Boleslavská ulice a školaFaraonMariánské sousoší na náměstí MíruBrusné

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


14.04.2004 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
nebylo by možné zařídit, aby takové informace, jako je to, že nepoteče voda, byly nejen vyhlašovány rozhlasem (což se zřejmě stalo), ale aby Ti, kdo by měli zájem, byli zařazeni v databázi pro rozesílání hromadných mailů? Poslat potom informaci mailem je otázka několika minut a lidem, kteří jsou z jakýchkoliv důvodů mimo dosah městského rozhlasu, by to v mnoha případech ulehčilo život.
Zdravím a děkuji předem za odpověď.

Vladimír M. Hulín
vlada@fam.cz 


Vladimír M. Hulín

Odpověď:

Pane Hulíne, děkujeme za podnět a Váš nápad budeme realizovat. Informaci o této možnosti zveřejníme v Mšenských novinách, na internetových stránkách města Mšena, v rozhlase. Kdo bude mít zájem, ať nám sdělí svoji e-mailovou adresu.

Miluše Flíglová

tajemnice 

Reakce: 2 reakce
15.04.2004 11:04 / očko
komunikační dálnice 
No sláva, vítáme radnici v 21. století!! Promiňte paní tajemnice, jsem trochu jízlivý, ale máte v zásadě moje sympatie, je to důkaz všem škarohlídům, že věci a lidi se dají měnit, musí se to po nich ale chtít.  

19.04.2004 12:37 / Martin Mach
Hromadné rozesílání e-mailů 
Zdravím, hrom. rozesílání e-mailů již máme v systému našeho webu a šlo by to asi použít i pro tato "hlášení". Stačí se přihlásit k odběru aktualit a tyto aktuality skutečně zveřejňovat a nechat rozesílat. Není třeba se starat o datab. emailů, vše dělá automat. Ten rozesílá zprávy 1x denně před půlnocí. 

Předmět:
Jméno:
E-mail :

čtyřiplusdevět=