Hra světelRadnice na náměstí Míru, foto: HN - René VolfíkSkramoušKlika, kostel sv. Martina

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


25.10.2010 / Městský úřad
Otázka: Přidejte prosím nový sbírací kód pro fazole.cz 

Jméno

15.10.2010 / Městský úřad
Otázka: Zajímá mne nabidka :
nebytové prostory ve stavbě na st.p. 848 v k.ú. Mšeno a sklep, Zahradní ulice (u domu čp. 275, proti zdravotnímu středisku) – vhodné k využití jako garáž, případně sklad apod.
Ploch a cena pronájmu.Děkuji.Egrt. 


Roman Egrt

Odpověď:

Vážený pane Egrte,
uvedené prostory jsou k pronajmutí. Ceny za pronájem jsou stanoveny usnesením rady města a jsou zveřejněny na těchto webových stránkách v sekci Město Mšeno v rubrice "usnesení rady". Plocha sklepa činí cca 9 m2, plocha garáže včetně přístavby cca 30 m2. V případě Vašeho vážného zájmu výměry upřesníme.
V současné době je však v garáži umístěn elektromateriál na rekonstrukci Boleslavské ulice. Ihned po provedení prací bude možno zmíněné prostory pronajmout. Sklep je k dispozici ihned.

tajemnice 

Reakce: 5 reakcí

15.10.2010 / Městský úřad
Otázka: S manželkou jsme vlastníky pozemku 511/8 v katastrálním území obce Mšeno.Na pozemku jsou poškozené stromy a chtěli bychom je odstranit.Co proto máme udělat?Děkuji a přeji hezký den.Egrt. 

Roman Egrt

Odpověď:

Vážený pane Egrte,
v této věci se obraťte na zaměstnance města p. Vika, který Vám podá informace. Formulář žádosti je umístěn na těchto webových stránkách v "povinně zveřejňovaných informacích - formuláře". Případně se mailem můžete obrátit na tuto adresu: Aleš Vik.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

15.10.2010 / Zastupitelstvo
Otázka: Vážení zastupitelé za Občanskou demokratickou stranu,
včera večer se mi dostal do rukou Váš předvolební leták, kde informujete o výsledcích Vaší práce za poslední čtyři roky. Nemyslíte si, že Vámi prezentované informace jsou zkreslené? Pokud si vzpomínám, tak zastupitelstvo města v letech 2006 až 2010 pracovalo jako tým lidí napříč politickým spektrem bez ohledu na příslušnost k politické straně, což je správné. Nevím, jestli si to uvědomujete, ale bez ostatních stran byste neprosadili v zastupitelstvu vůbec nic. Při příští tvorbě předvolebního letáku doporučuji trochu soudnosti a pokory k prezentaci výsledků Vaší práce.

Děkuji za odpověď
 


Michal Kazda

Odpověď:
administrátor 

Reakce: 2 reakce

18.09.2010 / Starosta
Otázka: Dobrý večer je sobota 18.9. 23:30 a v části mšena které se nachází v blízkosti tábora je obrovský hluk lidově a výstižněji řečeno KRAVÁL, pravidla o nočním klidu neplatí? v noci z pátku na sobotu se nedalo spát do 2 do rána!! JAK JE MOŽNÉ ŽE DOVOLÍTE TAKOVOUTO "AKCI" SKORO V CENTRU MĚSTA, PROČ NENÍ NAPŘ NA STADIONU? CO TO TEDA PŘINESE MĚSTU KROMĚ ŘEVU? NA POSLEDNÍM KOUPANÍ-  MOHLI HRÁT JEN DO PŮLNOCI A PAK YL KLID, NEŠLO BY PODOBNÉ OPATŘENÍ APLIKOVAT I ZDE? dĚLUJI ZA ODPOVĚĎ 

Jméno Láďa

Odpověď:

