BrusnéPamětní deska dr.J.Píče na radniciKostel sv. Martina ve Mšeně, foto: Petra Nejedlápamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra Nejedlá

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


11.08.2014 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,
mají živnostníci, kteří podnikají v místě uzavřené komunikace, která se opravuje možnost nějaké kompenzace ušlého zisku ?  


Šárka L.

Odpověď:

Dobrý den,
pokud je nám známo, nemají. Rekonstrukce Boleslavské ul. je investiční akcí Středočeského kraje, proto se s případnými dotazy, prosíme, obraťte na krajský úřad.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

31.07.2014 / Městský úřad
Otázka: Prosím.o zrušení odběru rozhlasu. Děkuji Kejha 

Jiří Kejha

15.07.2014 / Městský úřad
Otázka: Can you tell me where in Mseno the plaque to Augustin Herman is located?  Also was he born in Mseno? 

Scott Phillips

Odpověď:

Hallo, the plaque is in Cinibulkova street on house No. 197, see http://www.mestomseno.cz/mapa/. AH was very probably born in Mšeno.

Best regards !

Martin Mach

Mayor 

Reakce: 2 reakce

07.07.2014 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,
ještě se zeptám do jaké výšky je plánovaná skládka, která se již stává dominantou města. Musím říci, že kopec vypadá vskutku děsně a je s podivem, že tak blízko obydlených domů je taková skládka možná... V jakém časovém horizontu se plánuje uzavření skládky ? 


Jaroslav Damián

Odpověď:

Dobrý den,

ještě poroste o cca 5 m, povolená výška se pravidelně sleduje. Poté začne rekultivace I. etapy, předtím musí těleso nabýt projektovaného tvaru (vč. výšky, sklonů atd.). Vše se děje přesně dle povolení. Existenci skládky v tomto místě již neovlivníme, je to důsledek rozhodnutí před 20ti lety. Ovlivníme však její vzhled po rekultivaci a já doufám, že to nebude tak strašné jako nyní. Předpoklad skládkování je zatím do roku 2020, vše záleží na přísunu odpadu a vývoji legislativy.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

27.06.2014 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,
kdy se letos zavírá koupaliště pro veřejnost ? (kdy končí sezona)
J.D 


Jaroslav Damián

Odpověď:

Dobrý den,
letošní sezóna, tak jako i v jiných letech, končí posledním dnem měsíce srpna. Pokud by ale bylo počasí natolik parné, že bychom mohli předpokládat větší návštěvnost (udržování odpovídající kvality vody je drahé), pak operativně uzavření posuneme o několik dnů. To ale teď říci přesně nemůžeme. 
S pozdravem

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

23.06.2014 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,
byla jsem mile překvapena akcí ,,oživlé náměstí,,. Neplánujete tyto akce častěji ? například bleší trhy atd. ?
děkuji Kolářová 


Jarmila Kolářová

Odpověď:

Dobrý den,
děkujeme za pochvalu. Tu zaslouží hlavně okrašlovací spolek, který ve spolupráci s městem akci organizoval. Bleší trhy plánujeme, termín realizace ale zatím neznám, určitě bude zveřejněn.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

04.06.2014 / Starosta
Otázka: Dobrý den,chci se zeptat jestli je pravda že město sehnalo peníze na Workoutové hřiště ale nechce je využít ? 

Vojtěch Novák

Odpověď:

Dobrý den,

milý Vojto, překvapuje mne, že máš o nás tak nízké mínění a že přikládáš jakoukoli váhu tak nesmyslným drbům. Ne, není to pravda, naopak podáváme jako na běžícím pásu grantové žádosti na hřiště do všech dostupných dotačních programů a věříme, že to vyjde.

Sportu zdar !

Martin Mach

starosta 

Reakce: 3 reakce

01.06.2014 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, v Kokořínském dole mám zahradu cca. 1.500 m2, kterou bych potřeboval posekat. Mohli by jste mi někoho z okolí doporučit? Děkuji za odpověď.

S pozdravem

Pavel Fajt
Kokořínský důl
605 200 071 


Pavel Fajt

Odpověď:

Vážený pane Fajte,
bohužel, nemůžeme Vám sdělit jméno firmy, která by Vám mohla posekat trávu. Nemůžeme někoho preferovat nad jiným, třeba jen proto, že si právě nevzpomeneme.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

27.05.2014 / Starosta
Otázka: Dobrý den,všiml jsem si že je v debři zbouráné hřiště a chci se zeptat jestli to nějak souvisí se stavbou toho hřiště na posilování.Děkuji. 

Vojtěch Novák

Odpověď:

Dobrý den, zatím ne, jen přemisťujeme dětské hřiště z nevhodného prostoru na louku směrem k Debři. O umístění stavby hřiště na posilování se mezi zastupiteli diskutuje, je v plánu realizovat jej, ale definitivně nebylo stanoveno, kde by cvičební prvky měly být umístěny. Snad na hřiště za základní školu.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

26.05.2014 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,
je pravda, že by mělo dojít ke vzhledu koupaliště a měla by tam být nějaká pláž ? 


Jaroslava P.

Odpověď:

Dobrý den,
v nejbližší době se nebude na vzhledu koupaliště, co se týče zeleně nic měnit. Musíme upřednostnit rekonstrukci střechy (zatékání) a plotu (část u vrat se zřítila a i další části plotu volají po rekonstrukci), nehledě k tomu, že aktuálně máme problém při prudkých deštích s vodou stékající z polí z Mičovky - to řešíme právě nyní, voda nám zaplavila nově natřený bazén a napáchala ještě další škody.
Existuje projekt, v kterém by část současného trávníku měla být změněna na pískový povrch, ale o tom se jistě bude ještě jednat.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49