Usnesení ze schůze Rady města Mšena č. 49
konané dne 28.11.2012

Usnesení č. 1
RM projednala návrh rozpočtu města Mšena na rok 2013 a doporučuje zastupitelstvu města předložený návrh rozpočtu schválit.

Usnesení č. 2
RM schvaluje odměnu ředitelce Domova seniorů Mšeno Mgr. Blance Dvorščíkové na základě její žádosti a v souladu s „Kritérii hodnocení ředitelů neškolských příspěvkových organizací města pro přiznání odměn“ za II. a III. čtvrtletí r. 2012.

Usnesení č. 3
RM schvaluje odměnu ředitelce Základní školy Mšeno Mgr. Jiřině Trunkové na základě její žádosti a v souladu s „Kritérii hodnocení ředitelů školských příspěvkových organizací města pro přiznání odměn“ za období červenec – listopad 2012.

Usnesení č. 4
RM schvaluje změnu účelu využití přidělených finančních prostředků z grantového řízení města Mšena Tělocvičné jednotě Sokol Mšeno na sportovní vybavení sokolovny.

Usnesení č. 5
RM schvaluje podnájemní smlouvu na část nebytových prostor (haly) v objektu, který má město pronajatý od firmy ZENA, a.s. o výměře 260 m2za cenu 26,60 Kč/m2/měs. na dobu určitou do 30.04.2013 p. Svatopluku Houserkovi.
Hlasování:
4 pro, 0 proti, 1 se zdržel (Sv. Houserek).
Schváleno.

Usnesení č. 6
RM schvaluje smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení věcného břemene mezi městem Mšenem a ČEZ Distribuce, a.s. na akci „Sedlec (ME), KNN, ČS pč 19/1 – město Mšeno“ spočívající v zajištění strpění umístění, zřízení a provozování přípojkové skříně v pilíři a kabelového vedení NN v předpokládaném rozsahu cca 10 m kNN na p. p. č. 19/1 a 421 v k. ú. Sedlec u Mšena za cenu 11.500 Kč bez DPH. GP vyznačující rozsah věcného břemene bude doložen i v digitální podobě včetně zaměření skutečného provedení..

Usnesení č. 7
RM schvaluje smlouvu o smlouvě budoucí o zřízení věcného břemene mezi městem Mšenem a p. Miloslavem Najmanem k p. p. č. 3403/1 v k. ú. Mšeno spočívající v právu umístění, provozování a údržby vodovodní a kanalizační přípojky ve prospěch stavby bez čp. na st. p. č. 302/2 v k. ú. Mšeno. GP vyznačující rozsah věcného břemene bude doložen i v digitální podobě, cena 1.000 Kč bez DPH.

Usnesení č. 8
RM schvaluje umístění rozcestníků městského informačního systému. Rozcestníky budou vyrobeny ve stejném provedení, v jakém jsou již na nám. Míru a v Masarykově ulici a budou umístěny
- na křižovatce Hlovecké ulice s Boleslavskou ulicí,
- na křižovatce ul. Karlovy a Nové,
- na Podolci – na křižovatce Karlovy ul., Palackého a Jezerní
- na křižovatce Tyršovy ulice s ul. Cinibulkovou.

Usnesení č. 9
RM schvaluje Dodatek č. 1 ke Smlouvě o dílo mezi městem Mšenem a firmou ELTODO – CITELUM, s.r.o. na rekonstrukci veřejného osvětlení v Boleslavské ulici.

Usnesení č. 10
RM schvaluje úpravu ceny dovozu vody do bazénů, který provádějí členové JSDH Mšeno cisternou TATRA na 32 Kč/km.