OlešnoMěstské lázně po sezóněSedlecNáměstí Míru v noci

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


15.10.2004 / Starosta
Otázka: Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký finanční příjem má město z bilboardu umístěného na budově v areálu skládky. J.B. 

Jan Bauer

Odpověď:

Pokud myslíte vlkoplošnou venkovní reklamu na křižovatce do Sedlce, pak podle nájemní smlouvy je cena stanovena na 5000,- Kč ročně.

tajemnice 

Reakce: 1 reakce

14.10.2004 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
mám otázku týkající se připojení do sítě internet pomocí wifi. Je ve Mšeně tato možnost? Když ne, plánujete zavedení této velice levné a účinné technologie?
Děkuji. Š.R. 


Štěpán Růžička

Odpověď:

Dobrý den,

tato možnost zde existuje (zmiňujeme ji i na hlavní straně v sekci Město Mšeno - infrastruktura). Tuto službu zde momentálně nabízejí dvě firmy - Dragon a CLNET. Obraťte se na jejich zástupce, kontakty naleznete na webových stránkách těchto firem. Případné další dotazy k tomuto tématu směřujte prosím na níže uvedený e-mail.

S pozdravem

Martin Mach

správce obsahu 

Reakce: 6 reakcí

13.10.2004 / Zastupitelstvo
Otázka: Dobrý den,
rád bych se zeptal ZM, na co budou použity peníze z prodeje domu č.127 v Zahradní ulici. Vzhledem k tomu, že se jedná o kapitálové příjmy, očekávám, že tyto prostředky budou vloženy do nějaké vhodné investice - např. do pořízení bankomatu. Děkuji za odpověď. 


Vojtěch Stritzko ml.

Odpověď:

Váš dotaz bude předložen ZM a odpověď zveřejněna po projednání zastupitelstvem.

Dotaz byl projednán na veřejném zasedání ZM dne 15.11.2004 a usnesení v této věci zní:
ZM se usneslo neinvestovat peníze, které město získá z prodeje domu čp. 127 v Zahradní ulici ve Mšeně do bankomatu, ale využít tyto finanční prostředky na jinou vybavenost města.

tajemnice 

Reakce: 2 reakce

07.10.2004 / Zastupitelstvo
Otázka: Prosím kdy se bude opravovat silnice v Zahradní ulici ? Alespoň, aby byla v takovém stavu, aby se tam bez nebezpečí zranění mohlo chodit. Od pomalu projíždějících automobilů odlétávají kameny a člověk musí jít opravdu opatrně, aby si nezlomil nohu. Děkuji Koloc Milan. 

Koloc Milan

Odpověď:

Silnice v Zahradní ulici se bude opravovat v příštím roce, a to hned na jaře, jak to počasí dovolí. Projekt na rekonstrukci je před dokončením, jakmile bude hotov (záleží to na projektantovi, kterého p. starostka neustále písemně a telefonicky urguje), bude zahájeno stavební řízení a zároveň výběrové řízení na dodavatele stavby.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

27.09.2004 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,

chtěl bych upozornit na nebezpečnou díru v zemi, která je naproti "školnímu" parku mezi silnicí a chodníkem v místě mezi bytovkou a VKM. Díra je velká a značně hluboká a myslím, že tam bude už delší dobu. Měla by být alespoň označena a ohrazena.

Děkuji, s pozdravem L. Skopec 


L. Skopec

Odpověď:

Děkujeme za upozornění, díra v zemi byla hned druhý den po zveřejnění Vaší zprávy zasypána.
Zároveň žádáme všechny tazatele, aby při zadávání dotazů uváděli svou e-mailovou adresu do patřičného políčka, aby jejich dotaz mohl být zodpovězen.
Bez takto vyplněného políčka nelze tazateli odpovědět.
Děkujeme za pochopení.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

02.08.2004 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, měla bych zájem o nemovitost ve Mšeně. Prosím o informaci, kam je možné se s dotazem obrátit. Děkuji
Oravcová 


Oravcová

Odpověď:

Obrátit se můžete na různé realitní kanceláře, což jistě víte. MěÚ nemá informace o prodejích nemovitostí ve městě a okolí a město v současné době žádnou nemovitost z majetku města neprodává (kromě právě probíhajícího prodeje bytů). Přeji Vám úspěch ve Vašem hledání.
Miluše Flíglová
tajemnice

