Městský znak na radniciKostel sv. Martina - Masarykova uliceNáměstí Míru v nociZávěsný znak

Město MšenoŽivot ve městěInformace pro turistyFirmy, službyMšenské novinyDomůAnglickyNěmecky

 ?

 

 Anketa

Guttenberg stavební společnost - člen skupiny PCS

© 2021 VIZUS | webmaster

Tento web je provozován na systému CMS.

Zeptejte se


20.03.2017 / Starosta
Otázka: Dobrý den pane starosto ,

můžete mi prosím sdělit kde najdu zveřejněný Strategický plán rozvoje města Mšena 2014 – 2019? Nedaří se mi ho na stránkách města najít.
Díky za odpověď.
Šimíčková 


Renáta Šimíčková

Odpověď:

Dobrý den,

je zde - Rozvojové dokumenty města.

S pozdravem

M.Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

19.03.2017 / Starosta
Otázka: Dobry den, rad bych se zeptal, zda oprava plotu v arealu koupaliste je pouze o plote, nebo zda se jedna o zahajeni rekonstrukce celeho arealu jejiz navrh predlozil jiz pred par lety pan Prchal. Dekuji Jaroslav Živný 

Jaroslav Živný

Odpověď:

Dobrý den,

jde pouze o opravu plotu v místech, kde byl (či je) stav havarijní. Tedy od budovy k zatáčce u Měšťanů.

S pozdravem

M.Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

17.03.2017 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, nemáte prosím typ kde se dá sehnat sazenice stromku nějaké staré odrůdy třešně ? například Perla z Bezdězu, Mšenská Jánovka ? děkuji Novák 

Janek Novák

Odpověď:

Dobrý den,

obraťte se v této věci na místní okrašlovací spolek.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

14.03.2017 / Zastupitelstvo
Otázka: Dobrý den,

dovoluji si Vás jakožto zástupce obce, která nebyla podpořena v rámci dotací ROP Střední Čechy na podporu cestovního ruchu, oslovit s prosbou o pomoc při sběru dat pro analytickou část mojí diplomové práce.

Vyplnění online dotazníku (odkaz níže) Vám zabere maximálně 5 minut Vašeho času a jako poděkování za tuto investici ode mě obdržíte souhrnnou statistiku údajů z vyplněných dotazníků.

Odkaz na dotazník: https://www.survio.com/survey/d/B7H9P2A9D9C9F1O4C

Předem velice děkuji za Váš čas!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Barbora Friesingerová 


Barbora Friesingerova

Odpověď:

Dobrý den,

dotazník jsem vyplnil.

S pozdravem Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

01.03.2017 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda tu budou úředníci z FÚ kvůli daním.
Děkuji,
Fantová 


Ladislava Fantová

Odpověď:

Dobrý den,

informace je na hlavní stránce v Aktualitách.

S pozdravem

M.Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce

24.02.2017 / Městský úřad
Otázka: Dobry den. Chtel jsem se zeptat na uzaveru chodniku vedle hotelu U lva. Je chodnik ve vlastnictvi mesta? Vi mesto o uzavere? Naridilo ji mesto pripadne stavebni urad? Rucne psane vysvetleni ze pada omitka mirne pokulhava, jelikoz nikde na cele celni fasade neni nic videt. Je neprijemne po uz tak uzivatelsky neprijemnych chodnikach chodit, kdyz clovek musi s kocarkem skakat z obrubniku a pak se zase na chodnik splhat nahoru. Dekuji za vysvetleni. Hrdlička 

Miroslav Hrdlička

Odpověď:

Dobrý den,

zábrany na chodník umístilo město. Město tím vyhovělo majiteli objektu, který o ochranu před padající omítkou z komína požádal.
Dnes bylo majitelem městu sděleno, že v současné době již omítka z komína neopadává, zábrany budou odstraněny.

