Jazzová zahrada Na Staré štaci v Libiši u Neratovic začíná novou sezonu. Pokud nemáte ani tušení, kde Zahradu hledat, uvítáte jistě informaci, že se nachází přímo na staré hlavní silnici E 9 Praha - Mělník. Pravidelné kulturní víkendové akce a každoročně  se konající hudební festivaly jsou podpořeny dostatečným výběrem občerstvení. To vše je důvod k návštěvě pro všechny, kteří Zahradu ještě nenavštívili buď proto, že ji neznají, anebo jak říkají, již se mnohokrát chystali, ale zase jim do toho „něco vlezlo“. Kouzlo večerní atmosféry v klidu pěkně nasvícené přírody, s ohněm a živou muzikou nemůže nic nahradit a vyvolává relaxující a uklidňující náladu.

   Máte snad raději televizní program,který začíná akčním filmem a končí thrillerem ? Vyspělejší západní a skandinávské země už dávno přišly na to, jak se bránit přívalu televizní „zábavy“ a takováto zařízení, podobná Jazzové zahradě, jsou v těchto zemích obvyklá a hojně navštěvovaná.

   Sezonu  2005 zahajuje Zahrada dne 30.dubna koncertem  jedné z nejlepších českých dixielandových kapel Steamboat Stompers a volbou III. Miss Čarodějnice. Programy dalších večerů  střídají  tradiční jazz a country. Největšími akcemi roku jsou čtyři hudební festivaly.

14.5.2005 country festival – „IV.Country Na štaci “
Trosečníci, Radek Tomášek, Jitka Vrbová, Pacifik, Eldorádo