HradskoVojtěchovOlešnoSkramouš

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


03.11.2004 / Městský úřad
Otázka: Již druhý týden nesvítí pouliční osvětlení zřejmě v polovině Mšena - konkrétně zcela jistě ne na Podolci a na Klůčku. Rád bych věděl, kde je problém, kdy bude odstraněn a proč o této situaci nejsou občané informováni. Z kanceláře se navíc dívám již drahnou chvíli na rozbitou lampu - tu také nemá nikdo na starosti - nikomu město za její údržbu neplatí? 

Vladimír Hulín-Mihalec

Odpověď:

Máte pravdu, trvalo to dlouho, samozřejmě, že jsme ihned po zjištění telefonovali firmě Eltodo, s kterou má město nájemní smlouvu na údržbu veřejného osvětlení (projednáno zastupitelstvem), "bombardovali" jsme telefonáty příslušné pracovníky firmy každý den. K nápravě konečně došlo až, když si p. starostka stěžovala dopisem a i telefonicky vedení firmy.
Ti přijeli do Mšena 3.11. na jednání.
Doufáme, že se podobné problémy nebudou opakovat. Problém vznikl vlastně při rekonstrukci Karlovy ulice, kdy byl přerušen kabel, sice ještě nějakou dobu fungoval, ale asi po měsíci došlo k definitivnímu výpadku (tak nám to bylo vysvětleno).
Omlouváme se všem občanům, kteří byli tmou ve velké části Mšena postiženi a věřte, že nás tento problém trápil stejně jako vás.
K rozbité lampě na náměstí - oprava je neustále urgována.

tajemnice 

Reakce: 5 reakcí

21.10.2004 / Městský úřad
Otázka: Dobry den, nemam dotaz, jsem nedavno navstivila Kokorinsko a zavitali jsme i do Msena. Byla jsem mile prekvapena. Az na polozriceny kostel, je na nej smutny pohled. Na Vasich strankach chybi utulna cukrarna na namesti, plna krasnych az starozitnych veci a vybornych laskomin. Myslim, ze by zde mela byt urcite zverejnena, treba se i zvysi pocet msenskych turistu:o)
urcite k vam opet zavitam, hezky den Lucie Louckova 


Lucie Loučková

18.10.2004 / Starosta
Otázka: Vážení,
dost dobře nerozumím odkazu na webových stránkách vaší školy. Kolektiv školy zde vyzívá nějaké "anonymovi" k telefonátům. Domnívám se, že odkaz s podobným obsahem není nejvhodnější prezentací. 


Jan Hora

Odpověď:

Dobrý den,
stránky ZŠ Mšeno procházejí přestavbou a v průběhu listopadu budou přesměrovány na tento web. Dočasný text na původní adrese bude upraven.

S pozdravem

Martin Mach

správce obsahu 

Reakce: 6 reakcí

15.10.2004 / Městský úřad
Otázka: Co vše udělal MÚ Mšeno pro zřízení bankomatu ve městě? 

Lacheta

Odpověď:

Vážený pane Lacheto,
ve věci zřízení bankomatu proběhlo několik jednání, a to s Českou spořitelnou, a.s. a s ČSOB, a.s. Výsledek byl, že město by muselo zaplatit zřízení bankomatu, což činilo před rokem cca 1 mil. 300,- tis. Kč a každý měsíc by muselo město platit náklady na provoz bankomatu. K tomu město z finančních důvodů nepřistoupilo (bylo projednáváno na veřejném zasedání ZM). Na poslední písemnou žádost o umístění bankomatu ze srpna 2003 odpověděla ČSOB, pobočka Mělník tak, že město Mšeno nesplňuje nynější kritéria banky pro výběr lokality na umístění bankomatu, ale přislíbili, že návrh města zařadí do databáze pro případné pozdější využití.

starostka 

Reakce: žádná reakce

15.10.2004 / Městský úřad
Otázka: Dobry den, zajima me, jestli i nadale funguje rozesilani zprav rozhlasu emailem? Dekuji predem, Kasparek Jakub 

Kasparek Jakub

Odpověď:

Vážený pane Kašpárku,
rozesílání zpráv stále funguje, ale pracovnice podatelny je nyní na zkouškách odborné způsobilosti v Institutu pro místní správu Benešov, (dvoutýdenní příprava + zkoušky). Zkoušky musí mít každý zaměstnanec, který provádí přenesenou působnost - státní správu.
Omlouvám se za dočasný výpadek v rozesílání zpráv všem, kteří zprávy nedostali a jakmile pracovnice zkoušky složí, budou Vám zase zprávy chodit.
Vydržte, prosím, ještě příští týden.
Děkuji Vám za trpělivost.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

15.10.2004 / Starosta
Otázka: Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký finanční příjem má město z bilboardu umístěného na budově v areálu skládky. J.B. 

