Večerní kašnaKlika, kostel sv. MartinaPamětní deska dr.J.Píče na radniciBezděz (foto: Zd. Bergl)

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


28.12.2015 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat proč při rekonstukce tratě Mšeno Mělník,byly ve všech zastávkách mezi Mělníkem a Mšenemvybudovány zvýšené nástupiště mimo nádraží ve Mšeně. 


Stanislav Červinka

Odpověď:

Dobrý den,

nádraží ve Mšeně nebylo SŽDC zahrnuto do rekonstruovaného úseku, obnova trati skončila těsně před ním. Věříme, že nádraží a další úseky směrem na MB budou součástí další etapy rekonstrukce, o což budeme usilovat.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

28.12.2015 / Starosta
Otázka: Vazeny pane starosto,
gratulujeme Vam k uspechu v umisteni Ekologicky starosta roku a moc chvalime obnoveni a revitalizaci drahy Melnik-Mseno, o kterou jste se zasadil.
Dekujeme
Michaela a Pavel Bittnerovi 


Bitnerovi

Odpověď:

Dobrý den, děkuji za gratulaci. Z obnovené trati mám také velkou radost !

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

16.12.2015 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, kdy bude funkční odkaz na prosincové vydání Mšenských novin?? 

Jiří Guttenberg

15.12.2015 / Městský úřad
Otázka: Hlasuji pro cestu ve Mšeně 

Javůrková

01.12.2015 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, chci pochválit náš vánoční strom. Je opravdu pěkný a to včetně výzdoby a osvětlení.  

Jiří Guttenberg

Odpověď:

Vážený pane Guttenbergu,

děkujeme za pochvalu (nám se také líbí) a rádi čteme a slyšíme kladné hodnocení čehokoliv, když se v dnešní době šíří tolik negativních zpráv a zvěstí.

JEŠTĚ JEDNOU DÍKY.

tajemnice 

Reakce: 1 reakce

03.11.2015 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, rád bych se informoval, v kterých médiích (tištěných i elektronických) byla publikována výběrová řízení na referenta úseku územního plánování a tajemníka MěÚ Mšeno. Děkuji. 

Václav Novák

Odpověď:

Vážený pane Nováku,
v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, byla obě oznámení zveřejněna po dobu nejméně 15 dnů na úřední desce MěÚ Mšeno (od 12.10.2015 do 30.10.2015). Zároveň byla oznámení zveřejněna i v aktualitách na webu města Mšena.
Inzerát byl zveřejněn v Mělnickém a Boleslavském deníku (2x - středa, pátek), v Mělnickém týdeníku (1x). Dále jsme zaslali inzerát na MěÚ Mělník, MěÚ Dubá, MěÚ Doksy, MěÚ Bělá pod Bezdězem s prosbou, aby jej zveřejnili na jejich webových stránkách a ve vývěsce. Dle informací od příslušných úředníků se tak stalo.
Na místo tajemníka se přihlásili dva zájemci a po doporučení komise a po zvážení, p. starosta výběrové řízení zrušil a bude vyhlášeno nové výběrové řízení.
Dohodli jsme se, že zveřejnění zopakujeme na výše uvedených adresách a dále na webu JOBS.CZ, na MěÚ Mladá Boleslav a v novinách "Mšensko" - bude vloženo v listopadovém čísle (v období zveřejnění oznámení ještě tyto noviny nevyšly). A ještě na webových stránkách Středočeského kraje.
Pro Vaši informaci uvádím, že výběrové řízení na obsazení místa referenta stavebního úřadu se uskuteční příští týden a věřím, že uchazeč bude z doručených nabídek vybrán.

S pozdravem

Miluše Flíglová Jizbová

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

18.08.2015 / Zastupitelstvo
Otázka: Dobrý večer všem. Vidím, že "hudební" tematika rozpoutala řadu protichůdných i radikálních názorů, pojďme se však podívat na fakta. Podle kalendáře akcí se letos na koupališti od června konaly 4 hudební akce s produkcí po půlnoci - První koupání, Plovárna, Swingová tančírna (zde si nejsem časem jistý) a koncert Brutus. Čeká nás ještě Poslední koupání a započítejme i Kokořínskou motojízdu. To je 5-6 akcí za 4 měsíce, což se mi nezdá přehnané. K diskusi jsou podle mne spíše časy ukončení produkce. Podle mého názoru by to mohl být vhodný námět pro podzimní diskusní kulaté stoly. Na webových fórech se rozumné řešení nezrodí.  

Václav Novák

18.08.2015 / Zastupitelstvo
Otázka: Pravda je že kulturních akcí je v našem městě jak šafránu (bohužel). Na druhou stranu kravál z tábora každé září(kokořínská motojízda), kdy řve muzika do 2h ráno je fakt neúnosný. Žádám proto  zastupitelstvo o zvážení vyjímky a akci povolit do obvyklých 24h (půlnoci) v opačném případě zvu hygienu na měření hluku.. 

Jirka

17.08.2015 / Městský úřad
Otázka: téma : p. Hrdlička
Pane Hrdlička jestli máte dostatek peněz tak přispějte sponzorským darem do školy nebo školky a nehaňte akce konané ve Mšeně je dobře , že se něco děje a čas od času je třeba přivřít  oči  .Jirko G. dobře jsi to napsal , když je akce na stadionu tak zase u koupaliště nevědí že se něco koná ve Mšeně . Všem kteří něco dělají ve Mšeně držím palce a fandím jim . T. Zoubek 


JménoT.Zoubek

17.08.2015 / Městský úřad
Otázka: přečetl jsem si pár předchozích příspěvků s negativní reakcí na koncert kapely Brutus. Určitě je dobré, že se ve městě dějí kulturní akce. Byla by opravdu škoda aby kvuli pár lidem, kteří si stěžují byli ostatní normální lidé nějak omezeni... naopak si říkám, že akcí pod širým nebem je zde docela málo.  

Jaroslav B.


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49