SedlecVěž kostela sv. Martinapamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra NejedláOlešno

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


10.02.2014 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,

jsem student architektury FA ČVUT. V současné době sostředím svůj zájem na kopaliště v Česku a na Slovensku. Velice mně zaujalo koupalište v Mšeně. Mohli by jste mi, prosím poskytnout informaci, jestli je toto koupalište zapsáno v zoznamu kulturních památek?

S pozdravom

Peter Klinec  


Peter Klinec

Odpověď:

Dobrý den,
ano, městské koupaliště ve Mšeně je zapsáno v seznamu kulturních památek pod číslem 37659/2-3774.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

04.02.2014 / Starosta
Otázka: Dobrý den, chci se zeptat: Kdo určuje, v jakých ulicích se bude ošetřovat silnice proti ledu a sněhu? Dnes jsem šla v Jizerní ulicí a ta byla celá posypána pískem a např. ulice Husova nebo od lípy Palackého ul. k bytovkám ošetřena vůbec nebyla! Děkuji za odpověď M. Vaňková 

Magda Vaňková

Odpověď:

Dobrý den,
vážená paní Vaňková, děkujeme za Váš dotaz, jsme si vědomi, že údržba silnic a chodníků je hlavně v zimním období problematická. RM schválila plán zimní údržby a podle tohoto plánu se provádí úklid a údržba (můžete nalézt v rubrice Město Mšeno, usnesení rady, v horní části mezi dokumenty). Dělníky pracující na údržbě a úklidu komunikací má na starost p. Vik, č. telefonu 723008701.
Ke konkrétnímu posypu dne 4.2. - naši zaměstnanci průběžně procházejí ulice a podle zvážení provádějí ošetření. Ulice Jezerní byla zledovatělá, a proto byl proveden posyp.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

01.02.2014 / Městský úřad
Otázka: Dobrý večer, píši bakalářskou práci na téma památných stromů na Mělnicku a v rámci své práce bych Vám chtěla navrhnout, pokud ze zrušené Mšenské lípy 3 zbývá ještě nějaké torzo či větší pařez, jestli byste jej nechtěli nechat zakonzervovat a dát k němu ceduli, že se jednalo o památný strom a k tomu nějaké další informace o něm. Přispělo by to tak částečně k zachování té "památky" a turisté by si mohli například sami spočítat letokruhy apod. Předem děkuji za odpověď 

Tomaierová

Odpověď:

Dobrý den,
k Vašemu návrhu jsme zjišťovali postoj CHKO Kokořínsko, protože torzo lípy se nachází v CHKO. Je dojednána schůzka přímo na místě. Oni již mají v plánu, že by k torzu umístili informační tabuli. Pokud by se jednalo o zakonzervování, jde o to jakou formou. Je možné torzo zastřešit, je zde však problém, že by byl narušen biotop - výskyt chráněného hmyzu (přesný druh neznám). To se vše upřesní přímo na místě. Takže závěrem, již se na tom pracovalo a pracuje. Děkujeme za Váš zájem a návrh.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

26.01.2014 / Starosta
Otázka: Zdravím. Máte krásné náměstíčko. Co a kdy budete dělat s příjezdovými tankodromy.  

Jiří Thoř

Odpověď:

Dobrý den,

děkujeme. Průtah směrem na Boleslav se začne komplexně opravovat zjara, ve směru na Mělník se rekonstrukce projektuje. Doufejme, že krajská správa silnic bude mít letos prostředky alespoň na lokální výspravy. Obě tyto komunikace jsou majetkem kraje.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

27.11.2013 / Zastupitelstvo
Otázka: Omlouvám se, přehlédl jsem datum. Spojil jsem si tu změnu s aktuálním územním plánem.

Jiří Guttenberg 


Jiří Guttenberg

27.11.2013 / Zastupitelstvo
Otázka: Dobrý den, to vážně město Mšeno povolilo změnu územního plánu za účelem výstavby fotovoltaické elektrárny u Skramouše?? Trochu nerozumím tomu, že tady ve městě se navzdory majitelům nemovitostí vysadí u domů stromy a na druhé straně umožníte znehodnotit zelenou(ornou) plochu něčím tak odporným, jako jsou fotovoltaické panely. Já toto Vaše rozhodnutí vnímám jako velmi špatné.

Jiří Guttenberg  


Jiří Guttenberg

22.11.2013 / Městský úřad
Otázka: Nas tatinek Jindrich Jakl lezi v Msenu na hrbitove a my by jsme chteli koupit kamen. Prosim Vas kde to muzeme koupit???
Mockrat Vam dekuji
Monika Hölzel 


Monika Hölzel

Odpověď:

Vážená paní Hölzel,
bohužel, Vám nemůžeme sdělit touto cestou přímo adresy, na koho byste se měla obrátit (předpokládám, že shánít někoho, kdo by Vám provedl na hrobě kamenické práce), ale obraťte se na paní knihovnici (telefon 315693021, linka 26), která má zároveň na starost správu hřbitova, možná, že Vám kontakty předá.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

14.11.2013 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
bude i letos živý betlém na náměstí?
Děkuji
Karel 


Karel P.

Odpověď:

Dobrý den,
i v letošním roce plánujeme na první adventní neděli akci "Rozsvícení vánočního stromu" a s tím spojený živý betlém. 

tajemnice 

Reakce: 1 reakce

11.11.2013 / Starosta
Otázka: Dobrý den, mám dotaz. Poskytuje město nějaký příspěvek při výměně oken? Kdysi jsem četla, že se bude poskytovat občanům, kteří žijí v památkové zóně. Děkuji za odpověď Magda Vaňková 

Magda Vaňková

Odpověď:

Dobrý den,

zatím neposkytuje, o případném dotačním programu zastupitelstvo jedná, návrh bude projednáván na příštím zasedání.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

01.11.2013 / Starosta
Otázka: Dobrý den,měla bych otázku:v jedný části Mšena chodí paní se psem kterýho vůbec nemá na vodítku ani nemá košík a rasa tohodle psa je celkem nebezpečná a já se tam pohybuji s dvěma malýma dětma a mám celkem strach ona ho totiž nemá ani v dohledu a osobně si myslim že kdyby se dal do mě nebo do dětí tak ona stejně nic nezmůže u tak velkýho psa..myslíte,že je to nějak řešitelný problém že by se něco dalo s tím udělat?kdyžtak mi poradte co dělat..jde mi o život mých dětí..MÁM STRACH!Sama se ho bojim..děkuji za odpověd 

Jméno

Odpověď:

Vážená paní,
chápeme Váš strach. Buďte ale, prosím, konkrétní. Z Vaší informace se nedá zjistit, kdo je ta paní (ona odpovídá za psa). Pokud byste chtěla, abychom Vámi popsanou záležitost řešili, přijďte na radnici osobně s ústním vysvětlením, případně napište prostřednictvím pošty, nebo mailem na některou adresu uvedenou v rubrice Město Mšeno, organizační struktura. Na Váš dotaz, zda je to řešitelný problém, odpovídáme, že se domníváme, že je to řešitelný problém, ale jen pokud budeme znát kokrétní události a účastníky událostí (kdo se psem chodí, kdy, kde se pohybují apod.).

tajemnice 

Reakce: žádná reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49