SkramoušBrusnéNa SkaličkáchBrusné

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2020 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


18.07.2007 / Zastupitelstvo
Otázka: Návrh na zlepšení informovanosti o kulturních akcí na Mšensku a Kokořínsku

Objevilo se něklolik internetových serverů, kam lze vkládat informace a upoutávky na pořádané kulturní akce. Vkládání akcí je velmi jednoduché a je zdarma. Domnívám se, že Mšeno a Sdružení obcí Kokořínska s poměrně dobře vyvinutými internetovými službami (projekt internetizace Kokořínska) by něměly zahálet a měly by těchto serverů využívat. Zadávání upoutávek zabere několik minut, zvýší návštěvnost akcí i samotných internetových stránek.

Zatím jsem objevil tyto servery. Nemohu zaručit, že jsou nejkvalitnější. Jsou však snadno dostupné, což je na internetu důležité:

www.hrady.cz

Na tomto serveru by se měla později vytvořit Mapa zajímavých míst v okolí Mšena nebo Kokořínska. Zatím jsou tam jen některá místa. Je to trochu víc práce (několik hodin pro pokročilejšího uživatele počítače). Zadávání míst lze provádět z jakéhokoli počítače připojeného k sítí internet.


Další server je:

www.kulturniakce.cz
Zde je registrace trochu skrytá na adrese: http://www.kulturniakce.cz/vytvor.php?Zob=0


S pozdravem

Štěpán

Tato zpáva bude zaslána i Miroslavu Pokornému, předsedovi Sdružení obcí Kokořínska. 


Stepan

Odpověď:

Dobrý den,
pro zadávání regionálních akcí využíváme v Informačním centru 3 - 4 externí servery, o www.hrady.cz  jsem nevěděl, děkuji za tip.

Václav Novák

místostarosta 

Reakce: žádná reakce

02.07.2007 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat,  má-li národní museum ve vašem městě zájem o koupi šicího stroje z r. 1925. Pokud byste měli zájem, rád vám zašlu fotografie stroje k prodeji.
Budu vám vděčný, když mi odepíšete, jestli o stroj máte zájem.
V případě dalších otázek se určitě na mne obraťte.

S pozdravem,

Robert Beníček
Loretánské náměstí 6
118 00 Praha 1 - Hradčany  


Robert

Odpověď:

Děkujeme za nabídku, obraťte se na Regionální museum v Mělníku, exponáty vystavené v našem museu jsou jejich majetkem.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

02.04.2007 / Městský úřad
Otázka: Hi there,
I need your help. I am working for an american law firm (I am a German investigator) and I have to find heirs of a woman, who died in 1994 and was born in 1919 in Mšeno (Grünwald). I do not have her exactly surname. It is Mafzin or Marzin. Her given name is Stefanie. Her father's name was Josef Mafzin or Marzin. I am searching for relatives in Czechia or in Germany, but for this I need at least the correct birth name. Could you assist? You are my last hope to deal with this case? Maybe you know an address, where somebody is able to help me in Mšeno or in Czechia? I would be so greatful, if you would answer. Thank you for your time!

Best regards,
Bianca 


Bianca Ullrich

Odpověď:

Hello Bianca,

we will try to find any information. Please, wait for an e-mail.

Best regards

Martin Mach

Mayor 

Reakce: 11 reakcí

31.03.2007 / Městský úřad
Otázka: Akce "Vžili se do role konstruktérů" pořádaná ZŠ ve Mšeně je výborný nápad. Kéž by se projekty podobného ražení konaly i v příštích letech. 

Stepan

16.03.2007 / Starosta
Otázka: prosim o zaslani vysledku ankety sportovec roku 2006 ve Msene v jednotlivcich na 4. az 6. miste .prosim o sms na cislo 774 173014.dekuji. 

anonym

Odpověď:

Dobrý den,
výsledky v Aktualitách byly doplněny.

Zdravím

Martin Mach

starosta 

Reakce: 6 reakcí

10.03.2007 / Starosta
Otázka: Zdravím vás.

Mám dvě prosby:

1) Máme jazykovou agenturu a chtěli bychom někde na Kokořínsku pravidelně konat intenzivní kurzy pro 5-10 lidí. Potřebujeme levné kvalitní ubytování s možností stravy a prostorem pro výuku (velmi důležité). Pěkné okolí je výhodou, ale není podstatné.

