OlešnoVýstava prací žáků ZUŠ na radniciSedlecInteriér kostela sv. Martina

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


11.06.2017 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
je počítáno s nabíjecí stanicí pro elektromobilní návštěvníky? Nebo alespoň s obyčejnou zásuvkou.
Předem děkuji za odpověď 


Michal Hruška

Odpověď:

Dobrý den,

děkuji za inspiraci. Dosud jsme to neřešili, ale budeme, zapracujeme veřejný rozvaděč do připravovaných projektů. Zatím můžeme nabídnout dobití v pracovní době úřadu na radničním dvoře - 4 kolíková zásuvka 32 A, nebo 16 A, nebo obyčejná zásuvka. Po předchozí domluvě lze i mimo pracovní dobu.

Dobíjení umožníme i na městském koupališti v jeho provozní době (5 kolíková 16 A i obyčejná zásuvka).

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

25.05.2017 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, na vaše oslavy příští týden má prý jet parní vlak. Marně ale hledám nějaký jízdní řád. Můžete zveřejnit odkaz? 

Paloušová

Odpověď:

Dobrý den,

parní vlak zatím není potvrzen. Rozhodne se o něm tento týden. Pokud bude rozhodnutí kladné, ihned zveřejníme jízdní řád.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

22.05.2017 / Starosta
Otázka: Dobrý den, víte něco o opravě druhé poloviny tratě Mělník-Mšeno-Mladá Boleslav? Podle médií se lidé z ANO začali snažit, aby se už nemusely udržovat slabě využívané lokálky. Aktuálně je jejich cílem především nemuset opravit trať na Moldavu a potom trať ve Středohoří, ale určitě by to nakonec postihlo i Mšeno. Opravu druhé půlky tratě by to chtělo urychlit, co to půjde, než se jim tu změnu zákona povede prosadit. Jinak se bojím, že ze Mšenky zůstane nakonec jen ta první opravená půlka. Více zde: www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2124837-moldavskou-trat-musi-stat-opravit-ministr-chce-povinnost-zmirnit 

Marek

Odpověď:

Dobrý den,

na této půlce trati probíhají menší havarijní opravy. Zásadnější rekonstrukce je ve střednědobém výhledu. V letošním roce by část Mělník-Mšeno měla být zahrnuta do integrace PID-SID a význam celé trati tak ještě stoupne a věřím, že se zvýší i počet spojů. Tím se zvýší i šance na celkovou rekonstrukci druhé poloviny, o niž trvale usilujeme.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

21.05.2017 / Starosta
Otázka: Dobrý den ,jen bych se chtěla poptat jestli pořádáte nějaké Jarmarky nebo podobné akce.Měla bych zájem jako prodejce,stánek mám svůj 2x2 metry.živnostenské povolení mám ,šiji dekorační polštářky,dětské a dámské,pánské zástěry,chňapky ,látkové tašky a jiné věcičky.ráda přijmu pozvání .Předem děkuji za odpověď. Alena Huňková Mělnická Vrutice 13 Velký Borek 27731 a tel. 733516567 

Alena Huňková

Odpověď:

Dobrý den,

děkujeme za informaci, občas něco pořádáme. Informaci předám naší paní knihovnici, spojí se s Vámi.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

12.05.2017 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
dívala jsem se na závěrečný účet města za rok 2016. Pokud jsem správně pochopila hospodářskou činnost města, tak koupaliště bylo  255 000,- Kč ve ztrátě. Bude s tím město něco v letošním roce dělat? Děkuji za odpověď. 


Jitka Dlouhá

Odpověď:

Dobrý den,

cca 100 tis. Kč z této ztráty šlo na vrub prováděných oprav. V tomto roce rada města schválila zvýšení vstupného, uvidíme po sezóně, jaký vliv to bude mít na hospodářský výsledek.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

02.04.2017 / Starosta
Otázka: Dobry den. Je hezke že máme za xy milionu opravene námestí, je hezké že kvůli odborným komisím a návštšvníkům se opravila Boleslavská ulice, ale proč proboha za 2 roky, když na to opakovaně p. starostu upozorňuji, není město schopné (nebo ochotné když žádný turista či odborná komise to neocení) dodělat hřiště u školy? Konkrétně dopad pod skluzakou kde po každém dešti j bahnitá kaluž, okolí houpacích prvku,... Není nutné přeci čekat na nejakou dotaci, Mšeno je bohaté město a do našich děti by si investici 10 tisíc mohlo dovolit. Pokud by však chtělo. S přáním hezkého dne Miroslav Hrdlička 

Miroslav Hrdlička

Odpověď:

Vážený pane Hrdličko,

drobné vady na hřišti odstraníme. Že to ještě není hotovo, je skutečně chyba našeho úřadu, nevěděl jsem o tom.

S pozdravem

M.Mach

starosta 

Reakce: 6 reakcí

20.03.2017 / Starosta
Otázka: Dobrý den pane starosto ,

můžete mi prosím sdělit kde najdu zveřejněný Strategický plán rozvoje města Mšena 2014 – 2019? Nedaří se mi ho na stránkách města najít.
Díky za odpověď.
Šimíčková 


Renáta Šimíčková

Odpověď:

Dobrý den,

je zde - Rozvojové dokumenty města.

S pozdravem

M.Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

19.03.2017 / Starosta
Otázka: Dobry den, rad bych se zeptal, zda oprava plotu v arealu koupaliste je pouze o plote, nebo zda se jedna o zahajeni rekonstrukce celeho arealu jejiz navrh predlozil jiz pred par lety pan Prchal. Dekuji Jaroslav Živný 

Jaroslav Živný

Odpověď:

Dobrý den,

jde pouze o opravu plotu v místech, kde byl (či je) stav havarijní. Tedy od budovy k zatáčce u Měšťanů.

S pozdravem

M.Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

17.03.2017 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, nemáte prosím typ kde se dá sehnat sazenice stromku nějaké staré odrůdy třešně ? například Perla z Bezdězu, Mšenská Jánovka ? děkuji Novák 

Janek Novák

Odpověď:

Dobrý den,

obraťte se v této věci na místní okrašlovací spolek.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

14.03.2017 / Zastupitelstvo
Otázka: Dobrý den,

dovoluji si Vás jakožto zástupce obce, která nebyla podpořena v rámci dotací ROP Střední Čechy na podporu cestovního ruchu, oslovit s prosbou o pomoc při sběru dat pro analytickou část mojí diplomové práce.

Vyplnění online dotazníku (odkaz níže) Vám zabere maximálně 5 minut Vašeho času a jako poděkování za tuto investici ode mě obdržíte souhrnnou statistiku údajů z vyplněných dotazníků.

Odkaz na dotazník: https://www.survio.com/survey/d/B7H9P2A9D9C9F1O4C

Předem velice děkuji za Váš čas!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Barbora Friesingerová 


Barbora Friesingerova

Odpověď:

Dobrý den,

dotazník jsem vyplnil.

S pozdravem Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46