Usnesení ze schůze Rady města Mšena č. 87
konané dne 09.07.2014

Usnesení č. 1
RM schvaluje odměnu řediteli ZUŠ Mšeno, příspěvkové organizace, Mgr. Čeňku Hlavatému za období listopad 2013 – červen 2014 na základě jeho žádosti a plnění kritérií pro přidělování odměn ředitelům školských zařízení.
Hlasování:
3 pro, 0 proti, 1 zdržel se.
Schváleno.

Usnesení č. 2
RM schvaluje převod finančních prostředků z rezervního fondu ZŠ Mšeno, příspěvkové organizace na účet města. Finanční prostředky budou použity na rekonstrukci elektroinstalace v suterénu školy. Finanční částka bude upřesněna po provedení prací.

Usnesení č. 3
RM schvaluje pronájem prostoru na koupališti ve Mšeně během letní sezony 2014 Agentuře GATE, Praha na prodejní akci opalovacích výrobků (v areálu, a to na cestě, bude na 6 hodin umístěn jeep a „stěna“). Cena pronájmu bude činit  2.000 Kč + DPH.

Usnesení č. 4
RM schvaluje v souladu se zřizovací listinou Domova seniorů Mšeno, příspěvkové organizace, pronájem nebytových prostor v DSM (kadeřnictví) sl. A. Musílkové na dobu neurčitou.

Usnesení č. 5
RM schvaluje splátkový kalendář na dlužné nájemné pro pí Štěpánku Machovou, a to tak, aby dluh byl splacen do konce roku 2014 a zároveň bylo placeno běžné měsíční nájemné. V případě, že nebude splátkový kalendář dodržen, bude rada města trvat na ukončení nájmu. V současné době je mezi městem Mšenem a pí Štěpánkou Machovou uzavřena nájemní smlouva na dobu určitou do 30.09.2014.

Usnesení č. 6
RM schvaluje smlouvu o zřízení věcného břemene mezi městem Mšenem a ČEZ Distribuce, a.s. č. IV-12-6013552/VB/01 „Sedlec NN pro 15/3 Tomáš Wallner“ k zřízení a vymezení věcného břemene – osobní služebnosti – zřízení umístění, provozování a udržování zařízení distribuční soustavy v rozsahu vymezeném v geometrickém plánu č. 175-52/2014 ze dne 15.05.2014, který byl schválen Katastrálním úřadem pro SK, Katastrální pracoviště Mělník dne 21.05.2014 pod č. PGP-434/2014-206. Věcné břemeno se zřizuje úplatně, jednorázová náhrada činí 32 160 Kč + DPH. RM požaduje GP s vyznačením věcného břemene v digitální podobě včetně digitálního vytyčení sítě.

Usnesení č. 7
RM schvaluje smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení věcného břemene mezi městem Mšenem a paní Janou Šlangalovou, vlastnicí p. p. č. 64/1 a manžely Kadlecovými, vlastníky p. p. č. 1139/4 na zřízení, provozování a udržování vodovodní přípojky a šachty na pozemku města p. č. 3379 všechny pozemky v k. ú. Mšeno. Jednorázová platba za zřízení VB bude stanovena podle Pravidel pro zřízení věcného břemene pro uložení inženýrských sítí do pozemků města Mšena po skutečném zaměření a vytyčení a předložení geometrického plánu.

Usnesení č. 8
RM schvaluje Dodatek č. 1 ke smlouvě o dílo č. 13/SaM/CL/2014 uzavřené mezi městem Mšenem a firmou SaM silnice a mosty a.s. na investiční akci města „Rekonstrukce ul. Na Skaličkách, 2. etapa“, kterým se rozšiřují stavební práce o opravu chodníku v ul. Na Skaličkách a posouvá termín dokončení díla do 30.8.2014.

Usnesení č. 9
RM schvaluje zadání zakázky na rekonstrukci elektrických rozvodů v suterénu ZŠ firmě Jiří Andelt v celkové ceně 112.897 Kč včetně DPH, firmě Stavby FELIX, s.r.o., Říčany na stavební práce ve stejném prostoru ve výši 359.830 Kč vč. DPH a firmě Gusto Energy, s.r.o. na instalaci LED osvětlení také v suterénu ZŠ v celkové výši 108.527 Kč včetně DPH.

Usnesení č. 10
RM souhlasí s vyjádřením ke stavbě „Mšeno 4, rekonstrukce kNN ul. Mělnická, Zahradní, Václavské náměstí“, č. stavby IE-12-6001962 vydaným starostou města Ing. Martinem Machem dne 2.8.2010 včetně podmínek uvedených ve výše uvedeném vyjádření a potvrzuje jeho platnost s tím, že v Masarykově ul. budou práce prováděny tak, aby nebyly porušeny záruční podmínky na dlažbu chodníku a budou uhrazeny náklady na uložení chrániček pro ČEZ v průběhu revitalizace středu města. Souhlas se vydává k obnově územního rozhodnutí pro ČEZ Distribuce, a.s.

Usnesení č. 11
RM souhlasí s vyjádřením ke stavbě „Mšeno 1, rekonstrukce kVN, kNN TS ul. Žižkova“, č. stavby IE-12-6001959 vydaným starostou města Ing. Martinem Machem dne 2.8.2010 včetně podmínek uvedených ve výše uvedeném vyjádření a potvrzuje jeho platnost. Souhlas se vydává k obnově územního rozhodnutí pro ČEZ Distribuce, a.s.

Usnesení č. 12
RM schvaluje zadání vypracování projektové dokumentace pro stupeň DUR a DSP v rozsahu 210 tis. bez DPH na dešťovou kanalizaci v Sedlci firmě Project ISA spol. s r.o., Praha.

Usnesení č. 13
RM schvaluje zadávací dokumentaci k výběrovému řízení na investiční akci „Snížení energetické náročnosti DSM“ s předpokládanou realizací na jaře 2015.

Usnesení č. 14
RM schvaluje dodatek č. 2 k pojistné smlouvě č. 7720706359 ze dne 19.10.2012 uzavřené mezi městem Mšenem a Kooperativou pojišťovnou, a.s., kterým se mění uvedená pojistná smlouva vzhledem k dokončení investiční akce „Rekonstrukce místních komunikací“ – pojišťují se nové dopravní značky (svislé dopravní značení), lampy VO (11 ks) a zpevněné plochy.

Usnesení č. 15
RM schvaluje Smlouvu o veřejné službě v přepravě cestujících, která bude uzavřena mezi městem Mšenem a Kokořínským SOK s.r.o. na veřejnou autobusovou linku 250071 (spoje č. 3,8,9,16 na trase Mšeno, železniční zastávka – Bělá p. Bezdězem, nám. a zpět) v období od 28.6.2014 do 31.8.2014 podle schváleného jízdního řádku, který je nedílnou součástí této smlouvy.

Usnesení č. 16
RM bere na vědomí Roční prověrku BOZP v DSM za rok 2014.