Jan Bauer

Odpověď:

Pokud myslíte vlkoplošnou venkovní reklamu na křižovatce do Sedlce, pak podle nájemní smlouvy je cena stanovena na 5000,- Kč ročně.

tajemnice 

Reakce: 1 reakce

14.10.2004 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
mám otázku týkající se připojení do sítě internet pomocí wifi. Je ve Mšeně tato možnost? Když ne, plánujete zavedení této velice levné a účinné technologie?
Děkuji. Š.R. 


Štěpán Růžička

Odpověď:

Dobrý den,

tato možnost zde existuje (zmiňujeme ji i na hlavní straně v sekci Město Mšeno - infrastruktura). Tuto službu zde momentálně nabízejí dvě firmy - Dragon a CLNET. Obraťte se na jejich zástupce, kontakty naleznete na webových stránkách těchto firem. Případné další dotazy k tomuto tématu směřujte prosím na níže uvedený e-mail.

S pozdravem

Martin Mach

správce obsahu 

Reakce: 6 reakcí

13.10.2004 / Zastupitelstvo
Otázka: Dobrý den,
rád bych se zeptal ZM, na co budou použity peníze z prodeje domu č.127 v Zahradní ulici. Vzhledem k tomu, že se jedná o kapitálové příjmy, očekávám, že tyto prostředky budou vloženy do nějaké vhodné investice - např. do pořízení bankomatu. Děkuji za odpověď. 


Vojtěch Stritzko ml.

Odpověď:

Váš dotaz bude předložen ZM a odpověď zveřejněna po projednání zastupitelstvem.

Dotaz byl projednán na veřejném zasedání ZM dne 15.11.2004 a usnesení v této věci zní:
ZM se usneslo neinvestovat peníze, které město získá z prodeje domu čp. 127 v Zahradní ulici ve Mšeně do bankomatu, ale využít tyto finanční prostředky na jinou vybavenost města.

tajemnice 

Reakce: 2 reakce

07.10.2004 / Zastupitelstvo
Otázka: Prosím kdy se bude opravovat silnice v Zahradní ulici ? Alespoň, aby byla v takovém stavu, aby se tam bez nebezpečí zranění mohlo chodit. Od pomalu projíždějících automobilů odlétávají kameny a člověk musí jít opravdu opatrně, aby si nezlomil nohu. Děkuji Koloc Milan. 

Koloc Milan

Odpověď:

Silnice v Zahradní ulici se bude opravovat v příštím roce, a to hned na jaře, jak to počasí dovolí. Projekt na rekonstrukci je před dokončením, jakmile bude hotov (záleží to na projektantovi, kterého p. starostka neustále písemně a telefonicky urguje), bude zahájeno stavební řízení a zároveň výběrové řízení na dodavatele stavby.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

27.09.2004 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,

chtěl bych upozornit na nebezpečnou díru v zemi, která je naproti "školnímu" parku mezi silnicí a chodníkem v místě mezi bytovkou a VKM. Díra je velká a značně hluboká a myslím, že tam bude už delší dobu. Měla by být alespoň označena a ohrazena.

Děkuji, s pozdravem L. Skopec 


L. Skopec

Odpověď:

Děkujeme za upozornění, díra v zemi byla hned druhý den po zveřejnění Vaší zprávy zasypána.
Zároveň žádáme všechny tazatele, aby při zadávání dotazů uváděli svou e-mailovou adresu do patřičného políčka, aby jejich dotaz mohl být zodpovězen.
Bez takto vyplněného políčka nelze tazateli odpovědět.
Děkujeme za pochopení.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45