Skalní kaplička v Boudecké rokliDrážní most v HlovciBrusnéObřadní síň radnice

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


15.10.2010 / Zastupitelstvo
Otázka: Vážení zastupitelé za Občanskou demokratickou stranu,
včera večer se mi dostal do rukou Váš předvolební leták, kde informujete o výsledcích Vaší práce za poslední čtyři roky. Nemyslíte si, že Vámi prezentované informace jsou zkreslené? Pokud si vzpomínám, tak zastupitelstvo města v letech 2006 až 2010 pracovalo jako tým lidí napříč politickým spektrem bez ohledu na příslušnost k politické straně, což je správné. Nevím, jestli si to uvědomujete, ale bez ostatních stran byste neprosadili v zastupitelstvu vůbec nic. Při příští tvorbě předvolebního letáku doporučuji trochu soudnosti a pokory k prezentaci výsledků Vaší práce.

Děkuji za odpověď
 


Michal Kazda

Odpověď:
administrátor 

Reakce: 2 reakce
17.10.2010 13:43 / Luboš Nechyba
Zastupitelstvo 
Nechtěl jsem bouřit vody před volbami ale plně se stotožňuji s Michalem. Dalo by se rozepsat i více. Myslím že tento leták více ODS poškodil něž přitáhl nerozhodné voliče což ukázali i volby a reakce lidí jejichž názory jsem vyslechl.  

10.11.2010 16:00 / Václav Novák
Zastupitelstvo 
Vážení pánové, děkujeme za reakci. V letáku jsme se pokusili o objektivní zhodnocení uplynulého volebního období pohledem našich zastupitelů. Pokud máte jiný názor, je to Vaše právo. V žádném případě si však nedovedu představit předvolební materiál, hodnotící práci celého zastupitelstva. To by potom systém kandidujících stran zcela pozbyl smyslu. P.S. Pokud budete mít zájem, rád s Vámi prodiskutuji své názory osobně.  

Předmět:
Jméno:
E-mail :

šestmínustři=