vzor dlažby na náměstí Míru, foto: Petra NejedláMariánské sousoší na náměstí MíruKlika, kostel sv. MartinaMěstské lázně po sezóně

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


28.11.2010 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, chci poprosit o zveřejnění akce v kalendáři akcí. : druhý ročník, Night Metal Fest, sobota 28.5.2011 od 18:30 h., Mšeno (areál stadionu) zahrají: V.A.R., BETHRAYER, POWER 5, SALAMANDRA, GATE OF SORROW ... vstup 150 kč. www.nightmetalfest.cz, pořádá - Dvořák a Dvořák . 

Jiří Dvořák

Odpověď: Pane Dvořáku, Váš požadavek zveřejníme.
tajemnice 

Reakce: žádná reakce

18.11.2010 / Starosta
Otázka: Dobrý den,Proč ten dluh tolik roste??? 

nevim

Odpověď:

Dobrý den,

protože si žijeme nad poměry. Tuto otázku spíše položte vládě a poslancům, města a obce se chovají (až na vyjímky) zodpovědně.

S pozdravem

M.Mach

starosta 

Reakce: 2 reakce

08.11.2010 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda je uvažováno o posunutí dopravní značky na hlavní silnici od Mělníka,protože poměrně hodně nákl.aut většinou zahne do Polackého ul.a ne správně do Karlovky.Desítky aut zde zastavují a ptají se kudy na Dubou.Už nás to otravuje a určitě nejen nás.Děkuji.Pláková Palackého 169. 

Helena Poláková

Odpověď:

Dobrý den,

požádal jsem Správu a údržbu silnic o přesun značky.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

25.10.2010 / Městský úřad
Otázka: Přidejte prosím nový sbírací kód pro fazole.cz 

Jméno

15.10.2010 / Městský úřad
Otázka: Zajímá mne nabidka :
nebytové prostory ve stavbě na st.p. 848 v k.ú. Mšeno a sklep, Zahradní ulice (u domu čp. 275, proti zdravotnímu středisku) – vhodné k využití jako garáž, případně sklad apod.
Ploch a cena pronájmu.Děkuji.Egrt. 


Roman Egrt

Odpověď:

Vážený pane Egrte,
uvedené prostory jsou k pronajmutí. Ceny za pronájem jsou stanoveny usnesením rady města a jsou zveřejněny na těchto webových stránkách v sekci Město Mšeno v rubrice "usnesení rady". Plocha sklepa činí cca 9 m2, plocha garáže včetně přístavby cca 30 m2. V případě Vašeho vážného zájmu výměry upřesníme.
V současné době je však v garáži umístěn elektromateriál na rekonstrukci Boleslavské ulice. Ihned po provedení prací bude možno zmíněné prostory pronajmout. Sklep je k dispozici ihned.

tajemnice 

Reakce: 5 reakcí

15.10.2010 / Městský úřad
Otázka: S manželkou jsme vlastníky pozemku 511/8 v katastrálním území obce Mšeno.Na pozemku jsou poškozené stromy a chtěli bychom je odstranit.Co proto máme udělat?Děkuji a přeji hezký den.Egrt. 

Roman Egrt

Odpověď:

Vážený pane Egrte,
v této věci se obraťte na zaměstnance města p. Vika, který Vám podá informace. Formulář žádosti je umístěn na těchto webových stránkách v "povinně zveřejňovaných informacích - formuláře". Případně se mailem můžete obrátit na tuto adresu: Aleš Vik.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

15.10.2010 / Zastupitelstvo
Otázka: Vážení zastupitelé za Občanskou demokratickou stranu,
včera večer se mi dostal do rukou Váš předvolební leták, kde informujete o výsledcích Vaší práce za poslední čtyři roky. Nemyslíte si, že Vámi prezentované informace jsou zkreslené? Pokud si vzpomínám, tak zastupitelstvo města v letech 2006 až 2010 pracovalo jako tým lidí napříč politickým spektrem bez ohledu na příslušnost k politické straně, což je správné. Nevím, jestli si to uvědomujete, ale bez ostatních stran byste neprosadili v zastupitelstvu vůbec nic. Při příští tvorbě předvolebního letáku doporučuji trochu soudnosti a pokory k prezentaci výsledků Vaší práce.

