vzor dlažby na náměstí Míru, foto: Petra NejedláNáměstí Míru ve MšeněBrusnéSedlec

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


28.12.2016 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den ,chtěl bych též nahlásit porouchanou lampu v Sedleci v kopci (zatáčka)stojící  na našem pozemku č.p. 61.( svití-nesvití ,cca hodinové intervaly).Dále o 25 m po silnici do kopce(ve strani,v zeleni)se nebezpečně odklání z osy lampa (s el.vedením)a též i o 3m dál stojici sloup  telefoniho vedení.
Děkuji s pozdravem Josef Vyhlas ml. 


Josef Vyhlas ml.

Odpověď:

Dobrý den,

děkuji za upozornění, beru na vědomí, zajistím nápravu.

S pozdravem
Zdeněk Koudelka

tajemník 

Reakce: žádná reakce

25.12.2016 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, mám dotaz zda na území obce nebo v jeho okolí neprováděla nějaká společnost změny na antenách Wi-Fi internetu nebo podobné úpravy . Dotazuji se z důvodu, že již několik měsíců mám výpadky svého Wi-Fi připojení v domě a jeho okolí a nefunguje mi správně TV. Dle mých informaci by mohl být problém právě u možných silnějších antén někoho z poskytovatelů . Děkuji za odpověď . 

Radek Valenta

Odpověď:

Dobrý den,

pan František Smejkal z Útvaru regulace Českých Radiokomunikací a.s. nám dne 19.12.2016 napsal:
Vážení zastupitelé obcí a měst,
v souvislosti s budováním nových mobilních sítí LTE v České republice se objevují stížností občanů nebo obcí na rušení příjmu pozemního televizního vysílání (DVB-T). V některých lokalitách došlo přechodně k úplné ztrátě televizního signálu pro celé oblasti/čtvrti nebo jsou rušeny jednotlivé domácnosti.
Chtěli bychom Vás proto požádat o součinnost při informování občanů Vašich měst a obcí. Občané mají totiž nárok na opravu zdarma v případě prokázání rušení ze strany základnové stanice (BTS) LTE, kterou hradí příslušný mobilní operátor způsobující rušení. Podmínkou pro bezplatnou opravu je bez závadová instalace přijímacího zařízení (tj. antény, svodu a přijímače) a dostatečná intenzita televizního signálu. Mnozí diváci bohužel řeší ztrátu TV signálu vlastními silami a zbytečně platí za instalaci odrušovacích filtrů a práci servisním firmám z vlastních prostředků. Postup, jak řešit případy rušení pozemního televizního vysílání a na koho se v této věci obrátit si Vám dovolujeme zaslat v příloze.
Jednotlivé základnové stanice LTE pro tzv. rychlý mobilní internet se kontinuálně spouští již od roku 2014, kdy operátoři mobilních sítí zahájili jejich výstavbu. Je možné, že právě ve vaší obci může dojít k rušení příjmu pozemního televizního vysílání DVB-T (příjmu digitální televize). Podrobnější informace jsou uvedeny v příloze.
Pro zvýšení informovanosti veřejnosti o situaci související s výstavbou nových sítí LTE, Vám zasíláme již zmíněný informační materiál  Informace o rušení televizního vysílání.pdf (dokument Adobe PDF)Informace o rušení televizního vysílání.pdf  co dělat v případech výskytu rušení příjmu televize. Informační materiál popisuje důvody vzniku rušení, jak se rušení projevuje, jak správně postupovat a kam ztrátu TV signálu ohlásit. Jediným orgánem, který je oprávněn rušení TV příjmu řešit, a optimálním místem pro nahlášení rušení TV signálu jsou jednotlivá oblastní pracoviště Českého telekomunikačního úřadu.
Dovolte nám požádat Vás o součinnost a náležité informování veřejnosti ve Vaší obci.
Děkujeme za spolupráci.
S pozdravem, Ing. František Smejkal, Útvar regulace České Radiokomunikace a.s.

Děkuji za dotaz a jsem s pozdravem
Zdeněk Koudelka

tajemník 

Reakce: žádná reakce

20.12.2016 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
jen bych chtěla nahlásit nesvítící lampu v Jezerní ulici u lesoparku Debř. 


Jitka Dlouhá

Odpověď:

Dobrý den,

děkujeme za upozornění, lampa již svítí.