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

10.06.2004 / Starosta
Otázka: Pytle jsou na pytel
Dobry den, jiste si vzpominate na slibne se rozvijejici debatu na tema : PLASTY a kontejnery na plasty-rad bych se tudiz dotazal kdy ze se budeme v nasi obci tesit z kontejneru na plasty, o kterem jste se zminovala?Dekuji, Kasparek Jakub 


Jakub Kasparek

Odpověď:

Město Mšeno se přihlásilo do pilotního projektu Krajského úřadu Středočeského kraje s názvem "Intenzifikace sběru využitelných složek komunálních odpadů". Uzávěrka byla 28.2.2004, odesláno k rukám ing. Turoně. Telefonickým dotazem, zda je již pilotní projekt vyhodnocen, jsme dostali informaci s termínem do 30.6.2004, kdy budou známé výsledky výběru. Chci připomenout, že výsledek projektu nemá vliv na třídění odpadů v našem městě. Celý systém sběru, třídění včetně likvidace, má město Mšeno vyřešeno popelnicovými nádobami, sběrovými kontejnery na sklo a papír a plastovými pytli na sběr plastů.
Znovu připomínám, pytle na plasty jsou k dispozici kterýkoliv den v pracovním týdnu na MěÚ Mšeno - finanční odbor, cena jednoho pytle je 14,- Kč, po naplnění (cca 65 ks sešlapaných lahví, šikovnější i více) pytel umístíte v místě, kde jsou kontejnery na sklo a papír a sice každý
poslední čtvrtek v měsíci.
Žádám občany, aby pytle stavěli skutečně těsně před posledním čtvrtkem v měsíci vzhledem k tomu, že dřívější přistavení znamená v mnoha případech roztržení pytlů, rozvázání a plasty poletují po okolí.
Důležitá informace pro občany a vlastníky nemovitostí:
Třídění odpadů není na úvaze původce odpadu, ale je to zákon. Do popelnicové nádoby jde jen ten odpad, který již nelze jiným způsobem vytřídit.

Marie Štráchalová

starostka 

Reakce: 6 reakcí

02.06.2004 / Starosta
Otázka: Vážená paní starostko, mohu znát Váš názor na situaci v ZŠ Mšeno? 

Odpověď:

Těžko. Na anonymní příspěvky se zde nebude odpovídat.

Martin Mach

správce obsahu 

Reakce: 2 reakce

28.05.2004 / Starosta
Otázka: Vážený pane starosto, prosím u informaci, zda není ve Vaší obci možnost pronájmu bytu pro rodinu se dvěma malými dětmi, uvítám i tip na soukromého majitele. Děkuji za ochotu. Romana Daníčková, Mělník. 

Odpověď:

Paní Daníčková, 
bohužel, město Mšeno nemá žádné byty k pronájmu ani podnájmu. Musíte se zkusit zeptat u majitelů domů, podívat se do tisku, možná, že majitelé v inzerci nabízejí pronájem či podnájem. My na radnici takovéto informace nemáme. Přeji Vám úspěch ve Vašem hledání.

Marie Štráchalová 

starostka 

Reakce: žádná reakce

28.05.2004 / Zastupitelstvo
Otázka: Ptám se starostky a zastupitelů, jak je možné, ž vyhlásí konkurz na ředitele ZŠ, když se stávající ředitelce neprokázalo žádné pochybení, pouze chtěla na učitelích práci... možná hodně práce, ale tak to má být 

Odpověď:

Vážení diskutéři,

   debata na školní téma se sice pěkně rozjela, ale v nepříliš korektním duchu a na nepravém místě.
Tato sekce webu není diskusním fórem, nýbrž pouze prostorem pro pokládání otázek představitelům města. Jsem nucen upozornit všechny pisatele, že napříště budou všechny anonymní příspěvky a příspěvky podepsané pseudonymem, či zkratkou nekompromisně mazány. Pokud chcete upozornit zastupitele nebo MěÚ na nějakou závažnou skutečnost a bojíte se podepsat, použijte pro tyto účely námětovou skříňku naproti radnici, nikoli tyto stránky ! Možná se pak tímto námětem bude někdo zabývat.
Příspěvky, které reagovaly na výše napsaný anonym, jsou přesunuty do reakcí.

Martin Mach

správce obsahu 

Reakce: 11 reakcí


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43