Ve 2. ročníku Memoriálu Rudolfa Čápa v malé kopané

Stříbrný SK Mšeno   V sobotu 16. července se konal na mšenském stadionu již II. ročník „Memoriálu Rudolfa Čápa“ v malé kopané. Do turnaje se přihlásilo osm družstev, která byla rozdělena do dvou čtyřčlených skupin. Ve skupině  A na sebe narazily celky G. T. M. Praha, Střemy, Špinavci Byškovice a Ještěr team. Ve skupině B byly nalosovány domácí Mšeno, velký favorit z KropáčovyVrutice, Všetaty a obhájce trofeje, celek Horních Počapel.

   Do semifinále ze skupiny A postoupily celky Střem z prvního místa a ze druhého celek G. T. M. Praha. Ze skupiny B prošly dál suverénně Horní Počaply a také domácí Mšeno. Velkým překvapením bylo až poslední místo celku Kropáčovy Vrutice. V prvním semifinálovém zápaseMšeňák Mansfeld v akci domácí jednoznačně přehráli Střemy a postoupili do finále. Druhé semifinále bylo daleko víc vyrovnané. O druhém finalistovi po remíze rozhodly až pokutové kopy. Tím šťastnějším se nakonec stal celek G. T. M. Praha.

   Finále turnaje rozhodla jediná branka, která bohužel pro domácí skončila v jejich síti. Tímto se celek G. T. M. Praha stal držitelem poháru ve II. ročníku tohoto turnaje. Vedení SK Mšeno děkuje p. Čápové, která finančně zastřešila tento turnaj. 

(bj)

Foto: Petr Třešňák, Tep regionu