OlešnoVěž kostela sv. MartinaDrážní most v HlovciSedlec

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


24.06.2013 / Starosta
Otázka: dobrý den,
poprosím o informaci o počtu osob, které na úřadě pracují a jsou v důchodovém věku. Táži se z důvodu informace, kterou jsem obdržel od místních lidí: prý pár lidí, kteří by měli doma odpočívat jelikož jsou v důchodu tak vykazují pracovní činnost a mladí nemají práci. Nevím zda je tato informace pravdivá a proto vznáším dotaz.
děkuji
Šavrda 


Jaroslav Šavrda

Odpověď:

Vážený pane Šavrdo, i když dotaz je zaslán na p. starostu, odpovídám, protože jsem nadřízená všem zaměstnancům zařazených do úřadu.
Ano, máte správnou informaci, na úřadě pracují tři zaměstnanci, kteří jsou v důchodovém věku.

tajemnice 

Reakce: 1 reakce

03.06.2013 / Starosta
Otázka: Dobrý den. Proč se ve škole netopí? 

Jméno...

Odpověď:

Dobrý den,

protože je po topné sezóně (1. září až 31. května). V následujících dnech se bude oteplovat.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: 1 reakce

27.05.2013 / Starosta
Otázka: Pane starosto,
těší vás personální práce ředitelky školy?
Co říkate na část sboru? Co třeba bývalý učitel Krčmář?

Jan Hora

Vážený pane starosto,
pravidelně navštěvuji vaše město i vaše vebové stranky. Jsem takový v uvozovkách šťoural. Všiml jsem si příspěvku upozorrňující na kriminální minulost pana učitele Bc. Krčmáře. Tak jsem si ho tak zvaně proklepl a slyšel jsem o něm, že pan učitel není Bc. Titul užívá neoprávněně. Dále, že byl Okresním soudem v České Lípě odsouzen. Proti rozsudku se sice odvolal ke krajskému soudu, ale to zač byl odsouzen je zavržěnihodné. Vybral od dětí ve škole peníze na lyžářský kurz a ty použil pro svou potřebu. To že se skutek stal je prokázáno Krčmář jen odvoláváním se protahuje své potrestání. Dále jsem zjistil, že Krčmář je notorický dlužník, který neharadí své závazky.  

Jan Hora 


Jméno

Odpověď:

Dobrý den,

děkuji za Váš zájem o naši školu. Pan Krčmář zde již několik let nepracuje.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: 1 reakce

12.05.2013 / Starosta
Otázka: Dobry den
Chtela bych se zeptat zda poskytujete obecni byty pro viceclenou rodinu. Dekuji za odpoved  


Pavlina Śuśoljakova

Odpověď:

Dobrý den,

v současné době nemáme volné byty. Pokud chcete být evidována mezi žadateli (z nichž v případě uvolnění bytu vybírá rada města), podejte si žádost o byt do podatelny úřadu.

S pozdravem

M.Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

14.04.2013 / Městský úřad
Otázka: Hallo,

wo gibt es die katholischen Kirchenbücher von Libowis vor (przed) 1777?

(I do understand answers in english.)

Mit freundlichem Gruss

Joachim Koch 


Joachim Koch

Odpověď:

Sehr geehrter Herr Koch,

so alte Kirchenbücher sind alle in dem Staatsarchiv in Prag. Die Adresse:

Státní oblastní archiv
Archivní 2257/4
149 00 Praha 4 - Chodov

Mit freundliche Grüsse

Martin Mach
Bürgermeister

starosta 

Reakce: 1 reakce

05.03.2013 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den. Píšu jménem internetového portálu www.shekel.cz a úmyslem podpřit a propagovat vaši sbírku na pamětní desku umučeným židovským občanům Mšena  a okolí. Potřebovali bychom ale více informací, vizualizaci pamětní desky a také cílovou částku na její pořízení. Díky za odpověď na výše uvedenou adresu. 

