Městský znak na radniciSkramoušVečerní kašnaZávěsný znak

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


21.01.2010 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kde na mšenských stránkách najdu informaci o platbě hrobu.

Děkuji 


Gabriela Citová

Odpověď:

Vážená paní Citová,
na internetu tuto informaci nenajdete. Pokud sdělíte bližší údaje, najdeme hrob a platbu v naší databázi a můžeme Vám požadovanou informaci sdělit písemně, mailem.
Sdělte, prosím, číslo hrobu a jméno, na koho je hrob napsaný, případně, kdo je uvedený na hrobu (např. na desce).

tajemnice 

Reakce: 1 reakce

20.01.2010 / Starosta
Otázka: Vážený pane starosto,
můžete mi prosím sdělit, proč nejsou na stránkách města zveřejněny ordinační hodiny a kontaktní informace jednotlivých lékařů ordinujících ve mšeně.
Děkuji za případnou odpověď.

Andres Parrado  


Andres Parrado

Odpověď:

Dobrý den, nebyly dosud zveřejněny proto, že při vzniku webu (2004-5) někteří nechtěli tyto informace zveřejnit a také jsme se nemohli shodnout na tom, zda tyto informace patří do placené sekce Firmy, služby, či nikoli (neboť se dnes jedná o podnikatele). Informace v nejbližší době zveřejníme (po zajištění souhlasu).

S pozdravem Martin Mach

Dne 16.3. byly tyto informace zveřejněny na samostatné stránce Zdravotnictví v sekci Život ve městě.

starosta 

Reakce: 2 reakce

14.01.2010 / Městský úřad
Otázka: Prosím o informaci zda v okolí vašeho města hospodaří na přilehlých polích firma AGROGEN spol. s r.o.? Popřípadě prosím o zdělení jména jiné zemědělské společnosti. Jedná se mi o pozemky po levé straně silnice z Nebužel do Mšena. Děkuji za odpověď, bohužel nemám možnost k osobní návštěvě. 

Nepivodová Jana

Odpověď:

Vážená paní Nepivodová,
společnost Agrogen v našem okolí nehospodaří, resp. nám není známo, že by hospodařila. Zkuste se obrátit na 1. zemědělskou Chorušice, a.s. a na Zemědělskou společnost Stránka, s.r.o.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

13.01.2010 / Městský úřad
Otázka: Ještě dodatek k mému předešlému dotazu. Neuvedla jsem, že potřebuji zjistit, kdo na pozemcích hospodaří? Děkuji 

Nepivodová Jana

Odpověď:

Vážená paní Nepovidová,
ve věci informace ohledně parcel (zobrazení na mapě) se obraťte na katastrální úřad, kde Vám vyhotoví na základě Vaší objednávky mapy se zákresem. Případně můžete zjistit, kde se pozemky nacházejí na insternetu, a to na adrese http://nahlizenidokn.cuzk.cz/VyberParcelu.aspx?navrat=VyberParcelu.aspx.
Pokud chcete zjistit, kdo na Vašich parcelách hospodaří, budete si to muset zjistit dotazem přímo na místě, případně u zemědělců, kteří v okolí Mšena hospodaří. Bohužel, takovéto údaje nemáme v evidenci.

tajemnice 

Reakce: 1 reakce

13.01.2010 / Městský úřad
Otázka: Obrací se na Vás se žádostí o poskytnutí informace ohledně parcel ve Vašem katastrálním území.
vlastníkem parcel jsem na základě dědického řízení. Řeším otázku odvodu daní z těchto pozemků. Pokud to bude Vaší moci zašlu čísla parcel. Děkuji 


Nepivodová Jana

Odpověď:

Odpověď viz výše

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

08.01.2010 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, měla bych dotaz na paní Dohnalíkovou.

Věc: potvrzení o bezdlužnosti

Dobrý den, potřebovala bych od městského úřadu ve Mšeně potvrzení o bezdlužnosti ( např. za kom. odpad a pod.) mohly by jste mi toto vystavit a poslat písemně na níže uvedenou adresu?. A nebo se musím dostavit osobně?

Vzhledem k mému trvalému bydlišti  Na Klůčku 422, Mšeno, kde již dlouhou dobu nebydlím, si myslím že bych ani žádné nedoplatky mít neměla.

Předem děkuji za odpověď.

  Lenka Žmijáková v.n. 1979
adresa: Kuřívody 501, 471 24 Mimoň tel. do práce  7-16hodin 487 862 520. 


