Usnesení ze schůze Rady města Mšena č. 25
konané dne 30.11.2011

Usnesení č. 1
RM schvaluje odměnu za 2. pololetí roku 2011 ředitelce Základní školy Mšeno, Mgr. Jiřině Trunkové na základě její žádosti a v souladu s „Kritérii hodnocení ředitelů školských příspěvkových organizací města pro přiznání odměn“.

Usnesení č. 2
RM schvaluje odměnu za 2. pololetí roku 2011 ředitelce Mateřské školy Mšeno, Daně Svobodové na základě její žádosti a v souladu „Kritérii hodnocení ředitelů školských příspěvkových organizací města pro přiznání odměn“.

Usnesení č. 3
RM schvaluje v souvislosti s možnou výstavbou kanalizace do části Sedlce smlouvy o smlouvách budoucích mezi městem Mšenem a bratry Jiřím a Janem Živnými a Miroslavem Voborníkem o zřízení věcného břemene na pozemcích v jejich vlastnictví, spočívající v právu umístění, provozování a údržby kanalizačního výtlačného řadu.

Usnesení č. 4
RM projednala návrh rozpočtu města na rok 2012 a doporučuje zastupitelstvu města jej schválit v navržené podobě.

Usnesení č. 5
RM ukládá městskému úřadu vypsat výběrová řízení na:
- služby mobilních operátorů
- pojištění vozového parku (povinné i havarijní).
Výběrová řízení budou vypsána do konce letošního roku.

Usnesení č. 6
RM schvaluje vnitřní předpis č. 5/2011 Směrnice k provádění inventarizace majetku a závazků města Mšena.