S pozdravem
Zdeněk Koudelka

tajemník 

Reakce: žádná reakce

01.02.2017 / Městský úřad
Otázka: Vážení, opravdu si dovedete představit jak by naše město vypadalo v tomto krásném zimním období, kdybychom nechali úklid chodníků pouze na práci technických služeb?  Používat zdravý selský rozum by se mělo vyucovat, pokud se nám tento způsob myšlení díky současné době dávno nevytratil.   Co se silnic týče tak v těchto podmínkách by se hodilo NESOLIT (nedá se ani jezdít , ani chodit) a uvedomim-li si že v letních měsících nám sypete pod nohy kamennou drť a teď máme prosoleno,tak opět zdravý rozum chybí - písek , nebo jiný posypových materiál by pravděpodobně lépe utahl dlazdeni.  ( Není to tak dlouho co byl zakaz soleni chodníků)  ps. Od lonskeho roku má Jezerni ulice nejen novy povrch, ale i dane vyznacene stání -parkoviste- především pro obyvatele této ulice a v letních měsících i pro návštěvníky naseho mesta - stání po obou stranách, díky rozšíření chodníků(módní trend) neplati - nemělo by toto nove zbudované, vyznacene parkovani byt uklizeno?  Nekonečný příběh - lidé si uklidí místo na parkování, "rychlá rota" z jedné strany a silnicari z druhe strany a začíná se nanovo.  Takže techniku sice používáme, ale.......... Myslim, že všichni obyvatelé ul.Jezerni by uvítali, kdyby odklizený sníh, alespon z té správné strany byl co nejdříve odvezen, nebo cekame na jaro? Děkuji zapochopeni . Zivna-cukr 

Zivna jana cukr

Odpověď:

Dobrý den,
na Vaši otázku se pokusím odpovědět stručně, ale srozumitelně. Město solí jen naše místní komunikace, a to pouze úseky v kopcích, ostatní solí Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje. Chodníky solí město pouze v místech, kde z okapů a rampouchů teče voda, která na chodnících pod okapy zmrzla. Podotýkám, že za tento led na chodnících odpovídají majitelé příslušných domů. Ostatní úseky sypeme kamennou drtí, nesolíme. Sníh z Jezerní ulice bude odvezen. Věřím, že Vás moje odpověď uspokojila.

S pozdravem
Zdeněk Koudelka

tajemník 

Reakce: žádná reakce

20.01.2017 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den, proč nejsou už třetí den posypány chodníky ve SPODNÍ části Karlovky a Hradčanské? Ráno jsem tam pomáhal jedné starší paní, na některých místech se tam téměř nedá chodit! 

Václa Novák

Odpověď:

Dobrý den,
chodníky posypány byly a za pár okamžiků budou opět posypány. Děkuji za upozornění.

S pozdravem
Zdeněk Koudelka 

Doplnění : o chodníky by se měli starat také ti vlastníci nemovitostí, kterým sjíždí sníh ze střech a kape voda z okapů a mění se na led.

Martin Mach
starosta

tajemník 

Reakce: 2 reakce

11.01.2017 / Zastupitelstvo
Otázka: Dobrý den, ráda bych znova poukázala na nemožnost projití po chodníku, co vede ke koupališti, chápu, že není v lidských silách při takovéto sněhové nadílce chodník upravovat pro pěší, natož pro rodiče s kočárkem. Musí se chodit po silnici, což při absenci zrcadla v zatáčce u koupaliště, je poměrně riskantní. Žádám opět všechny zastupitele, aby se nad touto možností zamysleli. Určitě by to bylo bezpečnější. Ve Mšeně zrcadla vznikly i na daleko méně nebezpečných místech....nechci ani domýšlet, co by se mohlo stát, kdyby lidé - děti nemohly jít řádně po chodníku a nemohly by mít možnost se chránit podíváním se do zrcadla, jestli nic nejede.Prosím vynechte argumenty, že se může u Trýznů ostříhat plot. Děkuji, Jitka Hrdličková Měšťanová P.S. Můžu poslat fotky, neschůdného chodníku, aby bylo vše jasnější. 

Jitka Hrdličková

Odpověď:

Dobrý den,

chodník bude dnes uklizen. Umístění zrcadla posoudíme až po roztání sněhu, v tomto místě to nebude jednoduché - málo místa.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: 1 reakce

11.01.2017 / Městský úřad
Otázka: Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jaký byl důvod pokácení stromů na stráni u dětského hřiště v Debři. Děkuji za odpověď. 


Jitka Dlouhá

Odpověď:

Dobrý den,

důvodem bylo zpomalení eroze skalního masivu, k níž stromy výrazně přispívaly a tedy ke zvýšení bezpečnosti občanů. Práce jsou prováděny na základě doporučení posudku České geologické služby, který mapoval některé skalní masivy na území města. Obdobná akce již proběhla např. ve Skramouši.

S pozdravem

Martin Mach

starosta 

Reakce: žádná reakce


< zpět

Stránka: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49