Jméno Lenka Žmijáková

Odpověď:

Vážená paní Žmijáková,
zašlete písemnou žádost na adresu MěÚ Mšeno, nám. Míru 1, 277 35 Mšeno, případně zašlete žádost mailem podepsanou elektronickým podpisem nebo přes datovou schránku. Paní Dohnalíková Vám obratem odpoví.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

27.12.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den.
Mám jeden dotaz. Chtěl bych se zeptat, zda máte reklamní pexeso a za jakých
podmínek by ho bylo možné získat do mé sbírky, případně za jakou cenu.
Děkuji za odpověď.
S pozdravem Roman Špaček  


Roman Špaček

Odpověď:

Vážený pane Špačku,
máme v prodeji pexeso s názvem "Mělnicko - náš kraj". Je vydáno již v roce 1998 a stojí 25,-- Kč. Můžeme Vám jej na základě Vaší žádosti zaslat.

tajemnice 

Reakce: 5 reakcí

18.12.2009 / Zastupitelstvo
Otázka: Dobrý den , chci poprosit o zveřejnění akce v kalendáři na těchto stránkách. Jedná se o jednodení fest , který bude pořádán na Mšenském stadionu zde ve Mšeně . akce pod názvem Night Metal Fest se uskuteční v sobotu 29.5.2010 od 19:00 h. na sportovním stadionu . Zahrají kapely : Porta Inferi , Eagleheart , Dymytry , Nightwish revival . Vstupné bude 100 kč . prosím o odpoved a předem děkuji . J. Dvořák , pořadatel . 

Jiří Dvořák

Odpověď:

Akce byla zveřejněna.

Václav Novák

místostarosta 

Reakce: 1 reakce

02.12.2009 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,

dobrý den, rád bych se zeptal zda pozemek parc. č. 678/3 v k.ú.Sedlec u Mšena je určen k zástavbě. Podle čeho se to určuje? Existuje územní plán nebo něco takového?

Děkuji za odpověď. 


Vojtěch Vávra

Odpověď:

Vážený pane Vávro,
pozemek p.č. 678/3 k. ú. Sedlec u Mšena se nachází v části města Mšena, osadě Hradsko, kde nemá město Mšeno schválený územní plán. Jedná se o pozemek o výměře 431 m2 , druh pozemku ostatní plocha. Nejedná se tedy o stavební pozemek. Vzhledem k tomu, že se pozemek nachází v II. zóně CHKO Kokořínsko a v ochranném pásmu Přírodní rezervace "Kokořínský důl", je pro povolení jakékoliv stavby na tomto pozemku zásadní stanovisko AOPK Správy CHKO Kokořínsko a dalších dotčených orgánů. Pokud závazná stanoviska dotčených orgánů nevyjadřují souhlas se stavbou, nelze stavbu na pozemku povolit.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

29.10.2009 / Starosta
Otázka: Pane starosto ..
Je sice chvályhodné, že mají občané možnost si zdarma užívat počítač s připojením k internetu v místní knihovně a že si popř. můžou cokoliv vytisknout  ( za poplatek ) co na internetu najdou , nebo co jim příjde  e mailovou poštou, nicméně .. s velkým zklamáním jsem zjistila, že  na onom PC nejsou nainstalovány běžně používané programy MS Office .. že jsou tam pouze Open office ..které ale dokumendy vypracované v MS nějak nechtěj.."sbaštit" minimálně je celý rozházejí .. a formátování je .. fuč. Takže moje otázka je : Proč nejsou na PC v místní knihovně nainstalovány již zmíněné programy MS OFFIce ( Word, excel  aj.) Je to velký problém
A když nejsou v knihovně ..to celý úřad ..je nepoužívá ?? Protože jestli je používají úředníci úřadu , pak musíte mít zakoupenou multi licenci ..a  do té by se určitě PC v knhovně vešlo..aspoň tak mi to bylo na MS vysvětleno..
Neztrácí pak možnost tisku v knihovně ..maličko smysl??
Díky za odpověď. 


Šimíčková

Odpověď:

Dobrý den,

právě řešíme, jaký kancelářský SW budeme dále na úřadě používat. Multilicenci na MS Office nemáme, jen několik jednotlivých licencí, tento balík tedy není nainstalován na všech počítačích úřadu. Ceny zmíněného kancelářského balíku nejsou mírné, hledáme proto i jiné varianty. Doufám, že od 1.1.2010 sjednotíme kancelářský SW na všech počítačích na radnici.

S pozdravem

M. Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46