Městská pečeťpamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra NejedláOlešnoOlešno

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


31.05.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou o pomoc při semestrální práci z Veřejné správy, ve které píšu o městu Mšenu. Máme předepsané body, které má práce obsahovat. Některé jsem dohledala na stránkách města, o ostatní prosím Vás. Kdyby jste byli tak laskavi a poskytli mi následující informace:

členství obce ve svazku obcí, v regionech, v mikroregionech
spolupráce obce s obcemi v jiných státech
statistická data obce
společnosti s majetkovým podílem obce
samostatná působnost obce
přenesená působnost obce
rozšířená působnost obce
hodpodaření obce (výdaje, příjmy, sdílené daně)
rozpočtová pravdila obce
nevyužité budovy na katastru obce (tzv. brownfields)
Předem velmi děkuji za odpověď!

S pozdravem

Terezie Párysová 


Terezie Párysová

Odpověď: Odpověď byla zaslána na e-mail tazatelky.
tajemnice 

Reakce: 1 reakce

19.05.2009 / Městský úřad
Otázka: dobrý den. prosím vás nachází se v mšeně nebo v jeho okolí nějaké levné ubytování? (okolo 100 až 200 Kč)-kromě sk mšeno...děkuji. 

lowe

Odpověď: Informace o ubytování i cenách najdete na těchto stránkách našeho města v rubrice "informace pro turisty, služby (ubytování)".
tajemnice 

Reakce: 10 reakcí

27.04.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
znamená lichý týden pro vyvážení naší popelnice(máme zaplacené 14denní vyvážení)ten,který je tak označený v běžném stolním kalendáři,nebo ho stanovuje MěÚ?
Děkuji za odpověď.
Eva Kratochvílová|Tomáš Kindl 


Tomáš Kindl

Odpověď:

Vážení,
"lichý týden" znamená kalendářní týden.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

24.04.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den.

  Jsme mladý, energický, flexibilní a spolehlivý par bez závazku, v současné době bydlíme v Řecku, ale stěhujeme se do ČR a rádi bychom společně našli zaměstnaní v oboru pohostinství kdekoliv po ČR. Dle možností hledáme pracovní místo i s ubytováním.

  Ona – Ukrajinka, s věčným úsměvem na tváří, 33 let mladá, s povolením k trvalému pobytu v ČR. Žila 10 let v Praze.
Servírka s praxí, ovládá prácí s kasou i PC. Řidičský průkaz A, B, C. Plynule mluví český, rusky a řecky. Částečně rozumí anglický a německý. Muže pracovat na recepci v hotelu, jako pokojská, hospodyně, barmanka nebo servírka v restauraci, pizzerií nebo, kavárně. Rychle se učí novým věcem a nevadejí ji ani noční směny.
Nástup možný ihned, i brigádně. Sympatický vzhled a vystupování, samostatnost, zodpovědnost, slušnost a ochota jsou samozřejmostí.

   On – Řek, 27 let mladý, s praxí v gastronomii, řidičský průkaz B. V českém jazyku začátečník. Hledá práci jako pomocný kuchař nebo pomocná síla do kuchyně, údržbář, skladník, hlídač, správa budovy - domovník, drobné zednické práce, úklid a také manuální práce. Nabízí zručnost, spolehlivost, ochotu pracovat a učit se novým věcem. Slušnost je samozřejmostí.

   Děkujeme předem za odpovědi.

Koudelková Lilija a Trikalinos Anastasij.   


Koudelková

Odpověď:

Vážení,
město Mšeno neprovozuje žádné pohostinství a ani nemáme volné byty.

tajemnice 

Reakce: 1 reakce

07.04.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
Obracím se na Vás jako zástupce občanského sdružení Ratab Liberec. Naše organizace se zabývá pořádáním letních táborů pro rodiče s dětmi a pro středoškolskou mládež. V těchto aktivitách máme již dvacetiletou nepřetržitou tradici.
Sháníme pronájem louky s menší pevnou stavbou(chatou nebo srubem) pro realizaci letošního srpnového táborového pobytu. Letos se nám situace zkomplikovala tím, že nám odpadlo domluvené tábořiště, a proto Vás touto cestou žádáme o pomoc při nalezení vhodného kontaktu na majitele nebo správce nějakého objektu s přilehlou loukou. Mohlo by se jednat o majetek města, mysliveckého nebo hasičského sdružení, volnočasového spolku nebo i o majetek soukromé osoby z vašeho okolí.
Ubytování máme zajištěno ve vlastních tee-pee, vaříme ve vlastní polní kuchyni. Potřebovali bychom jen, aby byla v chatě (srubu) u pozemku elektřina a pitná voda.
Mnohokrát Vám děkuji za Vaši laskavou pomoc.

za o.s.Ratab Liberec                       Mgr. Zdeněk Novotný, tel. 603 837 346, www.ratab.cz
 


Zdeněk Novotný

Odpověď:

Vážení,
město Mšeno nevlastní žádné prostory vhodné pro Vaše aktivity. Bohužel, není nám známo, že by v našem okolí byl nějaký pro Vás vhodný pozemek.

tajemnice 

Reakce: 6 reakcí

31.03.2009 / Městský úřad
Otázka: Prosím o informaci, kdy se bude očkovat proti vzteklině. Děkuji 

Poláková

Odpověď:

Vážená paní Poláková,
očkování proběhne v dubnu v týdnu od 14. - 17. Přesný den zveřejníme, vyhlásíme.

tajemnice 

Reakce: 9 reakcí

04.03.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, mám dotaz, jestli je mozno zjisti adresu , nebo jiný kontakt na Lucii Stráchalovou, nar. 10.03.1975. Bydlela se svou sestrou, matkou paní Sedivou a bybickou ve Msene. Bohuzel jiz delsi dobu shanim kontakt, ale bezuspesne. Dekuji s pozdravem K.B. 

Klára Bucková

Odpověď:

Vážená paní Bucková,
k Vašemu dotazu sděluji, že Vám nemůžeme sdělit žádné údaje o nynějším pobytu osoby, kterou hledáte. Porušili bychom platné právní předpisy.
S pozdravem

Miluše Flíglová Jizbová
tajemnice MěÚ Mšeno

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

16.02.2009 / Zastupitelstvo
Otázka: Architektonická studie Mšena je zdařilá. Čím studie pozitivně vyniká v regionálním měřítku je to, že při dláždění používá přírodní mramorovou dlažbu a nikoli betonové kostky. Štěpán 

Stepan

03.02.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,ráda bych jsem se zeptala,kolik stoji roční pronájem hrobu v obci Mšeno.A na jakou dobu se poplatek platí.Předem děkuji za rychlou odpověd.S pozdravem Mašková 

Mašková

Odpověď:

Vážená paní Mašková,
hrobové místo na hřbitově ve Mšeně a na Hradsku stojí na jeden rok 90,-- Kč, dvojhrob, hrobka 115,-- Kč, urnové místo 80,-- Kč a místo v rozptylové loučce 70,-- Kč (v ceně je zahrnuto nájemné a služby).
Nájemní smlouvy uzavíráme na 10 let.

tajemnice 

Reakce: 7 reakcí

20.01.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobry den,
Rad bych se informoval o moznosti jit na Valentynsky ples. Muzete mi zaslat telefonni cislo, kde se mohu informovat o volnych listcich?
Dekuji za odpoved
S pozdravem 


Pavel BOROVSKY

Odpověď:

Vážený pane Borovský,
zavolejte na telefonní číslo 315693204. Paní Dlouhá Vám sdělí bližší informace.

tajemnice 

Reakce: 5 reakcí


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49