• Volejbalisté se zúčastnili 18. 11. v Neratovicích  2. turnaje zimní volejbalové ligy, kde obsadili  3. místo  z 10 družstev.
  • V sobotu 2. 12. proběhl na ISŠT Mělník tradiční „Mikulášský volejbalový turnaj, ve kterém získal mšenský tým pěkné 2. místo.
  • Letošní tradiční „Mikulášská nadílka“ se konala v pondělí 4. 12.na sále mšenské radnice, neboť v sokolovně probíhala rekonstrukce parket.
  • Tato oprava podlahy sálu sokolovny byla částečně financována z grantu Svazku obcí povodí Liběchovky - POV Regionální zážitková turistika LEADER, zbytek uhradila naše jednota. Ještě před vánočními svátky bude uspořádána brigáda na částečný úklid po této velké rekonstrukci. Úklidové práce budou probíhat i v lednu před zahájením pravidelných cvičení a před blížící se plesovou sezonou.
  • Dalším grantem, který se nám podařilo získat v letošním roce, byla dotace z Fondu sportu a volného času Středočeského kraje. Tyto peníze byly použity na zhotovení 5 nových oken do zadního traktu sokolovny a na opravy oken v přední části budovy.
  • Ve dnech 6. – 7. 12. se konala v prostorách šatny sokolovny charitativní sbírka pro Diakonii Broumov.
  • Zajímavostí pro měsíc prosinec je i filmové natáčení pokračování seriálu Zdivočelá země III v některých částech naší budovy.