Náměstí Míru ve MšeněBusta F.PalackéhoRadnice na náměstí Míru, foto: HN - René VolfíkKlika, kostel sv. Martina

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2019 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


01.12.2015 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, chci pochválit náš vánoční strom. Je opravdu pěkný a to včetně výzdoby a osvětlení.  

Jiří Guttenberg

Odpověď:

Vážený pane Guttenbergu,

děkujeme za pochvalu (nám se také líbí) a rádi čteme a slyšíme kladné hodnocení čehokoliv, když se v dnešní době šíří tolik negativních zpráv a zvěstí.

JEŠTĚ JEDNOU DÍKY.

tajemnice 

Reakce: 1 reakce

03.11.2015 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, rád bych se informoval, v kterých médiích (tištěných i elektronických) byla publikována výběrová řízení na referenta úseku územního plánování a tajemníka MěÚ Mšeno. Děkuji. 

Václav Novák

Odpověď:

Vážený pane Nováku,
v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, byla obě oznámení zveřejněna po dobu nejméně 15 dnů na úřední desce MěÚ Mšeno (od 12.10.2015 do 30.10.2015). Zároveň byla oznámení zveřejněna i v aktualitách na webu města Mšena.
Inzerát byl zveřejněn v Mělnickém a Boleslavském deníku (2x - středa, pátek), v Mělnickém týdeníku (1x). Dále jsme zaslali inzerát na MěÚ Mělník, MěÚ Dubá, MěÚ Doksy, MěÚ Bělá pod Bezdězem s prosbou, aby jej zveřejnili na jejich webových stránkách a ve vývěsce. Dle informací od příslušných úředníků se tak stalo.
Na místo tajemníka se přihlásili dva zájemci a po doporučení komise a po zvážení, p. starosta výběrové řízení zrušil a bude vyhlášeno nové výběrové řízení.
Dohodli jsme se, že zveřejnění zopakujeme na výše uvedených adresách a dále na webu JOBS.CZ, na MěÚ Mladá Boleslav a v novinách "Mšensko" - bude vloženo v listopadovém čísle (v období zveřejnění oznámení ještě tyto noviny nevyšly). A ještě na webových stránkách Středočeského kraje.
Pro Vaši informaci uvádím, že výběrové řízení na obsazení místa referenta stavebního úřadu se uskuteční příští týden a věřím, že uchazeč bude z doručených nabídek vybrán.

S pozdravem

Miluše Flíglová Jizbová

tajemnice 

Reakce: žádná reakce

18.08.2015 / Zastupitelstvo
Otázka: Dobrý večer všem. Vidím, že "hudební" tematika rozpoutala řadu protichůdných i radikálních názorů, pojďme se však podívat na fakta. Podle kalendáře akcí se letos na koupališti od června konaly 4 hudební akce s produkcí po půlnoci - První koupání, Plovárna, Swingová tančírna (zde si nejsem časem jistý) a koncert Brutus. Čeká nás ještě Poslední koupání a započítejme i Kokořínskou motojízdu. To je 5-6 akcí za 4 měsíce, což se mi nezdá přehnané. K diskusi jsou podle mne spíše časy ukončení produkce. Podle mého názoru by to mohl být vhodný námět pro podzimní diskusní kulaté stoly. Na webových fórech se rozumné řešení nezrodí.  

Václav Novák

18.08.2015 / Zastupitelstvo
Otázka: Pravda je že kulturních akcí je v našem městě jak šafránu (bohužel). Na druhou stranu kravál z tábora každé září(kokořínská motojízda), kdy řve muzika do 2h ráno je fakt neúnosný. Žádám proto  zastupitelstvo o zvážení vyjímky a akci povolit do obvyklých 24h (půlnoci) v opačném případě zvu hygienu na měření hluku.. 

