Radnice na náměstí Míru, foto: HN - René VolfíkOltář v kostele sv. MartinaHra světelSkalní útvar Pokličky

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


27.12.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den.
Mám jeden dotaz. Chtěl bych se zeptat, zda máte reklamní pexeso a za jakých
podmínek by ho bylo možné získat do mé sbírky, případně za jakou cenu.
Děkuji za odpověď.
S pozdravem Roman Špaček  


Roman Špaček

Odpověď:

Vážený pane Špačku,
máme v prodeji pexeso s názvem "Mělnicko - náš kraj". Je vydáno již v roce 1998 a stojí 25,-- Kč. Můžeme Vám jej na základě Vaší žádosti zaslat.

tajemnice 

Reakce: 5 reakcí

18.12.2009 / Zastupitelstvo
Otázka: Dobrý den , chci poprosit o zveřejnění akce v kalendáři na těchto stránkách. Jedná se o jednodení fest , který bude pořádán na Mšenském stadionu zde ve Mšeně . akce pod názvem Night Metal Fest se uskuteční v sobotu 29.5.2010 od 19:00 h. na sportovním stadionu . Zahrají kapely : Porta Inferi , Eagleheart , Dymytry , Nightwish revival . Vstupné bude 100 kč . prosím o odpoved a předem děkuji . J. Dvořák , pořadatel . 

Jiří Dvořák

Odpověď:

Akce byla zveřejněna.

Václav Novák

místostarosta 

Reakce: 1 reakce

02.12.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,

dobrý den, rád bych se zeptal zda pozemek parc. č. 678/3 v k.ú.Sedlec u Mšena je určen k zástavbě. Podle čeho se to určuje? Existuje územní plán nebo něco takového?

Děkuji za odpověď. 


Vojtěch Vávra

Odpověď:

Vážený pane Vávro,
pozemek p.č. 678/3 k. ú. Sedlec u Mšena se nachází v části města Mšena, osadě Hradsko, kde nemá město Mšeno schválený územní plán. Jedná se o pozemek o výměře 431 m2 , druh pozemku ostatní plocha. Nejedná se tedy o stavební pozemek. Vzhledem k tomu, že se pozemek nachází v II. zóně CHKO Kokořínsko a v ochranném pásmu Přírodní rezervace "Kokořínský důl", je pro povolení jakékoliv stavby na tomto pozemku zásadní stanovisko AOPK Správy CHKO Kokořínsko a dalších dotčených orgánů. Pokud závazná stanoviska dotčených orgánů nevyjadřují souhlas se stavbou, nelze stavbu na pozemku povolit.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

29.10.2009 / Starosta
Otázka: Pane starosto ..
Je sice chvályhodné, že mají občané možnost si zdarma užívat počítač s připojením k internetu v místní knihovně a že si popř. můžou cokoliv vytisknout  ( za poplatek ) co na internetu najdou , nebo co jim příjde  e mailovou poštou, nicméně .. s velkým zklamáním jsem zjistila, že  na onom PC nejsou nainstalovány běžně používané programy MS Office .. že jsou tam pouze Open office ..které ale dokumendy vypracované v MS nějak nechtěj.."sbaštit" minimálně je celý rozházejí .. a formátování je .. fuč. Takže moje otázka je : Proč nejsou na PC v místní knihovně nainstalovány již zmíněné programy MS OFFIce ( Word, excel  aj.) Je to velký problém
A když nejsou v knihovně ..to celý úřad ..je nepoužívá ?? Protože jestli je používají úředníci úřadu , pak musíte mít zakoupenou multi licenci ..a  do té by se určitě PC v knhovně vešlo..aspoň tak mi to bylo na MS vysvětleno..
Neztrácí pak možnost tisku v knihovně ..maličko smysl??
Díky za odpověď. 


Šimíčková

Odpověď:

Dobrý den,

právě řešíme, jaký kancelářský SW budeme dále na úřadě používat. Multilicenci na MS Office nemáme, jen několik jednotlivých licencí, tento balík tedy není nainstalován na všech počítačích úřadu. Ceny zmíněného kancelářského balíku nejsou mírné, hledáme proto i jiné varianty. Doufám, že od 1.1.2010 sjednotíme kancelářský SW na všech počítačích na radnici.

