh Pohádkové sklepení, kde jsme si mohli prohlédnout vodnickou jeskyni, dračí sluj, lesní a ledové království i čertovské peklo. Potom jsme navštívili Čarodějnou Bestyjolu, kde se čarodějnice a kouzlababky starají o své zvířecí miláčky. Viděli jsme černé kozy, ovce, slepice, křepelky, krysy, šváby a další zvířátka.
Po těchto dvou prohlídkách jsme zavítali do místní restaurace, kde jsme se naobědvali. A po obědě jsme vyrazili na cestu zpátky domů. Výlet se velmi vydařil, i počasí nám přálo a my se budeme těšit na další podobný výlet.

Běh Boudeckou roklíBěh Boudeckou roBěh Boudeckou roklíklí
Třetí prosincovou neděli s datem 16. 12. jsme uspořádali druhý ročník běhu Boudeckou roklí. V neděli ráno jsme se probudili do deštivého počasí, místy byl sníh i namrzlý a my ani nečekali, že by nějací závodníci přijeli. I přes nepřízeň počasí jsme se ale vydali do Vojtěchova čekat na nějaké odvážlivce.
Jaké bylo naše překvapení, když kolem půl desáté začali přijíždět závodníci z blízkého i vzdálenějšího okolí. Jak se stalo tradicí, závodníci přivezli ochutnávku vlastního cukroví a na zahřátí čaj, někde i trochu okořeněný kapkou alkoholu. V deset hodin bylo na startovní listině 12 běžců a my mohli odstartovat druhý ročník tohoto přespolního běhu.
První v cíli v kategorii žen byla Linda Bartošová, mezi veteránkami Anita Nekvasilová. Mužskou kategorii ovládl Michal Michálek a veterány Vladimír Růžička, který přijel až z Ústí nad Labem. Celkový počet účastníků byl 7 mužů a 5 žen. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili. Budeme se těšit na příští ročník, který se bude konat 15. 12. 2013. Celkové výsledky i fotky na www.sokolmseno.cz

Vánoční besídka
V pondělí 17. prosince se malí i velcí cvičenci sešli v sokolovně na vánoční besídce, aby svým rodičům předvedli, co si pro ně nacvičili. Malí nám zacvičili na trampolínce, lavičce, žebříku a žíněnkách. Velcí převedli přeskok přes bednu a skoky na trampolíně. Po cvičení si cvičenci rozbalili dárky, dostali nějaké sladkosti a společně si zasoutěžili v několika disciplínách. Na závěr jsme si společně sedli, dali si čaj a cukroví.

Pozvánka na ples
TJ Sokol Mšeno Vás zve na VALENTÝNSKÝ PLES, který se bude konat v sobotu 16. 2. 2013 od 20 hodin v místní sokolovně. K tanci a poslechu hraje skupina BONUS. Lístky budou v předprodeji v Květince u Květy Živné.