Motocyklová sezona je v plném proudu. Náš JAWA-MOTO-ČZ Veteran Club Mšeno pořádal v sobotu 25. 6. „1. Mistrovství světa stadionů na ploché dráze“ ve Mšeně. Účast nebyla tak velká, jak jsme původně předpokládali, ale díky krásnému slunečnému počasí a nadšení všech diváků proběhlo toto mistrovství ve velmi pohodovém a veselém duchu. Závodů se účastnilo celkově osm jezdců. S potěšením můžeme konstatovat, že první a třetí místo tohoto „mistrovství světa“ obsadili členové našeho klubu.

   Výsledky MS stadionů na ploché dráze 2005: 1. Tomáš Andelt (JMČZ Mšeno), 2. Mikuláš Treml (Mladá Boleslav), 3. Vlasta Kožnar (JMČZ Mšeno). Cena za nejhezčí stroj: Miroslav Linhart (Mladá Boleslav) – Stadion S 22. Cena za nejlepší úpravu: Mikuláš Treml (Mladá Boleslav) – Stadion S 11.

   Na závěr bychom rádi poděkovali všem jezdcům za účast v závodě, divákům za jejich spontánní fandění a v neposlední řadě také SK Mšeno a Plochodrážnímu klubu Mšeno za poskytnutí prostor. S pozdravem „Sportu zdar a motorismu zvlášť“ se náš klub těší na setkání se všemi příznivci motorů v příštím roce.

1

234
Text a foto Jindřiška a Ladislav Homolkovi