OlešnoMěstská pečeťSkalička v ziměOlešno

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


07.04.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
Obracím se na Vás jako zástupce občanského sdružení Ratab Liberec. Naše organizace se zabývá pořádáním letních táborů pro rodiče s dětmi a pro středoškolskou mládež. V těchto aktivitách máme již dvacetiletou nepřetržitou tradici.
Sháníme pronájem louky s menší pevnou stavbou(chatou nebo srubem) pro realizaci letošního srpnového táborového pobytu. Letos se nám situace zkomplikovala tím, že nám odpadlo domluvené tábořiště, a proto Vás touto cestou žádáme o pomoc při nalezení vhodného kontaktu na majitele nebo správce nějakého objektu s přilehlou loukou. Mohlo by se jednat o majetek města, mysliveckého nebo hasičského sdružení, volnočasového spolku nebo i o majetek soukromé osoby z vašeho okolí.
Ubytování máme zajištěno ve vlastních tee-pee, vaříme ve vlastní polní kuchyni. Potřebovali bychom jen, aby byla v chatě (srubu) u pozemku elektřina a pitná voda.
Mnohokrát Vám děkuji za Vaši laskavou pomoc.

za o.s.Ratab Liberec                       Mgr. Zdeněk Novotný, tel. 603 837 346, www.ratab.cz
 


Zdeněk Novotný

Odpověď:

Vážení,
město Mšeno nevlastní žádné prostory vhodné pro Vaše aktivity. Bohužel, není nám známo, že by v našem okolí byl nějaký pro Vás vhodný pozemek.

tajemnice 

Reakce: 6 reakcí

31.03.2009 / Městský úřad
Otázka: Prosím o informaci, kdy se bude očkovat proti vzteklině. Děkuji 

Poláková

Odpověď:

Vážená paní Poláková,
očkování proběhne v dubnu v týdnu od 14. - 17. Přesný den zveřejníme, vyhlásíme.

tajemnice 

Reakce: 9 reakcí

04.03.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, mám dotaz, jestli je mozno zjisti adresu , nebo jiný kontakt na Lucii Stráchalovou, nar. 10.03.1975. Bydlela se svou sestrou, matkou paní Sedivou a bybickou ve Msene. Bohuzel jiz delsi dobu shanim kontakt, ale bezuspesne. Dekuji s pozdravem K.B. 

Klára Bucková

Odpověď:

Vážená paní Bucková,
k Vašemu dotazu sděluji, že Vám nemůžeme sdělit žádné údaje o nynějším pobytu osoby, kterou hledáte. Porušili bychom platné právní předpisy.
S pozdravem

Miluše Flíglová Jizbová
tajemnice MěÚ Mšeno

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

16.02.2009 / Zastupitelstvo
Otázka: Architektonická studie Mšena je zdařilá. Čím studie pozitivně vyniká v regionálním měřítku je to, že při dláždění používá přírodní mramorovou dlažbu a nikoli betonové kostky. Štěpán 

Stepan

03.02.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,ráda bych jsem se zeptala,kolik stoji roční pronájem hrobu v obci Mšeno.A na jakou dobu se poplatek platí.Předem děkuji za rychlou odpověd.S pozdravem Mašková 

Mašková

Odpověď:

Vážená paní Mašková,
hrobové místo na hřbitově ve Mšeně a na Hradsku stojí na jeden rok 90,-- Kč, dvojhrob, hrobka 115,-- Kč, urnové místo 80,-- Kč a místo v rozptylové loučce 70,-- Kč (v ceně je zahrnuto nájemné a služby).
Nájemní smlouvy uzavíráme na 10 let.

tajemnice 

Reakce: 7 reakcí

20.01.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobry den,
Rad bych se informoval o moznosti jit na Valentynsky ples. Muzete mi zaslat telefonni cislo, kde se mohu informovat o volnych listcich?
Dekuji za odpoved
S pozdravem 


Pavel BOROVSKY

Odpověď:

Vážený pane Borovský,
zavolejte na telefonní číslo 315693204. Paní Dlouhá Vám sdělí bližší informace.

tajemnice 

Reakce: 5 reakcí

08.11.2008 / Městský úřad
Otázka: Sháním kontakt na spolužáka z učiliště. Jmenuje se Bohumil Holub, a bydlel  ve Mšeně, Na skaličkách 26. Narodil se 29.12.1953. Prosím máte-li na něj nějaký kontakt, budu ráda, když mi ho pošlete. Bylo nás ve třídě 20 děvčat a Bohoušek. Chceme se sejít a chybí nám. Děkuji vám za pomoc a ochotu 

Věra Kulmanová

Odpověď:

Vážená paní Kulmanová,
bohužel, žádné údaje o pobytu pana Holuba Vám nemůžeme sdělit, porušili bychom tím zákon o ochraně osobních údajů. Je nám známo, že pan Holub již ve Mšeně nebydlí.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

07.11.2008 / Starosta
Otázka: Zdravim,
velmi rad bych predvedl exibicni vystoupeni na nejake dalsi msenske akci. Byl jsem se podivat v msenskem sokole na vyroci a bylo mi lito, ze jsem nemohl predvest dalsi sport provozovan msenskym obcanem. Petr Prielozny 


Petr Prielozny

Odpověď:

Dobrý den,
děkuji za nabídku, určitě ji v nejbližší době využijeme.
S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

04.11.2008 / Starosta
Otázka: Pane starosto, velice by mě zajímal Váš názor na pálení listí z ořešáku. Soused mých rodičů pálí listí již několikátý den. Není možné mít otevřená okna a práce na zahradě v rámci zachování dobrého zdraví také nepřichází v úvahu. Dne 4.11.2008 jsem se byla informovat na obecním úřadě a k mému velkému překvapení nemá Mšeno vyhlášku , která by toto ošetřovala.Jedná se o pana Oupického z Havlíčkovi ulice.
Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem 


Renata Dvořáková

Odpověď:

Dobrý den,
na základě Vašeho upozornění naše zaměstnankyně provedly dne 5.11.2008 místní šetření přímo na místě. Protože pracovnice nemají možnost vstupu na cizí pozemek bez souhlasu majitele, nemohlo být pálení listí prokázáno. Vlastník pozemku byl poučen o tom, že dle § 3 odst. 5 zákona č. 86/2002 Sb., o ochraně ovzduší, ve znění pozdějších předpisů, se v otevřených ohništích může spalovat pouze suchý rostlinný materiál a že v případě nedodržení této povinnosti se fyzická osoba vystavuje možnosti postihu ve formě pokuty.
Vzhledem k existenci zákona, který toto řeší, považujeme vydání obecně závazné vyhlášky na ochranu ovzduší za nadbytečnou.
Tato odpověď je konzultovaná s p. starostou.

Miluše Flíglová

tajemnice 

Reakce: 31 reakcí

20.10.2008 / Městský úřad
Otázka: Dobry den chtela bych se zeptat jestli by jste mi nemohli podat nejake informace o skalnich bungrach v lesich v kokorinsku jedna se o Partizanky predem dekuju Martina Palenickova 

Martina Palenickova

Odpověď:

Dobrý den,
o jeskyních "Partyzánkách" se můžete dočíst v knize Václava Zimermana "Jeskyně a skalní mlýny Kokořínska", kde na str. 33 - 37 jsou v kapitole "Jeskyně z druhé světové války" tyto jeskyně popsány. Kniha byla vydána v roce 1995 a můžete do ní nahlédnout v naší městské knihovně.

tajemnice 

Reakce: 1 reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46