Busta T.G.M. v parku před školouBoleslavská ulice a školaSedlecZávěsný znak

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


25.02.2006 / Městský úřad
Otázka: You are welcome at http://www.geocities.com/hotels_in_europe/
Yours sincerely
A.Szturc 


Szturc

Odpověď:

Thanks !

admin

správce obsahu 

Reakce: žádná reakce

21.02.2006 / Městský úřad
Otázka: Zníčíme-li Kokořínsko, nalezneme práci. Kokořínsko ma velkou šanci stát se jakýmsi turistickým satelitem Prahy. Pražská informační centra se shodují na tom, že informovanost o lokalitách, jakou je např. Kokořínsko, je pro zahraniční turisty mizivá. Přitom z výpovědí zahraničních turistů vyplývá, že 4 dny na poznání Prahy stačí a že by rádi poznali něco dalšího. Po této nespokojensti se současně několik institucí snaží tuto informovanost zlepšit. Pro takového turistu je atrakcí už i taková věc jako je zastaralá železniční dráha Mělník-Mšeno. Podniká Město Mšeno nějaké kroky pro přilákání zahraničních turistů do Mšena?  

Stepan

Odpověď:

Vážený pane, Váš podnět je velice zajímavý a pravděpodobně máte pravdu o malé informovanosti turistů (i zahraničních) o krásách Kokořínska.
Pokud jde o přímou prezentaci turistům v zahraničí, můžeme  se především zmínit o těchto bodech:
- dvě jazykové mutace webových stránek města
- registrace webových stránek města ve významných českých a zahraničních oborových portálech
- mapa Mšena a Kokořínska ve dvou jazykových mutacích
- prezentace města v anglické verzi mapy Středočeského kraje, která je distribuována v zahraničí,     převážně v českých centrech
- představení Kokořínska na informačních panelech agentury Czechtourism ve Vídni
- spolupráce s cestovními kancelářemi při vytváření incomingových programů pro zahraniční návštěvníky.
Město je spoluzakladatelem obecně prospěšné společnosti Cestovní ruch Kokořínska, která provozuje informační centrum. Informační centrum je vybaveno cizojazyčnými materiály, dále sadou nových propagačních materiálů pro sezonu 2006 (bohužel, zatím je otevřeno jen v letním období), okolní informační centra jsou vybavována podobně.
Město se podílí na financování výpravné publikace Středočeský kraj, která je kromě češtiny i v angličtině a němčině.
Je na zváženou, zda je to málo, nebo dost. Vše je ovlivněno financemi.
Domnívám se ještě, že je ve Mšeně a na Kokořínsku málo ubytovací kapacity a služeb s tím spojených. To ale není v silách samotného města, to ovlivní podnikatelé, kteří budou chtít v našem kraji investovat.
A na závěr se omlouvám za pozdní odpověď, byla způsobena problémy s mým počítačem trvajícími cca týden (mimo jiné jsem neměla přístup pro aktualizaci stránek).

tajemnice 

Reakce: 2 reakce

10.02.2006 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, můžete mi, prosím vás, napsat, kolik obcí spadá pod správní obvod města Mšena?
Předem děkuji
S pozdravem
Lenka krivdová 


Lenka Krivdová

Odpověď:

Dobrý den,

odpověď naleznete na hlavní stránce Město Mšeno - viz správní obvod.

admin

správce obsahu 

Reakce: žádná reakce

26.12.2005 / Městský úřad
Otázka: Má obec na prodej stavební pozemky?
V jakých lokalitách?
V jaké cenovérelaci? 


