ŠkolaSousoší Immaculaty na nám. MíruOltář v kostele sv. MartinaSedlec

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


01.12.2014 / Starosta
Otázka: Dobrý den, včera jsem se opět účastnil slavnostního rozsvícení vánočního stromku, které se stává hezkou tradicí. Přes drobné technické problémy to pro mě byl opět krásný zážitek a za to chci všem, kteří se na něm podíleli, poděkovat. Mám jedinou drobnou výhradu a námět k zamyšlení a to, že stromek by mohl být pestřeji ozdoben  a osvícen. Mně přijde jeho výzdoba velmi strohá.  

Jiří Guttenberg

25.11.2014 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den..Jsme amatérský hokejbalový tým z Liberce..Je nás
docela dost..Jsme parta o 5. lidech kterým je 19 + a jinak máme v týmu
chlapce,, kterým je 13-16let...Chtěl bych pro ně udělat nějaký výlet mimo
Lbc,,aby začli nějak zjisťovat,,co to slovo hokejbal obnáší..Díky za info
Ondra 


Ondra

Odpověď:

Panu Ondrovi jsem odpověděla přímo na jeho e-mail.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

24.11.2014 / Městský úřad
Otázka: Dobry den, obracim se na Vas s prosbou o pomoc pri patrani po predcich, resp. po miste bydliste.
Prababicka roz. Koecherova nekdy okolo roku 1913-1920 zila v obci Olesno a dle jejiho vypraveni navstevovala skolu v Konradove. Radi bychom nasli chalupu jejich rodicu a dozvedeli se co nejvice informaci o jejim zivote. Muzete mi, prosim poradit, kam se s timto dotazem obratit?

Dekuji predem,
Sarka Kozelkova 


Sarka Kozelkova

Odpověď:

Dotaz byl předán paní matrikářce, která odpoví na uvedený e-mail.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

20.11.2014 / Starosta
Otázka: Dobrý den,
chci se zeptat zda počítáte s tím, že trať Mělník - Mšeno může být navržena k prodeji. Právě je na prodej nedaleká trať Dolní Bousov - Kopidlno za 98 mil. Kč. Viz: Trať 063 je na prodej. Je dobré se nato připravit. S pozdravem
Martin Štrojsa 


Martin Štrojsa

Odpověď:

Dobrý den,

nepočítáme. Kraj deklaroval zájem objednávat dopravu na naší trati, počítáme tedy s opravou a návratem provozu. Po opravě by byla zjevně neprodejná (cena) a nyní také (bez svršku).

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

23.10.2014 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,

Jsem studentka a píši bakalářskou práci na téma: Analýza a rozvoj mikroregionu Kokořínsko se zaměřením na cestovní ruch.

Chtěla bych se zeptat, město Mšeno bylo od jakého roku členem sdružení obcí Kokořínsko? A kdy vystoupilo, popřípadě z jakého důvodu? Moc by my to pomohlo, potřebuji to vědět z důvodu socioekonomické analýzy.

Děkuji moc za odpověď a přeji Vám hezký den
S pozdravem,

Frídová Michaela 


Michaela Frídová

Odpověď:

Dobrý den, 
město Mšeno bylo zakládajícím členem Sdružení obcí Kokořínska. Zastupitelstvo města Mšena schválilo vystoupení ze sdružení na veřejném zasedání dne 19.12.2012 s datem od 1.1.2013. Bližší informace o sdružení Vám jistě sdělí paní předsedkyně sdružení Rašáková, starostka obce Mělnické Vtelno.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

02.10.2014 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,
je ve Mšeně nebo okolí nějaké proutkař ? rády bych zjistila zda mám na zahradě vodu...
děkuji
D.D. 


Dana Davidová

Odpověď:

Dobrý den,
bohužel, není nám známo, že by v okolí Mšena byl nějaký proutkař.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

28.09.2014 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,
kde je nejbližší možnost moštování ovoce ? palírna ?nějak se mi nedaří najít nic v dosahu...
děkuji
Radvan 


DRadvan E.

Odpověď:

Dobrý den,
domníváme se, že v blízkém okolí se nenachází moštárna ani palírna, není nám nic známo o takovém zařízení. Nejbližší podobná zařízení jsou v okolí Mělníka.

tajemnice 

Reakce: 1 reakce

15.09.2014 / Starosta
Otázka: Dobrý den, dá se přes Vás podpořit záchranu tratě 076 případně se k Vám připojit a přidat podpis třeba k připravované petici? Proslýchá se, že se vlaky již nikdy na tuto trať nevrátí a trať je odsouzená k likvidaci. Doufám, že to jsou nepravdivé informace a rád bych Vás nejen já podpořil v bojích za opravu tratě a její zachování a obnovení provozu.
Děkuju za info a odpověď. 


J.Treml

Odpověď:

Dobrý den,

děkuji za Váš zájem o naší trať. V tuto chvíli se rozvíjejí všestranné aktivity k vyvinutí tlaku na SŽDC směřující k obnově provozu. Připravujeme i formu, kterou by mohla podpořit široká veřejnost, prosím vydržte několik dní a sledujte Aktuality tohoto webu. Přesné informace o úmyslech SŽDC zatím nemáme, nijak s námi nekomunikují. Snažíme se nyní svolat schůzku na krajském úřadě, snad se příští týden uskuteční.

Dnes (17.9.) by měla být v 18:00 reportáž na ČT v pořadu Události v regionech.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

26.08.2014 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, na stránkách internetového dopravního fóra K-report.net jsem se dozvěděl, že má být zastavena vlaková doprava na trati 076 Mělník-Ml. Boleslav od 30. 9. 2014 pro velmi špatný technický stav trati. Bude město "tlačit" na SŽDC, aby byla provedena oprava této trati v co nejbližším termínu? Pokud bude doprava zastavena na delší dobu, už se později vůbec nemusí obnovit, pokud dojde k poškození dopravní cesty např. zloději kovů...
Bude zavedena alespoň náhradní doprava a v jakém rozsahu. Jízdní řády zatím nejsou k dispozici. Děkuji Joza 


Jakub Joza

Odpověď:

Dobrý den,

doprava na této trati by dle mých informací měla být přerušena v úseku Mělník-Mšeno, eventuálně dočasně Mělník-Skalsko (kvůli rekonstrukci silničního průtahu Mšenem). Jízdní řády náhradní dopravy by snad měly být tento týden k dispozici. Žádnou oficiální informaci od SŽDC však město nemá, ale samozřejmě budeme tlačit na co nejrychlejší opravu.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

16.08.2014 / Starosta
Otázka: Dobrý den,
12-14.9 bude v táboře kokořínská motojízda, můj dotaz zní- bude povoleno "rušit noční klid" jen do půlnoci? stejně jako když byl na koupališti Brutus a byla tam spousta mšeňáků a pak to tam ukončí policie, nebo jim bude udělena opět vyjímka a kravál bude do rána? Doufám že A je správně!!!!  


Karel

Odpověď:

Dobrý den,

vždy u těchto akcí záleží na tom, zda pořadatel požádá radu města o výjimku z vyhlášky - tj. o prodloužení produkce po půlnoci a jak se k této žádosti rada postaví. V případě Brutusu požádáno nebylo, motorkáři pravděpodobně žádost ještě podají. Pokud je schválena výjimka, tak vždy nejdéle do 2. hodinny ranní.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: 4 reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49