Jirka

17.08.2015 / Městský úřad
Otázka: téma : p. Hrdlička
Pane Hrdlička jestli máte dostatek peněz tak přispějte sponzorským darem do školy nebo školky a nehaňte akce konané ve Mšeně je dobře , že se něco děje a čas od času je třeba přivřít  oči  .Jirko G. dobře jsi to napsal , když je akce na stadionu tak zase u koupaliště nevědí že se něco koná ve Mšeně . Všem kteří něco dělají ve Mšeně držím palce a fandím jim . T. Zoubek 


JménoT.Zoubek

17.08.2015 / Městský úřad
Otázka: přečetl jsem si pár předchozích příspěvků s negativní reakcí na koncert kapely Brutus. Určitě je dobré, že se ve městě dějí kulturní akce. Byla by opravdu škoda aby kvuli pár lidem, kteří si stěžují byli ostatní normální lidé nějak omezeni... naopak si říkám, že akcí pod širým nebem je zde docela málo.  

Jaroslav B.

16.08.2015 / Městský úřad
Otázka: Ahoj Jirko, přemýšlela jsem, jestli mám na tvůj příspěvek reagovat. Jelikož je celkem volající do nebe, tak zde píšu. Za těch 18 let, co bydlím u koupaliště, ti můžu říci, že pořádání koncertů, noční koupání atd. je celkem dost obtěžující, to ty , nezlob se na mě, nemůžeš posoudit, bydlíš jinde. Zajdeš si na konzertík a pak hajdy spát... Když ale Brutus hrajou na plný pecky i v jednu ráno, lidi musejí mít zavřený okna i ve vedru, je to obtěžující OPRAVDU MOC ! Myslíš, že po tomto příspěvku od Mirka Hrdličky ( manžela - pro neznalé) se něco stane, Že třeba příště řeknou z radnice milejm Brutusákům, pánové, hrajete hezky, ale trochu míň volume, kolem koupaliště také žijou a spí lidé. To byl smysl Mirkova článku. Takže tě tímto zdravím a asi tě nepotěším, neb se zatím stěhovat nechystáme. Jitka Hrdličková 

Jitka Hrdličková

16.08.2015 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, chci se zeptat, zda existuje nějaká vyhláška, která by občanům Mšena nedovolila se odstěhovat?? Ptám se z toho důvodu, že když zde sleduji příspěvky pana Hrdličky, tak jemu se  u nás ve Mšeně vyloženě nelíbí a podle mne by se měl odstěhovat. A já bych se velmi přimlouval, aby jste mu to umožnili. A pokud žádná taková vyhláška neexistuje, pak nechápu, co tady pana Hrdličku drží. Než se sem přistěhoval, konalo se tu daleko více kulturních akcí a nekončily v 1:00, ale i později. Takže pokud Vám, pane Hrdličko, vadí pořádání kulturních akcí s hudbou, doporučoval bych Vám nějakou pěknou klidnou samotu.  

Jiří Guttenberg(ne zastupitel)

08.08.2015 / Starosta
Otázka: Dobry den,

Kink Magazin napisal clanok o mestkych laznich prave vo vasom meste. Clanok je dostupny z nasledujuceho odkazu: http://kink.cz/mestske-lazne-mseno/

Budeme velmi radi, ak by ste mohli clanok zverejnit na vasich strankach, alebo pusunut dalej akymkolvek inym sposobom :)

S pozdravom,
Marian Rehak
Kink.cz 


Marian Rehak

08.08.2015 / Městský úřad
Otázka: Dobry den. Muze prosim nekdo z Rady mesta (ktera tuto akci do 1:00 schvalila) zverejnit kontakt na organizatora vcerejsiho koncertu Brutus. Chtel bych zaplatit vstupne za 2 dospele a 2 deti, koncertu jsem jsem (byt nedobrovolne) zucasnil do pozdnich nocnich hodin. Nerad bych byl za to dluzen. Dekuji. Miroslav Hrdlička s rodinou 

Miroslav Hrdlička


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46