V sobotu 20.11. jsme se zúčastnili druhého turnaje zimní volejbalové ligy. Do Neratovic jsme odjeli oslabeni o zraněného hráče Martina Macha, který si způsobil tržné zranění nohy při pátečním tréninku. Ale i přesto jsme na turnaji měli dva mužské náhradníky - jedním ze střídajících byl i bývalý mšenský hráč Lukáš Průcha, který dorazil až z daleké Desné , aby posílil naše řady.

   Na turnaj se sjelo 9 týmů, které byly rozlosovány do dvou skupin. Náš tým měl ve své skupině tato družstva: Sokol Kostelec, Spolanu Neratovice a Knedlíky také z Neratovic. Hrály se zápasy na tři vítězné sety. V prvním zápase jsme porazili družstvo Knedlíci 3:1, ve druhém jsme bohužel prohráli s Kostelcem 1:3, i když jednotlivé sety byly velmi vyrovnány a našemu týmu chyběla koncovka občas i trochu štěstí. Avšak nejvíce smolný byl pro naše družstvo poslední zápas se Spolanou. Za stavu 1:1 na sety jsme nad soupeřem získali několika bodovou převahu, avšak za tohoto příznivého stavu se nešťastnou náhodou při vybírání míče v poli srazili hlavami dva naši ústřední hráči. Pavel Nečas (v den svých kulatin) tuto srážku odnesl ošklivě zlomeným krvácejícím nosem a Honza Kašpárek „pouze“ naraženou rukou. Takto otřeseni a oslabeni jsme již nedokázali využít nabyté převahy a s týmem Spolany jsme bohužel prohráli 1:3. Celkově jsme v naší skupině obsadili až 3. místo.

   Abychom v celkovém pořadí udrželi po prvním turnaji pěkné první místo, musíme velmi dobře zabodovat v turnaji třetím, který bude opět v Neratovicích 22. ledna. Tým Mšena na druhém turnaji reprezentovali tito volejbalisté : Jana Krupová, Hana Nečasová, Jana Malinská, Pavel Nečas, Jan Kašpárek, Leoš Malinský, Milan Koloc a Lukáš Průcha. 
   
Hana Nečasová