Děkuji za odpověď
 


Michal Kazda

Odpověď:
administrátor 

Reakce: 2 reakce

18.09.2010 / Starosta
Otázka: Dobrý večer je sobota 18.9. 23:30 a v části mšena které se nachází v blízkosti tábora je obrovský hluk lidově a výstižněji řečeno KRAVÁL, pravidla o nočním klidu neplatí? v noci z pátku na sobotu se nedalo spát do 2 do rána!! JAK JE MOŽNÉ ŽE DOVOLÍTE TAKOVOUTO "AKCI" SKORO V CENTRU MĚSTA, PROČ NENÍ NAPŘ NA STADIONU? CO TO TEDA PŘINESE MĚSTU KROMĚ ŘEVU? NA POSLEDNÍM KOUPANÍ-  MOHLI HRÁT JEN DO PŮLNOCI A PAK YL KLID, NEŠLO BY PODOBNÉ OPATŘENÍ APLIKOVAT I ZDE? dĚLUJI ZA ODPOVĚĎ 

Jméno Láďa

Odpověď:

Dobrý den,

   tato akce je poněkud kontroverzní, ale má i své příznivce z řad rockuchtivé mládeže. Koncert byl povolen MěÚ v souladu s městskou vyhláškou s mým vědomím, ale nadšen jsem z toho také úplně nebyl, neboť ani já pak nemohu spát a nechat si nadávat také není příjemné. Je tu však i další pohled na věc - během roku ve městě mnoho hudebních akcí není, obzvláště tohoto žánru a jsou i hlasy pro tolerování podobných akcí. Rozhodnutí není úplně lehké a budeme v radě města diskutovat, jak napříště podobné akce povolovat.
   Co se týče jiných míst, akce se před pár lety konávala v autokempu v Kokoříně (na Dolině), ale z důvodu ochrany přírody již tam není povolována (přírodní rezervace). Na stadionu není dostatečná ubytovací kapacita (akce je dvoudenní). Budu jen rád, pokud se podaří najít jiné, vhodnější místo.

S pozdravem

M.Mach

starosta 

Reakce: 7 reakcí

25.08.2010 / Starosta
Otázka: NENÍ NA STRÁNKÁCH FAZOLKA JINAK DOBRÝ 

JARA

09.08.2010 / Starosta
Otázka: Vážený pane starosto, myslím, že by Mšeno mělo uspořádat nějakou sbírku pro povodní zasažené českolipsko, jsou to téměř naši sousedé a tady by jistě spousta lidí rádo pomohlo. Pokud něco organizujete, dejte prosím vědět. Děkuji Poláková 

Poláková

Odpověď:

Dobrý den,

od dnešního dne sbíráme humanitární pomoc pro postižené povodněmi v tomto rozsahu :

- balenou vodu a sušenky
- lopaty, košťata, kbelíky, čistící prostředky, savo.

Pomoc budeme distribuovat na Liberecko, zatím konkrétně do Chrastavy, kde ode dneška pomáhá i jednotka našich hasičů.
Všechny aktivity koordinujeme s krizovým štábem IZS, který určil nejpotřebnější lokalitu.

Finanční sbírku neplánujeme - administrativně náročné, potenciální dárce žádám o využití dárcovských kont osvědčených organizací - např. konto organizace Člověk v tísni - 72027202/0300, nebo DMS ve tvaru DMS SOSPOVODNE na číslo 87777.

Děkuji.

Martin Mach
starosta

starosta 

Reakce: 1 reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45