Achab Haidler

Odpověď:

Dobrý den,

děkujeme za Váš zájem, cílová částka a vizualizace zatím nejsou k dispozici, neboť právě probíhá výtvarná soutěž. Informace budeme průběžně publikovat na webu.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

04.03.2013 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, dostala se ke mně informace o sbírce na pamětní desku. Ne od města, které ji pořádá, ale přišla od manžela a evang.faráře. Pamětní deska mi připadá smysluplná a oslovil mě i článek v novinách od Michala Šimka. Je smutné, že se na lidi s takovým osudem zapomíná. Rádi za firmu Terko přispějeme. Cílem sbírky by mělo být vybrat co nejvíce darů, aby akce nezatížila tolik městský rozpočet (jistě je z něj stále co platit)?  Nebylo by vhodné oslovit přímo a konkrétně mailem všechny mšenské podnikatele? Třeba to máte v plánu, jen mne to napadlo, když jsem o tom přemýšlela...Jistě by se tak vybralo víc, ne všichni slyší rozhlas, čtou noviny a sledují aktuality na stránkách města...navíc ve sbírkách nejlépe funguje osobní oslovení :-) A když už píšu - děkuji celému úřadu za vstřícné jednání a přeji hodně úspěchů nejen v této akci! Ilona Hulínová 

Ilona Hulínová

Odpověď:

Dobrý den,

děkuji za Váš zájem, vyhlášení sbírky a soutěže o návrh byly prvním krokem, dalším bude širší propagace myšlenky a sbírky - předpokládám článek do příštích Mšenských novin a další formy komunikace, možná využijeme i Vámi navrhované přímé oslovení.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

28.02.2013 / Městský úřad
Otázka: mohu poprosit o e-mail na redakci Mšenských novin ? na Vašem webu je adresa: noviny@mestomseno.cz, ale e-maily se na ní nedají doručit. děkuji 

Sergej Rynitris

Odpověď:

Dobrý den,
adresu na Mšenské noviny máte správnou a dle našeho dnešního testu funguje.

tajemnice 

Reakce: 1 reakce

28.02.2013 / Městský úřad
Otázka: dobrý den, před časem jsem zde vznášel dotaz ohledně černé skládky pod obcí Tajná (skládka je zde: http://www.mapy.cz/#t=s&x=14.680794&y=50.417910&z=18&l=15&umc=9hnZaxZqef&uml=Str%C3%A1nka%2C%20okres%20M%C4%9Bln%C3%ADk&u=u).
http://www.uloz.to/8706736/celkovy-pohled-jpg
http://www.uloz.to/8706737/celkovypohledii-jpg
http://www.uloz.to/8706738/hornicast-jpg
http://www.uloz.to/8706739/spoadni-cast-jpg

dle informace obce Stránka ( http://www.oustranka.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=460&Itemid=31 ) by mělo dojít k likvidaci této černé skládky. Dle mého názoru by skládku na své náklady měl likvidovat člověk, který tam odpad celé roky přes plot své zahrady házel (skládka je přístupná jen z jednoho pozemku). Namáte někdo prosím kontakt na majitele přilehlého pozemku ? rád bych ho v této záležitosti kontaktoval. Připadá mi absurdní, aby po těchto lidech, kteří mají svou zahrádku vypiplanou a za plotem kam nevidí tvoří stráně odpadu odpad uklízela obec za obecní peníze...
S.R. 


Sergej Rynitris

Odpověď:

Vážený pane,
stejně jako před časem Vám odpovídáme stejně: můžete se obrátit na Městský úřad Mělník, odbor životního prostředí, který má v kompetenci přenesenou působnost v této oblasti a na obec, na jejímž území se černá skládka nachází. Bohužel, Městský úřad Mšeno výkon přenesené působnosti v této oblasti neprovádí.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

19.02.2013 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, všem zájemcům posílám zajímavý odkaz na on-line mapku zimní údržby komunikací v našem regionu - http://www.ecsinvention.cz/sypace/sypace.asp?detail=6&z=atl&interval=2 

Václav Novák


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46