Kateřina HamplováKatko, ve hře Ze života hmyzu jsi ztvárnila roli Kukly a prakticky celé představení jsi zůstala divákům skryta. Teď jsi dostala svou první „velkou“ roli a jsi téměř celou hru na jevišti. Nemáš z toho trochu obavy
  
Nabídku na roli Kukly jsem dostala na poslední chvíli, kdy už všichni téměř rok zkoušeli. Proto mi připadalo, že jsem do představení rychle zapadla a hraní mi přišlo docela příjemné. A snad právě proto jsem ve skrytu duše tajně doufala, že brzy přijde i role větší, kde se budu moci více uplatnit a předvést. Proto se teď na svou roli Simone velmi těším, chci si hraní užít a obavy rozhodně nemám. A těším se i na celou hru, která je plná legrace a ze života. Každý z diváků se určitě v nějaké postavě, či situaci najde.

Při zkouškách je opravdu znát, že tě tvá role koketní Simone velmi baví, zdá se, že ti byla vybrána na míru. Předvádíš se jako ona ráda před muži, nebo je to divadelní přetvářka?
  
Ano, musím statečně přiznat, že jsem koketa od přírody (smích). Pan režisér nám všem opravdu vybral role na tělo. Nemám ve zvyku se přetvařovat ani na jevišti, ani v soukromém životě, jsem zkrátka přirozeně přirozená.

Ve hře máš také hodně scén, kde jsi jenom v negližé, dělá ti to problémy?
  
Pravdou je, že se na jevišti budu často pohybovat i v župánku a spodním prádle a z toho trochu obavy mám. Ale věřím, že to zvládnu. S panem režisérem Víznerem jsme o těchto scénách dlouze hovořili a dospěli jsme k názoru, že nejsou lacině podbízivé, ale účelné v rámci dané situace. Vždyť hrajeme o intimních vztazích mezi muži a ženami a k tomu přece podobné propriety patří. A navíc, pokud vím, nikdo z kolegů zatím pana režiséra o vyškrtnutí těchto scén nepožádal, tak se jim to snad líbí... Tak příjemnou zábavu všem, ať se to i divákům líbí. Všem lidičkám přeji štěstí a lásku.

Václav Novák