Masarykova škola ve MšeněBusta T.G.M. v parku před školouEvangelický kostelBrusné

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


24.01.2012 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, prosím o kontakt na ubytování poblíž, resp. naproti koupališti; před cca 3 roky jsme tam byli ubytovaní, moc spokojení, ale kontakt jsme ztratili.
Děkuji! 


jana lepková

Odpověď:

Dobrý den,

tento penzion již bohužel nefunguje, zkuste si vybrat z nabídky na této stránce.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

09.01.2012 / Městský úřad
Otázka: Zdravím, prosím o zveřejnění festu do kalendáře akcí.
Třetí ročník metalovéhé festivalu Night metal fest, se uskuteční sobota 26.5.2012 od 19:00 !
Zahrají: THE YOURS, MATER MONSTIFERA, DYMYTRY, ARCH OF HELL, DEATHSTAR ...
Vstup: 200 kč
www.nightmetalfest.cz, pořádá DVOŘÁK a DVOŘÁK.
Předem díky ... 


Jiří Dvořák

Odpověď: Vaše prosba bude zveřejněna v kalendáři akcí.
tajemnice 

Reakce: 14 reakcí

04.01.2012 / Městský úřad
Otázka: Zdá se, že se Mšenu za poslední rok mimořádně dařilo se získáváním maxima z toho mála, co má Mšeno aktuálně k dispozici. V dalším roce přeju mnoho dalších úspěchů a trpělivosti. Štěpán 

Stepan

29.12.2011 / Městský úřad
Otázka: co nemůžu pochopit je, že se pokácí tyto stromy ( http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:M%C5%A1eno,_n%C3%A1m%C4%9Bst%C3%AD_M%C3%ADru,_od_Boleslavsk%C3%A9.jpg (když už se musí kácet...)) a v zápětí se na jejich místo dá ,,krásný Vánoční strom,, na 3 týdny který mohl čile růst dále... škoda, že v dnešní době chybí úcta k přírodě a mnohdy i chuť přemýšlet... nehledě na to, že Vánoční strom asi nebyl zadarmo... určitě se namane argument, že stávající Vánoční strom je svým tvarem vhodnější než strom původní, ale lidé by určitě ocenili šetrnšjší přístup k přírodě... a celkové skóre v náš neprospěch je jednoznačně minimálně - 1 strom ... 

Honza Š.

Odpověď:

Dobrý den,

částečně chápu Váš pohled na věc, ale původní stromy byly odstraněny v souvislosti s projektem náměstí, kdy stály příliš blízko novému oblouku pro otáčení autobusů, byly ve zralém věku, jejich vývoj byl ukončen a nebyl u nich již předpoklad dlouhodobého setrvání. Místo nich budou vysazeny na jaře nové stromy blíže pomníku, které nebudou v kolizi s vozovkou a zase několik desetiletí porostou. Zeleň v městském prostoru se někdy musí obnovovat. Vánoční strom je tradice a vzhledem k tomu, že město hospodaří ve vlastních lesích, kde se stromy i těží, tento po několik týdnů poslouží sváteční výzdobě, než pojede na pilu. Celkové městské skóre v mimolesní zeleni je za posledních 5 let cca + 200 stromů.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

19.12.2011 / Městský úřad
Otázka: Vážení, mám dotaz - vaše město Mšeno získalo třetí pozici v soutěži My třídíme nejlépe? za rok 2011???
S pozdravem Jiří Herain, Kralupy nad Vltavou, dopisovatel Týdeníku Mělnicko 


Herain Jiří

Odpověď:

Dobrý den,

ano, získalo. V úterý 20.12. by mělo proběhnout slavnostní vyhlášení výsledků.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: 373 reakcí

16.12.2011 / Městský úřad
Otázka: Prosím, můžete dát na stránky 11. číslo Mšenských novin ? Už je dávno více než 14 dní po vydání. Děkuji. Trinkewitzová 

Trinkewitzová

Odpověď:

Dobrý den,

noviny na stránky vložíme co nejdříve, omlouvám se za zpoždění.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

01.12.2011 / Starosta
Otázka: Dobrý den, můžete prosím objasnit co brání otevření průjezdu městem ? Dneska jsem jím prošla a připadá mi , že je průtah hotový a že tedy jeho otevření nic nebrání ( až na zaparkované nákladní auta stavební firmy). Díky za odpověď. 

Šimíčková

Odpověď:

Dobrý den,

mohu - odbor dopravy MěÚ Mělník o tom vede správní řízení. Snad to do Vánoc bude průjezdné.

S pozdravem

M.Mach

starosta 

Reakce: 4 reakce

21.11.2011 / Starosta
Otázka: Dobrý den,
rád bych se zeptal na možnost zavedení vysílače městského internetu v obci Sedlec.  Děkuji S pozdravem
Zdeňka a Josef vyhlasovi
 


Vyhlas Josef ml.

Odpověď:

Dobrý den,

je to teoreticky možné, jen je třeba najít budovu, na kterou by se dal umístit. Ze střechy je potřebná přímá viditelnost na školu v Kanině, nebo věž radnice ve Mšeně a na alespoň větší část budov v Sedleci. Budu vděčný za tipy.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: 10 reakcí

18.11.2011 / Starosta
Otázka: Vážení, jako bývalý občan a častý návštěvník města Mšena bych rád reagoval na negativní reakce místních obyvatel, které jsem zaznamenal v souvislosti s revitalizací historického jádra města Mšena. Přese všechna omezení, která rekonstrukce přináší si myslím, že výsledný efekt bude pro město velkým přínosem - a nejen pro to, že je vstupní branou do CHKO. V období dovolených jsem doporučil návštěvu Mšena a okolí několika kolegům a jsou odhodláni se do Mšena vrátit-líbilo se jim tu. Pan STAROSTA a jeho spolupracovníci odvádějí nadstandardní práci. Děkuji. 

Jméno: Zoubek

14.11.2011 / Starosta
Otázka: Opravdu je nutné kácet ty dvě nádherné a zdravéborovice? Nedalo by se s nimi v novém konceptu počítat než je zlikvidovat? Bylo by lepší mít náměstí "více ZELENÉ" když jsme vstupní branou do chko kokořínsko?  Očekával bych od vás zelenější přístup.. 

Jirka

Odpověď:

Dobrý den,

je mi jich také líto, ale projektanti jejich kácení zdůvodnili zastupitelstvu již před 2-3 lety, kdy se projekt připravoval. Důvody jsou zejména v poloměru otáčení velkých autobusů, který musí být zachován dle norem a borovice stály příliš blízko u vozovky. Nehledě na to, že by pravděpodobně za cca 10-15 let vyžadovaly obnovu vzhledem k svému věku.

Náměstí bude "zelenější" než předtím, budou vysazeny nové stromy.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: 1817 reakcí


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49