Roman Egrt

Odpověď:

Obec nemá na prodej stavební pozemky. Pokud máte zájem o koupi stavebního pozemku, je možné nahlédnout do územního plánu obce - internetové stránky města, nebo přímo na stavebním úřadu. Na základě výběru pak musíte jednat s vlastníky pozemků. Zastupitelstvo se usneslo na listopadovém veřejném zasedání, že budou provedeny změny územního plánu a uvažuje se o rozšíření možností výstavby. Připomínky, podněty a návrhy lze uplatnit do 28.2.2006, a to písemně na MěÚ ve Mšeně.

tajemnice 

Reakce: 1 reakce

23.11.2005 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, bylo by možné konečně zařídit, aby firma, která má na starosti údržbu veřejného osvětlení, opravila lampu u našeho domu? Stále zhasíná ... a píši Vám to již asi po třetí. Děkuji za zprávu a hlavně vyřízení. Hulín 

Hulín

Odpověď:

Dobrý den pane Hulíne,
blikající lampu jste nahlašoval v únoru a my jsme samozřejmě ihned reagovali a požadovali opravu, a to dne 16.2. a 21.2.2005. Paní Andeltová nahlašovala znovu poruchu na této lampě 21.11.2005 a my jsme to urgovali v tentýž den. Předpokládali jsme a předpokládáme, že firma reaguje na naše požadavky a opravu provede. Dnes, t.j. 23.11. jsme opravu urgovali znovu s výtkou, že se jedná o opravdu dlouhodobou záležitost. Věřím, že se stane náprava.

tajemnice 

Reakce: 5 reakcí

18.07.2005 / Městský úřad
Otázka: Vážení,
rád bych se informoval, zda jsou ve Mšeně stále v provozu lázně (koupaliště)? Chystám se do mšena a rád bych si nejdříve zjistil zda je možnost koupání. Děkuji a jsem s pozdravem
Jan Štěpánek 


Jan Štěpánek

Odpověď:

Dobrý den,
ano, jsou v provozu - viz Koupaliště.

admin

správce obsahu 

Reakce: žádná reakce

25.04.2005 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat ohledně svatby. Měli bychom s přítelem zájem o svatbu u vás ve Mšeně. Jsme ale z Mělníka. Je to možné, kolik by to stálo a prosím o napsání možných volných termínů.
Předem mnohokrát děkuji za brzkou odpověď.
S pozdravem
Veronika Šedinová 


V. Šedinová

Odpověď:

Ano, je to možné, máme všechny volné termíny, takže si můžete vybrat. Poplatky žádné nebudete platit, pokud dodržíte stanovené oddávací dny a hodiny, a to vždy v pátek a v sobotu od 10.00 do 12.00 hod. Můžeme se přizpůsobit Vašemu požadavku na konání svatby v jiný čas i den, to je ale za poplatek 1000,- Kč. Těšíme se na Vaši návštěvu.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

28.03.2005 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den chtěla bych se zeptat,kde bych našla fotografii základní školy Mšeno?(na té fotce jsou všichni žáci ZŠ)
Děkuji 


Dendy

Odpověď:

Dobrý den, taková hromadná fotografie není k dispozici. Jsou jen fotografie jednotlivých tříd, které budou v nejbližších dnech přidány na stránky ZŠ.

S pozdravem Martin Mach

správce obsahu 

Reakce: 2 reakce

14.02.2005 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
ráda bych se informovala, zda je možné stavět v Romanově rodinný dům, popřípadě rekreační chatu(je tato oblast již CHKO?).
Předem velice děkuji 


Petra

Odpověď:

Dle ÚPD města Mšena není možná výstavba chat, rodinné doby je možno stavět pouze na stavebních pozemcích v zastavěné části (v intravilánu). Romanov patří do CHKO Kokořínsko.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

13.02.2005 / Městský úřad
Otázka: We are visiting Mseno in July. Do you have a map of the town/region?
Thank you. 


Anita Kolar

Odpověď:

Hallo,

all maps and guide books are available in the visitor center in Mšeno. The visitor center is placed in a townhall which is opened during a tourist season. The part of sortiment you can preview here.

Visitor center Mšeno

IC Mšeno 

Reakce: žádná reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46