S pozdravem

M. Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

13.10.2009 / Městský úřad
Otázka: In der Taufurkunde meines Großvaters Rudolf Adalbert Langbein (geb. 30.12.1900) stand als Mutter: Rosalie Josefine Langbein, Verkäuferin, Annaberg, kath., Tochter des Kaufmanns Adalbert Langbein, Mscheno/Böhmen.
Ich schätze mal, dass mein Ururgroßvater ca. 1850 geboren sein müsste. Gibt es irgendeine Stelle in Mscheno, wo ich vielleicht mehr Informationen außer dem Namen erhalten könnte? 


Hans-Joachim Langbein

Odpověď:

Paní matrikářka odpověděla na e-mail tazatele.

tajemnice 

Reakce: 6 reakcí

03.09.2009 / Zastupitelstvo
Otázka: Příspěvek k diskuzi na téma Revitalizace krajiny - obnova cest konané dne 4.9.2009.

Poznámky k obnově cest:

1. Při průjezdu Kokřínským dolem již téměř nejsou vidět pokličky. Bylo by vhodné vkusně vysekat průhledy na pokličky. To samé částečně platí o hradu Kokořín.
2. Vrátenská Hora se stává jedním z hlavních cílů turistů na Kokořínksu.  Je škoda, že při průjezdu Libovicí je řada výhledů zakrtá vzrostlými keři.
3. Na silnici mezi Mšenem a Romanovem  keře na řadě místech zakrývají krásné výhledy na Bezděz.
4. Na každém z výše uvedených míst bych zvážil umístení dřevěných laviček se stolem pro piknik.
5. Při jakémkoli pokusu o dláždění by se Mšeno mělo vyvarovat módě betovonvých dlaždic a používat přírodní materiály.

Štěpán
 


Stepan

Odpověď: Dobrý den, děkuji za příspěvek do diskuze, Vaše náměty probereme. S pozdravem Martin Mach
starosta 

Reakce: 2 reakce

17.08.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,zajímaly by mě nějaké propozice na letošní běh Debří.
Děkuji s pozdravem Lukáš Líman 


Lukáš Líman

Odpověď:

Dobrý den,

stránka běhu je zde, start bývá v 10 hodin na začátku Debře (u koupaliště), registrace od 9:00. Nejprve startují děti, potom dopělí.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

13.08.2009 / Starosta
Otázka: Dobrý den, rád bych se zeptal na způsob vyhlašování poplachu při výjezdu zásahové jednotky místních dobrovolných hasičů. Jelikož jsem sám dlouhou dobu působil u dobrovolných hasičů v mém předchozím bydlišti, tak vím, že se jedná o náročnou a často velmi nedoceněnou činnost. Ale překvapuje mě používání sirény na budově bez ohledu na denní dobu (13.8. ve 4 hodiny ráno). Vím, že jinde se běžně používají vysílačky a mobilní telefony. A výjezd od garáže se zapnutým výstražným zvukovým zařízením mi také ve 4 hodiny ráno nepřipadá jako ideální. Často jsem svědkem, že profesionální hasiči nebo sanitky si vystačí pouze s modrým majákem a sirénu zapínají pouze tam kde je hustý provoz nebo kde tam hrozí, že by je někdo přehlédl. Nestálo by za to se nad tím trochu zamyslet ?
Děkuji,
M. Chaloupka  


Chaloupka Martin

Odpověď:

Dobrý den,

děkuji za námět, určitě se nad ním zamyslíme.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

26.07.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den rád bych se zeptal,kdy se ve vašem městě dude konat další prodejní výstava drůbeže.Předem vám děkuji za odpověď s pozdravem Michal Chládek 

Michal Chládek

Odpověď:

Vážený pane Chládku, další prodejní výstava drůbeže a drobného zvířectva bude ve Mšeně až za rok, tedy pravděpodobně tradičně koncem července. Výstavu pořádají mšenští chovatelé a jistě termín zveřejní na našich stránkách v kalendáři akcí.

tajemnice 

Reakce: 12 reakcí

03.06.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobry den , mam zajem dat do Msenskych novin malou inzerci. Jaky je poplatek a postup podani ? Predem dekuji . 

Maiklll09

Odpověď:

Dobrý den,

ceny i kontakty naleznete na této stránce.
S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49