Sousoší Immaculaty na nám. MíruSkramoušOltář v kostele sv. MartinaSedlec

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


06.08.2015 / Městský úřad
Otázka: Dobrý večer, chystám se psát článek o  Městských  lázních Mšeno,bylo by možné získat nějaké bližší informace o jejich vzniku, například brožuru PhDr. Jan Kiliána, Ph.D. v elektronické podobě?
Předem díky
Pieter Wolt
 


Pieter Wolt

Odpověď: Vážený pane Wolte, v elektronické podobě publikaci nemáme, obraťte se přímo na tvůrce publikace PhDr. Jana Kiliána.
tajemnice 

Reakce: žádná reakce

11.07.2015 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, na internetu koluje zprav, ze uprchlici okupovali nejaky rod.domek u vas v mestecku. Muzete toto potvrdit? Dekuji moc  

jana

Odpověď: Dobrý den, potvrdit tuto zprávu nemůžeme, není nám nic známo, že by se u nás ve Mšeně pohybovali, či bydleli uprchlíci.
tajemnice 

Reakce: 1 reakce

03.07.2015 / Starosta
Otázka: Dobry den.Chtel jsem se zeptat z jakeho duvodu je akce oznacena "Zahájení zadávacího řízení - Rekonstrukce ulice Jezerní, Mšeno" na externich strankach (kam clovek preklikne z uredni desky na strankach mesta Mšena) pouze pro registrovane uzivatele? Clověk, ktery si chce pouze precist podminky verejne zakazky se k nim nedostane. Dekuji Hrdlička 

Miroslav Hrdlička

Odpověď:

Dobrý den,

byla to nechtěná chybička v nastavení, již je vše přístupné.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

29.06.2015 / Starosta
Otázka: Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda bude podána reklamace na propad vozovky u pekárny a kdy bude provedena oprava. Nebo alespoň označení, v neděli do do výmolu vjel motorkář kterého to vyhodilo do protisměru kde jsem projížděl, štěstí bylo že jsem byl ještě dost daleko tak že jsme to oba ustáli. 


Nechyba Luboš

Odpověď:

Dobrý den,

reklamace ze strany správce komunikace (KSÚS) byla podána již před časem. Upozornil jsem, že se situace zhoršila a bude třeba učinit neodkladné opatření k zabezpečení provozu, což bylo dnes přislíbeno.

Děkuji za upozornění a jsem s pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

19.06.2015 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,

jen vznesu dotaz na použití internetu (veřejně přístupné internetové místo) ve Mšeně. připojení je tak pomalé, že se PC skoro nedá použít. Neuvažuje se do budoucna zkvalitnění této služby ? spoj na www.idos.cz zde hledám cca 30 minut... děkuji za info
Ota P. 


ota

Odpověď:

Dobrý den,

spojení máme kvalitní. Problém byl zřejmě na levém tlačítku myši, muselo se více zmáčknout. Myš byla vyměněna. Děkujeme za upozornění.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

12.06.2015 / Starosta
Otázka: Dobry den.
Nestalo by za zvazeni, jak nejakym rozumnym zpusobem vyuzivat vodu (min. jako užitkovou na zalevani mestske zelene, kropeni ulic,...) kterou hasici v ramci nejakych reguly musi cas od casu ve svych cisternach menit? Aspon by zbuhdarma netekla z kopce dolu. Kdyz nic, tak bychom nasim detem ukazali ekologicky a ekonomicky pristup. Hezky den. Hrdlička 


Miroslav Hrdlička

Odpověď:

Dobrý den,

hasiči v případě potřeby výměny vody vypouští cisterny do Jezera nebo Černíku, případně do Blížky. Rybníky mají nedostatek vody vlivem změny klimatu a slabých srážek. Pokud ovšem něco na vozidlech jen spravují a nepředpokládají vypuštění celé nádrže, teče voda ulicí dolů a dešťovou kanalizací opět do rybníků. To samé platí v případě praní hadic za použití hydrantu. Myslím tedy, že se chovají ekologicky i ekonomicky.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

08.06.2015 / Městský úřad
Otázka: dobrý den,
neplánují se nějaké trhy na náměstí ? (bleší trhy atd) 


Jaroslav B.

Odpověď:

Dobrý den,

zatím víme jen o jarmarku v rámci "třešňování". Konání případných dalších trhů město podpoří, ale nemá kapacitu je organizovat. Toho by se musel ujmout nějaký spolek, zkusím některé oslovit.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: 1 reakce

01.06.2015 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, prosím o informaci, zda je voda na koupališti v dětském brouzdališti chlorovaná? 

Jirka

Odpověď:

Dobrý den,
voda v brouzdališti je pitná, každý den ji vypouštíme a napouštíme a nijak neupravujeme.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

14.05.2015 / Městský úřad
Otázka: Vážení přátelé,
Nedávno jsem se dozvěděl, že naše dávná přítelkyně, paní Libuše Čeřovská, se usadila ve Vaši obci. Můj starý email na ni nefunguje. Mohli byste mi mailnout platný email nebo ji poskytnout můj email s pozdravem, že by mě svými rádky moc potěšila. Děkuji a zdravím,
Jiří Březina 


Jiří Březina

Odpověď:

Vážený pane Březino,
Váš e-mail předáme paní Čeřovské.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

24.04.2015 / Starosta
Otázka: Dobrý den, pane starosto. Rád bych se Vás jakožto záspupce zřizovatele mateřské školky rád zeptal, zda chov malých přežvýkavců splňuje všechny zákonné naležitosti (registrace chovu). O pravidelném veterinární peči nepochybuji (minimálně odčervení). Děkuji Hrdlička 

Miroslav Hrdlička

Odpověď:

Vážený pane doktore,
část stanoviska paní ředitelky k Vašemu dotazu zaslanému p. starostovi:

"..... chov je registrován, kozy mají přiděleny registrační známky, jsou očkovány, mají ošetřenou srst proti parazitům, ošetřená kopýtka, pravidelně je odčervujeme podle pokynů veterináře.
Krmíme je denně mačkaným ječmenem, senem, vodou, mají možnost pastvy, dostávají jako mlsky tvrdý chléb a větvičky s listím, které milují."

Co k tomu dodat, výchova dětí k tomu, aby měly rády zvířata je, jistě se shodneme, výborná a celý kolektiv mšenské školky hodnotíme jako zřizovatel velice kladně.
Dělají pro děti maximum a pokud mohu porovnat úroveň školky s jinými (můj vnuk chodil do školky v Mladé Boleslavi), pak musím konstatovat, že si polepšil a děkuji všem učitelkám v naší školce za to, že se tolik dětem věnují a že mimo jiné vymyslely takovou zajímavost, jako je chov koz.

Samozřejmě, že jsme, jako zřizovatelé, informováni průběžně a víme, že z právního hlediska je vše vpořádku.

Jen ještě na závěr: při pravidelném šetření České školní inspekce, které proběhlo v prosinci 2014, byla Mateřská škola Mšeno hodnocena velice kladně, v některých oblastech i nadstandardně.

tajemnice 

Reakce: žádná reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46