pamětní deska - revitalizace centra, foto: Petra NejedláMěstská pečeťMasarykova škola ve MšeněVýstava prací žáků ZUŠ na radnici

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


23.10.2014 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,

Jsem studentka a píši bakalářskou práci na téma: Analýza a rozvoj mikroregionu Kokořínsko se zaměřením na cestovní ruch.

Chtěla bych se zeptat, město Mšeno bylo od jakého roku členem sdružení obcí Kokořínsko? A kdy vystoupilo, popřípadě z jakého důvodu? Moc by my to pomohlo, potřebuji to vědět z důvodu socioekonomické analýzy.

Děkuji moc za odpověď a přeji Vám hezký den
S pozdravem,

Frídová Michaela 


Michaela Frídová

Odpověď:

Dobrý den, 
město Mšeno bylo zakládajícím členem Sdružení obcí Kokořínska. Zastupitelstvo města Mšena schválilo vystoupení ze sdružení na veřejném zasedání dne 19.12.2012 s datem od 1.1.2013. Bližší informace o sdružení Vám jistě sdělí paní předsedkyně sdružení Rašáková, starostka obce Mělnické Vtelno.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

02.10.2014 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,
je ve Mšeně nebo okolí nějaké proutkař ? rády bych zjistila zda mám na zahradě vodu...
děkuji
D.D. 


Dana Davidová

Odpověď:

Dobrý den,
bohužel, není nám známo, že by v okolí Mšena byl nějaký proutkař.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

28.09.2014 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,
kde je nejbližší možnost moštování ovoce ? palírna ?nějak se mi nedaří najít nic v dosahu...
děkuji
Radvan 


DRadvan E.

Odpověď:

Dobrý den,
domníváme se, že v blízkém okolí se nenachází moštárna ani palírna, není nám nic známo o takovém zařízení. Nejbližší podobná zařízení jsou v okolí Mělníka.

tajemnice 

Reakce: 1 reakce

15.09.2014 / Starosta
Otázka: Dobrý den, dá se přes Vás podpořit záchranu tratě 076 případně se k Vám připojit a přidat podpis třeba k připravované petici? Proslýchá se, že se vlaky již nikdy na tuto trať nevrátí a trať je odsouzená k likvidaci. Doufám, že to jsou nepravdivé informace a rád bych Vás nejen já podpořil v bojích za opravu tratě a její zachování a obnovení provozu.
Děkuju za info a odpověď. 


J.Treml

Odpověď:

Dobrý den,

děkuji za Váš zájem o naší trať. V tuto chvíli se rozvíjejí všestranné aktivity k vyvinutí tlaku na SŽDC směřující k obnově provozu. Připravujeme i formu, kterou by mohla podpořit široká veřejnost, prosím vydržte několik dní a sledujte Aktuality tohoto webu. Přesné informace o úmyslech SŽDC zatím nemáme, nijak s námi nekomunikují. Snažíme se nyní svolat schůzku na krajském úřadě, snad se příští týden uskuteční.

Dnes (17.9.) by měla být v 18:00 reportáž na ČT v pořadu Události v regionech.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

26.08.2014 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, na stránkách internetového dopravního fóra K-report.net jsem se dozvěděl, že má být zastavena vlaková doprava na trati 076 Mělník-Ml. Boleslav od 30. 9. 2014 pro velmi špatný technický stav trati. Bude město "tlačit" na SŽDC, aby byla provedena oprava této trati v co nejbližším termínu? Pokud bude doprava zastavena na delší dobu, už se později vůbec nemusí obnovit, pokud dojde k poškození dopravní cesty např. zloději kovů...
Bude zavedena alespoň náhradní doprava a v jakém rozsahu. Jízdní řády zatím nejsou k dispozici. Děkuji Joza 


Jakub Joza

Odpověď:

Dobrý den,

doprava na této trati by dle mých informací měla být přerušena v úseku Mělník-Mšeno, eventuálně dočasně Mělník-Skalsko (kvůli rekonstrukci silničního průtahu Mšenem). Jízdní řády náhradní dopravy by snad měly být tento týden k dispozici. Žádnou oficiální informaci od SŽDC však město nemá, ale samozřejmě budeme tlačit na co nejrychlejší opravu.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

16.08.2014 / Starosta
Otázka: Dobrý den,
12-14.9 bude v táboře kokořínská motojízda, můj dotaz zní- bude povoleno "rušit noční klid" jen do půlnoci? stejně jako když byl na koupališti Brutus a byla tam spousta mšeňáků a pak to tam ukončí policie, nebo jim bude udělena opět vyjímka a kravál bude do rána? Doufám že A je správně!!!!  


Karel

Odpověď:

Dobrý den,

vždy u těchto akcí záleží na tom, zda pořadatel požádá radu města o výjimku z vyhlášky - tj. o prodloužení produkce po půlnoci a jak se k této žádosti rada postaví. V případě Brutusu požádáno nebylo, motorkáři pravděpodobně žádost ještě podají. Pokud je schválena výjimka, tak vždy nejdéle do 2. hodinny ranní.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: 4 reakce

11.08.2014 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,
mají živnostníci, kteří podnikají v místě uzavřené komunikace, která se opravuje možnost nějaké kompenzace ušlého zisku ?  


Šárka L.

Odpověď:

Dobrý den,
pokud je nám známo, nemají. Rekonstrukce Boleslavské ul. je investiční akcí Středočeského kraje, proto se s případnými dotazy, prosíme, obraťte na krajský úřad.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

31.07.2014 / Městský úřad
Otázka: Prosím.o zrušení odběru rozhlasu. Děkuji Kejha 

Jiří Kejha

15.07.2014 / Městský úřad
Otázka: Can you tell me where in Mseno the plaque to Augustin Herman is located?  Also was he born in Mseno? 

Scott Phillips

Odpověď:

Hallo, the plaque is in Cinibulkova street on house No. 197, see http://www.mestomseno.cz/mapa/. AH was very probably born in Mšeno.

Best regards !

Martin Mach

Mayor 

Reakce: 1 reakce

07.07.2014 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,
ještě se zeptám do jaké výšky je plánovaná skládka, která se již stává dominantou města. Musím říci, že kopec vypadá vskutku děsně a je s podivem, že tak blízko obydlených domů je taková skládka možná... V jakém časovém horizontu se plánuje uzavření skládky ? 


Jaroslav Damián

Odpověď:

Dobrý den,

ještě poroste o cca 5 m, povolená výška se pravidelně sleduje. Poté začne rekultivace I. etapy, předtím musí těleso nabýt projektovaného tvaru (vč. výšky, sklonů atd.). Vše se děje přesně dle povolení. Existenci skládky v tomto místě již neovlivníme, je to důsledek rozhodnutí před 20ti lety. Ovlivníme však její vzhled po rekultivaci a já doufám, že to nebude tak strašné jako nyní. Předpoklad skládkování je zatím do roku 2020, vše záleží na přísunu odpadu a vývoji legislativy.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46