S pozdravem
Zdeněk Koudelka

tajemník 

Reakce: žádná reakce

16.12.2016 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, pořádala se letos ve Mšeně akce Strom splněných přání? Na stromečku v radnici už žádná obálka není :-( 

Karasová

Odpověď:

Dobrý den,

tato akce se již několik let ve Mšeně nekoná.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

13.12.2016 / Městský úřad
Otázka: wir haben im Sommer während unserer Reise Herrn Pfarrer Petr in Mseno besucht und Fotos gemacht, die ich ihm so gerne schicken würde. jetzt habe ich seine Adresse verlegt. er wohnt an der Kirche im Haus Nr. 14 erinnere ich mich. können Sie mir bitte weiterhelfen ?
vielen Dank.
Andrea Kruse 


Andrea Kruse

Odpověď:

Guten Tag,

die Adresse ist:
T. Mgr. PETER KOTHAJ
ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST MŠENO U MĚLNÍKA
MASARYKOVA 266
277 35 MŠENO

Viele Grüsse
Zdeněk Koudelka

tajemník 

Reakce: žádná reakce

02.12.2016 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
bude město Mšeno vyžadovat po svých občanech po 1.1 2017,zlodějské nicneřešící nařízení státu v podobě "Revize kotlů na tuhá paliva",jestli ano ,tak plošně nebo namátkově?
Děkuji za odpověď .S pozdravem Josef Vyhlas ml.(ne školník) 


Josef Vyhlas ml.

Odpověď:

Dobrý den,

Odpověď na Vaši otázku najdete v Zákonu o ochraně ovzduší 201/2012 Sb., paragraf 24, kde v odstavci 1 je dáno: „Přestupky podle tohoto zákona projednává obecní úřad obce s rozšířenou působností". Abych to zjednodušil, úředníků ze Mšena se obávat nemusíte, Městský úřad Mšeno je "pouze" pověřeným úřadem (tzv. "dvojka") a pro Mšeno je obecní úřad s rozšířenou působností Městský úřad Mělník (tzv. "trojka").

S pozdravem
Zdeněk Koudelka

tajemník 

Reakce: 1 reakce

17.10.2016 / Starosta
Otázka: Dobrý den,
kdy budete bourat bývalé zdravotní středisko u nás před bytovkami? Je pravda že stavba obsahuje nebezpečný materiál? 


jirka

Odpověď:

Dobrý den,

termín není znám, nejdříve musíme všechny přestěhovat a poté připravit projekt demolice, včetně průzkumů materiálů. Jejich složení zatím neznáme.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: 2 reakce

04.10.2016 / Starosta
Otázka: Dobrý den,

chci se zeptat, zda se počítá se slavnostním otevřením nového zdravotního střediska nebo dnem otevřených dveří pro občany?
Po Mšeně se povídá, že už slavnostní otevření proběhlo, za účasti předsedy sněmovny p. Hamáčka. Co je na tom pravdy? Nikde jsme jako občané města nebyli informováni.
Děkuji za odpověď Magda Vaňková 


Magda Vaňková

Odpověď:

Dobrý den,

slavnostní otevření neproběhlo, pánové se jen přijeli podívat v rámci předvolební kampaně. Ani žádnou slávu neplánuji, spíš řešíme spousty detailů spojených se stěhováním a náběhem provozu. Den otevřených dveří je dobrý nápad, uděláme příští týden, termín zveřejním na webu a budeme hlásit (po domluvě s lékaři).

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: 1 reakce

19.09.2016 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, měla bych dotaz- tušíte co se dělo dnes v zatáčce u lesoparku- jakby někdo vylil fekál do kanálů nebo jste čistili kanály v zatáčce- byla jsem tam se psem- mám auto zralé na myčku- prosím o odpověď-J. 

Jana Hýrová

Odpověď:

Dobrý den,

omlouvám se za pozdní odpověď - ano, naši zaměstnanci čistili dešťové vpustě po silnějších deštích.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

09.09.2016 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den
dokolika hodin je plánovaná(povolená) akce motorkářů příští víkend v táboře? 


Jaroslav

Odpověď:

Dobrý den,

"Kokořínská Motojízda 2016" se koná dne 16.09.2016 a končí 17.09.2016 v 02:00 hod. 
Druhý den 17.09.2016 je s ukončením 18.09.2016 také v 02:00 hod.
Další motoristická akce "Zavírání šoupátek" je dne 25.09.2016 plánovaná od 09:30 do 16:00 hod.
Program akce najdete na našich stránkách v sekci AKTUALITY a také na http://www.jawaczveteran.cz/.

S pozdravem
Zdeněk Koudelka

tajemník 

Reakce: žádná reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46