Busta F.PalackéhoOlešnoMěstské lázně - koupalištěOlešno

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


09.08.2017 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, nebylo by možné přidat kontejnery na plast a papír (nebo zvýšit frekvenci odvozu) u kontejnerového stání na Podolci? Poslední měsíce jsou kontejnery stále přeplněné a už se tam vedle "skladují" i další odpadky. 

Václav Novák

Odpověď:

Dobrý den,

vlivem dovolených u dodavatele služeb nešlo odpovědět dříve. Bude přidán jeden kontejner, více se nevejde. Četnost svozu prozatím zvýšit nelze z kapacitních důvodů na straně dodavatele, na příští sezónu to snad bude možné.

Nepořádek je na tomto stanovišti hrozný, ač tam zaměstnanci města uklízejí několikrát týdně. Bohužel, je to tak každé léto, kdy  do města a okolí přesídlí velké množství obyvatel jiných měst a odkládají sem, co je napadne. Pokud lidé nebudou sešlapávat PETky a krabice, tak kontejnery nikdy nemohou kapacitně stačit, jsou plné vzduchu.

Martin Mach

starosta 

Reakce: 1 reakce
01.09.2017 16:54 / Václav Novák
Kontejner 
Za vyjednání kontejneru lze rozhodně chválit, už méně za to, že na to musí někdo upozornit. Vždyť to už trvá řadu měsíců a chodíš kolem toho starosto každý den :-( Ale konstruktivně: má radnice nějakou spádovou "mapu" obyvatel/čísel popisných, která se vztahuje ke každému kontejnerovému hnízdu? Nebo se kontejnery umísťují nahodile/dle volného pozemku? 

Předmět:
Jméno:
E-mail :

pětplusjedna=