Evangelický kostelpamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra NejedláPohled na Mšeno od severuMariánské sousoší na náměstí Míru

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Hlášení rozhlasu


Hlášení rozhlasu: 11.11.2009
[11.11.2009] 

Na sobotu 14.11.2009 je opět zajištěn podzimní svoz objemného odpadu. V době od 8.00 do 15.00 hodin budou přistaveny dva kontejnery, a to proti restauraci Obecník a na Podolci u Černíku. Prosíme, neodkládejte odpad na stanovištích, pokud tam nebudou kontejnery. Odložit objemný odpad zdarma do kontejneru může občan, který předloží doklad o zaplacení poplatku za svoz TKO. Do objemného odpadu patří např. nábytek, matrace, apod., nepatří tam pneumatiky, elektrospotřebiče, biodpad, komunální odpad apod. Službu u kontejnerů budou mít naši pracovníci, kteří budou kontrolovat doklady a přijímat odkládaný odpad. Kdo nemá zaplacený poplatek za svoz TKO a chtěl by svůj objemný odpad zlikvidovat, musí tento odpad odvézt na skládku v době, kdy mají otevřeno a tam zaplatit. Upozorňujeme, že jiné druhy odpadu nemohou naši pracovníci přijmout.

Město Mšeno Vás zve na divadelní představení s názvem Náměstíčko. Hru uvede soubor TJ Sokol Pyšely a to v sobotu 14. listopadu od 19 hod. v sokolovně ve Mšeně.

MěÚ Mšeno oznamuje občanům, že popelnice na bioodpad budou odvezeny letos naposledy 18.11.2009.