Boleslavská ulice a školaPohled na Mšeno od severuNáměstí Míru v nociMěstský znak na radnici

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


27.06.2014 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,
kdy se letos zavírá koupaliště pro veřejnost ? (kdy končí sezona)
J.D 


Jaroslav Damián

Odpověď:

Dobrý den,
letošní sezóna, tak jako i v jiných letech, končí posledním dnem měsíce srpna. Pokud by ale bylo počasí natolik parné, že bychom mohli předpokládat větší návštěvnost (udržování odpovídající kvality vody je drahé), pak operativně uzavření posuneme o několik dnů. To ale teď říci přesně nemůžeme. 
S pozdravem

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

23.06.2014 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,
byla jsem mile překvapena akcí ,,oživlé náměstí,,. Neplánujete tyto akce častěji ? například bleší trhy atd. ?
děkuji Kolářová 


Jarmila Kolářová

Odpověď:

Dobrý den,
děkujeme za pochvalu. Tu zaslouží hlavně okrašlovací spolek, který ve spolupráci s městem akci organizoval. Bleší trhy plánujeme, termín realizace ale zatím neznám, určitě bude zveřejněn.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

04.06.2014 / Starosta
Otázka: Dobrý den,chci se zeptat jestli je pravda že město sehnalo peníze na Workoutové hřiště ale nechce je využít ? 

Vojtěch Novák

Odpověď:

Dobrý den,

milý Vojto, překvapuje mne, že máš o nás tak nízké mínění a že přikládáš jakoukoli váhu tak nesmyslným drbům. Ne, není to pravda, naopak podáváme jako na běžícím pásu grantové žádosti na hřiště do všech dostupných dotačních programů a věříme, že to vyjde.

Sportu zdar !

Martin Mach

starosta 

Reakce: 3 reakce

01.06.2014 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, v Kokořínském dole mám zahradu cca. 1.500 m2, kterou bych potřeboval posekat. Mohli by jste mi někoho z okolí doporučit? Děkuji za odpověď.

S pozdravem

Pavel Fajt
Kokořínský důl
605 200 071 


Pavel Fajt

Odpověď:

Vážený pane Fajte,
bohužel, nemůžeme Vám sdělit jméno firmy, která by Vám mohla posekat trávu. Nemůžeme někoho preferovat nad jiným, třeba jen proto, že si právě nevzpomeneme.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

27.05.2014 / Starosta
Otázka: Dobrý den,všiml jsem si že je v debři zbouráné hřiště a chci se zeptat jestli to nějak souvisí se stavbou toho hřiště na posilování.Děkuji. 

Vojtěch Novák

Odpověď:

Dobrý den, zatím ne, jen přemisťujeme dětské hřiště z nevhodného prostoru na louku směrem k Debři. O umístění stavby hřiště na posilování se mezi zastupiteli diskutuje, je v plánu realizovat jej, ale definitivně nebylo stanoveno, kde by cvičební prvky měly být umístěny. Snad na hřiště za základní školu.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

26.05.2014 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,
je pravda, že by mělo dojít ke vzhledu koupaliště a měla by tam být nějaká pláž ? 


Jaroslava P.

Odpověď:

Dobrý den,
v nejbližší době se nebude na vzhledu koupaliště, co se týče zeleně nic měnit. Musíme upřednostnit rekonstrukci střechy (zatékání) a plotu (část u vrat se zřítila a i další části plotu volají po rekonstrukci), nehledě k tomu, že aktuálně máme problém při prudkých deštích s vodou stékající z polí z Mičovky - to řešíme právě nyní, voda nám zaplavila nově natřený bazén a napáchala ještě další škody.
Existuje projekt, v kterém by část současného trávníku měla být změněna na pískový povrch, ale o tom se jistě bude ještě jednat.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

18.05.2014 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
nevím kdo byl pověřen nebo zaplacen za roznos hlasovacích lístků pro volby do Evropského parlamentu. Ale pokud i jinde skončily místo v poštovních schránkách na hromadě mezi letkáky k vyhození jako u nás, Palackého 164, tak takové roznášení pozbývá smysl.
S pozdravem
Martin Chaloupka 


Martin Chaloupka

Odpověď:

Vážený pane Chaloupko,
hlasovací lístky roznáší zaměstnanci města. Vaši výtku jsem prošetřila a zjistila, že máte poštovní schránky uvnitř uzamčené budovy, proto hlasovací lístky nemohly být doručeny do poštovních schránek. Naše zaměstnankyně se pokoušela je doručit tak, že zvonila na několik zvonků, ale nikdo jí neotevřel (jen ve vedlejším domě čp. 154), proto je doručila tak, že je položila před vchodové dveře doufajíc, že si někdo všimne obálek a přemístí je dovnitř.
Pokud se zúčastníte voleb, hlasovací lístky jsou k dispozici ve volební místnosti, pokud si přejete je mít dříve, můžete se zastavit na radnici, vydáme Vám je. Je možné se i telefonicky s námi spojit a my Vám je doručíme znovu.

S pozdravem

tajemnice 

Reakce: 1 reakce

15.05.2014 / Městský úřad
Otázka: Sehr geehrte Damen und Herren,
ich habe eine ausführliche Frage zu einem Artikel von Jiří Říha (http://www.mestomseno.cz/index.php?cmd=page&id=3217&lang=cs). Können Sie mir bitte eine Email-Adresse nennen oder ihm meine Anfrage mit der Bitte um Kontaktaufnahme weiterleiten?
Vielen Dank & viele Grüße aus Köln
Klaus-Heinz Herda 


Klaus-Heinz Herda

Odpověď: Tazateli bylo odpovězeno e-mailem.
starosta 

Reakce: 1 reakce

01.05.2014 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, proč nemáme ve Mšeně májku?? 

Soňa

Odpověď:

Dobrý den, stavění májky je hezký zvyk, ale obraťe se s tímto dotazem, prosím, na některý spolek. V jiných obcích staví májku např. hasiči, baráčníci apod......

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

04.04.2014 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, proč ještě není v provozu kašna na náměstí? Při letošním jaru je to skoro škoda ... 

Václav Novák

Odpověď:

Vážený pane Nováku,
děkujeme za dotaz. Kašnu zprovozníme v co nejkratší době, bohužel, dodavatel technologie může kašnu zprovoznit až 11.4.2014, t.j. v pátek příští týden. Samozřejmě, že jsme vzhledem ke krásnému počasí chtěli dříve, ale jak je výše řečeno, dodavatel přijede až příští pátek.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46