2) Rád bych se do Mšena přestěhoval z Prahy. Sháním byt 3+1 a větší či stavební parcelu.

Můžete mi, prosím, jakkoli pomoci?

Děkuji moc

Ing. Tomáš PAJER
777 024 688

PS nešlo by nějak využít mimo léto asi jinak volné koupaliště? 


Tomáš PAJER

Odpověď:

Dobrý den,

tipy na realizaci výuky Vám posílám mailem, nelze zde dělat reklamu. Byty volné nemáme, jen jeden 3+1 město zrovna prodává, ale je s nájemníkem, více informací obdržíte na MěÚ. Ostatní reality doporučuji sledovat na realitních serverech, stále je tu něco k mání. Koupaliště se ještě stále rekonstruuje (budova) a to omezuje možnosti jeho využití. Mimosezónním využitím se zabývá o.p.s. Cestovní ruch Kokořínska, věřím, že nějaké vymyslí.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

09.02.2007 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,ještě jeden dotaz a to ohledně zasílání poukázek na platbu domovní daně za rekreační objekt.Platí to co doposud,že nám složenka přijde poštou? Děkuji.nový ,palackého 170-Praha 4,dubrovnická 1055/6 150 00 

Štěpán Nový

Odpověď:

Dobrý den, ano, složenka Vám přijde poštou a posílá ji finanční úřad na adresu trvalého bydliště. Pro trvale žijící občany ve Mšeně zajišťujeme složenky my (přivezeme je z finančního úřadu) a občané si je mohou vyzvednout na finančním odboru na radnici. Zdravím Vás.

tajemnice 

Reakce: 7 reakcí

09.02.2007 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,prosím o zaslání podkladů pro poplatek za odpady.Částka za rok 2007,bankovní spojení a var.symbol +konst.symbol.jedná se o rekreační objekt ,Palackého 170. Děkuji. hezký den .Nový 

Nový Štěpán

Odpověď:

Dobrý den, částka na rok 2007 pro rekreační objekty je 450,- Kč, bankovní spojení: KB Mělník, č.ú. 2726171/0100, var. symbol 1337, konstatní 0308, do poznámky uveďte jméno, čp. nebo ev.č. rekreačního objektu. Protože po zaplacení dáváme poplatníkům kontrolní známky, které nalepí na popelnici, zastavte se pro ni na finančním odboru.

tajemnice 

Reakce: 6 reakcí

07.02.2007 / Starosta
Otázka: Dobrý den pane starosto, zajímalo by mě, zda bude v budoucnu možnost připojení na internet pro občany Mšena v souvislosti se zavedením nového internetu do DS. Děkuji Průchová 

Průchová

Odpověď:

Dobrý den,

možnost připojit se na nový vysílač bezdrátového internetu, který vznikl v rámci projektu Sdružení obcí Kokořínska a je umístěn ve štítu budovy č.p. 38 (tzv. "Úvěrový dům"), je již nyní. Podmínkou je přímá viditelnost na tuto anténu. Ceník připojení vyšel v lednových Mšenských novinách i s kontaktními údaji. K dispozici je (i s přihláškou) také na MěÚ. Pokud by byl problém s viditelností, tak další vysílače komerčních firem jsou na ZŠ, radnici a bytovce v Zahradní ulici.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: 5 reakcí

29.01.2007 / Starosta
Otázka: Zdravím Vás pane starosto, zajímala by mne možnost umístění reklamy na vašich stránkách a odkazů v jednotlivých sekcích. Mám jen malou připomínku u hradu Houska, Vyhlídková vížka byla odstraněna v 70.letech spolu se střechou a nebyla již obnovena. Výhled máme pěkný, ale věžičku nikoli. Díky za opravu a informace. S pozdravem Zuzana pavlík-Šimonková Lobeč 

Ing.Zuzana Pavlík-Šimonková

Odpověď:

Dobrý den,

ceny standartních možností reklamy, které město poskytuje jsou uvedeny na stránce Firmy, služby i s patřičnými kontakty. Cena za odkaz se platí jednou a odkaz může být uveden na více místech webu. Pokud jde o plošnou (bannerovou apod.) reklamu, je třeba se dohodnout individuálně na základě rozměru reklamy, umístění apod. s místostarostou nebo se mnou. Uvítáme zviditelnění Vašich zařízení na těchto stránkách a aktuální nabídku Vaší firmy. Chybný popis u Housky hned opravím ! Děkuji a jsem s pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47