Vladimír Hulín poslal zastupitelům e-mail, v němž se jich ptá na jejich názor k názvům mšenských ulic. Protože na lednovém zasedání nebyl názor p. Hulína podle jeho mínění interpretován přesně, zveřejňujeme jeho názor v doslovném znění.

   1. Nemělo by mít i to naše „sídliště“ Klůček své ulice, např. tak, že ulice na Klůčku by pokračovala obloukem okolo Fantů, Mokrého až dolů k Havlíčkovým? A třeba Havlíčkova ulice že by pokračovala od Házů okolo nás až dolů k Masopustovým? Potom by zbývalo jen označit ulici od nás k Havlíčkovým nebo až dozadu ke Škopanovým. Mělo by to logiku a je to tak při tvorbě a označování ulic běžné. Samozřejmě by stálo za to zkontrolovat celé Mšeno, zda na tom některá místa nejsou podobně jako Klůček.

   2. Když už ale třeba tento nápad nenajde dost příznivců, nebylo by možné alespoň Klůček (tedy jeho ulice) nějak označit (Klůček I, II. apod.)? – také se to tak někde dělá.

   3. Poslední věcí je návrh na zavedení orientačních čísel. On není každý, kdo do Mšena přijede, zrovna ze Mšena a vyptávání se sousedů, jestli nevědí, kde bydlí ten či onen, mi přijde poněkud archaické. Zkoušeli jste někdy hledat něco podle čísla popisného nejlépe po setmění v cizím městě v takové ulici, jako je u nás třeba Mladoboleslavská, nebo na Mělníku Pražská? Někdo může říci – když to nemá Mělník, tak proč Mšeno. Já zase ale znám městečka jako Mšeno a nejen v zahraničí, ale i u nás, která orientační čísla mají. A pokud jde o cenu hromadné výroby – domnívám se, že na 1 dům by to nepřesáhlo 100 Kč, nemluvě o tom, že by se to jistě dalo řešit i spoluúčastí občanů. S pozdravem a přáním hodně sil v novém roce

Vladimír Hulín-Mihalec