Dobrý den,

   tato akce je poněkud kontroverzní, ale má i své příznivce z řad rockuchtivé mládeže. Koncert byl povolen MěÚ v souladu s městskou vyhláškou s mým vědomím, ale nadšen jsem z toho také úplně nebyl, neboť ani já pak nemohu spát a nechat si nadávat také není příjemné. Je tu však i další pohled na věc - během roku ve městě mnoho hudebních akcí není, obzvláště tohoto žánru a jsou i hlasy pro tolerování podobných akcí. Rozhodnutí není úplně lehké a budeme v radě města diskutovat, jak napříště podobné akce povolovat.
   Co se týče jiných míst, akce se před pár lety konávala v autokempu v Kokoříně (na Dolině), ale z důvodu ochrany přírody již tam není povolována (přírodní rezervace). Na stadionu není dostatečná ubytovací kapacita (akce je dvoudenní). Budu jen rád, pokud se podaří najít jiné, vhodnější místo.

S pozdravem

M.Mach

starosta 

Reakce: 7 reakcí

25.08.2010 / Starosta
Otázka: NENÍ NA STRÁNKÁCH FAZOLKA JINAK DOBRÝ 

JARA

09.08.2010 / Starosta
Otázka: Vážený pane starosto, myslím, že by Mšeno mělo uspořádat nějakou sbírku pro povodní zasažené českolipsko, jsou to téměř naši sousedé a tady by jistě spousta lidí rádo pomohlo. Pokud něco organizujete, dejte prosím vědět. Děkuji Poláková 

Poláková

Odpověď:

Dobrý den,

od dnešního dne sbíráme humanitární pomoc pro postižené povodněmi v tomto rozsahu :

- balenou vodu a sušenky
- lopaty, košťata, kbelíky, čistící prostředky, savo.

Pomoc budeme distribuovat na Liberecko, zatím konkrétně do Chrastavy, kde ode dneška pomáhá i jednotka našich hasičů.
Všechny aktivity koordinujeme s krizovým štábem IZS, který určil nejpotřebnější lokalitu.

Finanční sbírku neplánujeme - administrativně náročné, potenciální dárce žádám o využití dárcovských kont osvědčených organizací - např. konto organizace Člověk v tísni - 72027202/0300, nebo DMS ve tvaru DMS SOSPOVODNE na číslo 87777.

Děkuji.

Martin Mach
starosta

starosta 

Reakce: 1 reakce

20.07.2010 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, mám k Vám velkou prosbu. V sobotu 17.7.2010 nám z chaty utekla fretka a díky skvělé rodině, která ji našla, se dostala zprátky k nám. Bohužel na ně nemáme žádný kontakt a prý říkali, že Vám dají vědět. Pokud by to tak opravdu bylo, moc bych uvítala na ně kontakt a šla jim osobně poděkovat. Moc děkuji za případnou zprávu. Zdraví Vás Eva Fraňková, telefon 724258814 

Eva Fraňková

Odpověď:

Vážená paní Fraňková,
kontakt nám nikdo nesdělil.

tajemnice 

Reakce: 1 reakce

09.07.2010 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li na koupaliště v Mšeně mají přístup i psi.

děkuji 


Martin Čáp

Odpověď:

Vážený pane Čápe,
na městské koupaliště psi přístup nemají. Povolení jsme dávali jen jednou, a to pro psa, který je cvičený pro slepce.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

10.06.2010 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda bude otevřeno městské koupaliště ve Mšeně v sobotu 12.06.2010 - pokud ano, od od kolika hodin?

Děkuji za odpověď
Štěpánka Drienovská 


Štěpánka Drienovská

Odpověď:

Vážená paní Drienovská,
12.06.2010, bohužel, koupaliště nebude ještě otevřené. V minulých letech jsme prováděli rekonstrukci bazénu koupaliště, v loňském roce jsme byli nuceni některé práce reklamovat a firma, která rekonstrukci prováděla, v letošním roce dokončuje reklamaci. Vzhledem k nepříznivému počasí musely být práce postupně odkládány (v dešti se na opravě bazénu nedalo pracovat). Nyní se provádí konečný nátěr, který bude nějakou dobu schnout, pak ihned budeme napouštět. Doufáme, že otevřeme v sobotu 26.06.2010.

tajemnice 

Reakce: 1 reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46